Įkraunama...
Įkraunama...

Lauko, balkono gėlės

Cia as gal biski ne i tema, bet atradau antra panasia tema - puosiame balkonus - ir galvoju, kuo ji skiriasi nuo sitos g.gif is esmes gi apie tuos pacius dalykus snekama, ane? teks skaityti abi biggrin.gif
prisipirkau siandien visokiu geliu ir apsodinau visa balkona. ir didesniu geliu, ir daigeliu ir seklu kazkokiu prisejau, zodziu dabar lauksiu kas gausis ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Mergytes, patarkit. Susodinau pirma karta i lovelius petunijas, ir kaimynes jau spejo nuziureti ir pradejo mane gasdinti, kad petunijos netemps net iki liepos, tuoj jas uzpuls miltlige ir turesiu puse vasaros tuscius lovius. Nu sunervavo tai baisiai... Galvoju, gal vertetu jas profilaktiskai nuo tos miltliges purksti. Nu jei tikrai man jos velniop nueis, tai ir paciai bus liudna, ir kaimynes kelis metus neduos praeiti...
Atsakyti
man lyg i kaimynes nekreipk demesio. panasu kad pavydo yr. O del petuniju ir surfiniju tai ir mano mama mane gasdindavo. tipo lepiosjos ir jai nepatinka. o as auginu sekmingai jau kokie 4-5 metai ir dziugauju. jei visa vasara lis istisai tai jo nupieps jos, bet gal taip nebus, o jei ir bus tai tada nusipirsi jau uzaugibtu nauju kojkiu nors gelyciu. augink sau ir jei bus grazi vasara pamatysi kaip lvepes ir grazu bus. tik lieti reiks kasdien
Atsakyti
o ne per anksti butu dabar jau sodinti petunijas i lovelius ir kabinti balkone? ir ar jau yra parduodamu?
Atsakyti
QUOTE(Karakum @ 2008 05 05, 20:12)
Galvoju, gal vertetu jas profilaktiskai nuo tos miltliges purksti. Nu jei tikrai man jos velniop nueis, tai ir paciai bus liudna, ir kaimynes kelis metus neduos praeiti...

Skaičiau kaip tik šiandie, kad jau nuo gegužės miltligės profilaktikai reikia purkšti. Kad gėlyčių nevalgysim, tai galima ir papurkšt.
Atsakyti
Aciukas mergytes saulytes:) Tikekimes, kad vasara daug nelis ir musu sodai balkonuose zydes:) Savo petunijas as is seklyciu auginuos ir dar balkone naktimis nepalieku, nes bijau salnu. O beje, kuo purksti? Gal ka nors isbande gero?
Atsakyti
As kazkuriais metais irgi pabandziau petunijas is seklyciu uzsiaugint,bet nieko gero man nesigavo,uzaugo tik kokios 3 ir labai silpnos pasodinau jas tarp pirktiniu tai tik po viena ziedeli leisgyvi isspaude doh.gif
Siais metais nusprendziau pirkt vien tik baltas,jos graziausiai man is tolo atrodo,nors ir kitos spalvos begalo vilioja blink.gif
Atsakyti
Du metus auginau petunijas ir surfinijas ir tikrai bedu neturejau, nei sirgo jos nei ka, nors irgi gasdino, kad bijo lietaus, vejo, nori saules ir t.t. biggrin.gif bet tikrai daug lietaus to gaudavo ir vejas paplesydavo, bet po to tik grazesnes pasidarydavo thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(katinas2 @ 2008 05 06, 23:44)
As kazkuriais metais irgi pabandziau petunijas is seklyciu uzsiaugint,bet nieko gero man nesigavo,uzaugo tik kokios 3 ir labai silpnos pasodinau jas tarp pirktiniu tai tik po viena ziedeli leisgyvi isspaude  doh.gif
Siais metais nusprendziau pirkt vien tik baltas,jos graziausiai man is tolo atrodo,nors ir kitos spalvos begalo vilioja  blink.gif

Aš irgi iš savo patirties jau padariua išvadą,kad labiau apsimoka svyrančių surfinijų pirkti jau daigiukus,juos turguj gali įsigyti už porą litų,ir jau garantuotai jos tau išauga,o brangias sėklas nusipirkęs ir vargingai jas daiginęs ,gali norimo rezultato ir nesulaukt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sausine @ 2008 05 13, 10:44)
Aš irgi iš savo patirties jau padariua išvadą,kad labiau apsimoka svyrančių surfinijų pirkti jau daigiukus,juos turguj gali įsigyti už porą litų,ir jau garantuotai jos tau išauga,o brangias sėklas nusipirkęs ir vargingai jas daiginęs ,gali norimo rezultato ir nesulaukt. smile.gif



200 procentų pritariu drinks_cheers.gif Aš pirkau ne pas perpardavinėtojus, bet iš šiltnamio po 1 Lt, paauginau ant palangės, tada persodinau į kabančius vazonėlius stikliniam šiltamy, balta jau žydi. Tik negaliu pasiekti turguj pardavinėjamų žiedų dydžio. Gal per mažai arba netokias trąšos g.gif
Atsakyti
Gal patarsit, kodėl nyksta mano sulfinijos. Balkone (nestiklintam) auginu sulfinijas ir petunijas, tačiau 2 sulfinijom kažkas atsitiko, ėmė gelsti lapai nuo apačios, "plinka" kažkaip, nesuprantu kas čia jom atsitiko? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jucy: 07 birželio 2008 - 15:45
QUOTE(Karakum @ 2008 05 05, 20:12)
Mergytes, patarkit. Susodinau pirma karta i lovelius petunijas, ir kaimynes jau spejo nuziureti ir pradejo mane gasdinti, kad petunijos netemps net iki liepos, tuoj jas uzpuls miltlige ir turesiu puse vasaros tuscius lovius. Nu sunervavo tai baisiai... Galvoju, gal vertetu jas profilaktiskai nuo tos miltliges purksti. Nu jei tikrai man jos velniop nueis, tai ir paciai bus liudna, ir kaimynes kelis metus neduos praeiti...


nesamone, pas mane pernai petunija iki šalčio žydėjo. Buvo pavytus, kai atostogu išvažiavus buvau. Apkarpiau, gerai paliejau, patrešiau ir vėl atžėlė smile.gif

Sakyčiau visai nelepios gėlės.
Atsakyti