Įkraunama...
Įkraunama...

Lauko, balkono gėlės

QUOTE(ilja @ 2008 04 22, 14:12)
Galimi du variantai:
1. padarai skylutes ir perki dar padėkliuką po loveliu, kad nebėgtų kiekvieną kartą laistant;
2. pili ant dugno keramzito arba kokiu akmenukų drenažui kokius 4cm

1. jei tik apacioj ner kaimynu, kurie rektu,kad ant ju istiklinto balkono su zemem vanduo varva doh.gif
2. del pirmam punkte nurodytu priezasciu naudodavau 2 varianta su drenazo sluoksiu - viskas budavo gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linarija @ 2008 04 22, 14:08)
nusipirkau siandien surfinijoms lovelį ir toks kvailas klausimas, kažkaip buvau galvojus, kad į jį pripili žemės ir susodini, o dabar žiūriu, kad jo dugnas be skylučių, tai kaip čia dabar išeina?  g.gif Dar man pirkt atsirus vazonėlius ir tada į lovelį statyti?  g.gif


Aš pernai į nepradurtus lovelius sudėjau kibirėliuose (buo tomato, majonezo, silkių...) susodintas surfinijas. labai pasiteisino. Pripili vandens į lovelį, niekur nevarva.



QUOTE(emma @ 2008 04 22, 14:33)
Sveikos,gal kuri auginote bakopus?Mačiau turguje parduoda juos ,et tokie nedideli ,vos per sprindį.Oaš labai norėčiau didelio bakopo ,sodičiau į lovelį balkone.Gal galit patart,ar pirkt tuos mažus kelis ,ar geriau iškarto kai atsiras pirkt jau didelį? Nes neįsivaizduoju,ar greit jie auga?


Čia piniginės storio ir vietos reikalas. Kol lovelyje lauke per šalta, auga ant palangės pigiai nupirkti sprindiniai... Antri metai taip darau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilioja: 22 balandžio 2008 - 14:17
QUOTE(ooo @ 2008 04 22, 14:34)
1. jei tik apacioj ner kaimynu, kurie rektu,kad ant ju istiklinto balkono su zemem vanduo varva  doh.gif
2. del pirmam punkte nurodytu priezasciu naudodavau 2 varianta su drenazo sluoksiu - viskas budavo gerai  thumbup.gif

Nėr nėr jokių kaimynų, gyvenam nuosavam name, pirmi mano gėlininkystės metai, tai visokių klausimų atsiranda bigsmile.gif Tikriausiai reiks eit drenažo pirkt... g.gif


Dar šiandien paėmiau PAJŪRINIŲ LOBULIARIJŲ, susėjau lauke.
O dar turių PILKŪJŲ LEUKONIJŲ, aišku būtų buvę geriau jei anksčiau būčiau nusipirkus doh.gif , dabar galvoju ar į vazonėlius namie sodinti, ar laukt gegužio ir tiesiai į dirvą...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linarija: 22 balandžio 2008 - 15:20
QUOTE(ooo @ 2008 04 22, 14:34)
jei tik apacioj ner kaimynu, kurie rektu,kad ant ju istiklinto balkono su zemem vanduo varva  doh.gif

Tam ir rašiau apie padėkliuką mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Vilioja,2008 04 22, 15:17]
Aš pernai į nepradurtus lovelius sudėjau kibirėliuose (buo tomato, majonezo, silkių...) susodintas surfinijas. labai pasiteisino. Pripili vandens į lovelį, niekur nevarva.

As darau panasiai: lovelis aisku be jokiu skyluciu, sodinu norimas gelytes i atskirus vazonelius, bet pries sodinant kiekvieno vazonelio dugne is keramzito padarau drenaza, jau po to zemes ir sodinukas. Kuomet laistau tai vandens pilu visuomet daugiau negu gelytes pajegia sugerti, vandens perteklius lieka lovelio dugne, o kadangi saknu (del drenazo) nepasiekia, joms liuks-dregna, zydi kuo puikiausiai.
Atsakyti
Sveikos, noriu paklaust kaip plečiasi surfinijos, iš trijų sodinukų pvz?
Atsakyti
Kaip įdomiai jūs čia su tuo drenažu į lovelius g.gif O vandens nebūna per daug g.gif O ką jūs darot, kai lyja ir prilyja vandens į lovelius? Aš įsivaizduoju, kad viskas plaukti turėtų, nes vanduo tai tik per lovelio viršų išbėgti galėtų blink.gif
Aš tai padariau skylutes loveliuose, gyvenam name, jokių kaimynų nėra thumbup.gif vandens perteklius išbėga per jas ir jokių padėkliukų nereikia. Pirkau lovelius, kurie viduje turi tokius paaukštinimus - kaip piramides, nežinau kaip čia parašyti doh.gif tai vat jų viršuje išdūriau skylutes, tai vanduo laikosi maždaug 2 cm nuo lovelio dugno, o vėliau išbėga.
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2008 04 23, 10:37)
Kaip įdomiai jūs čia su tuo drenažu į lovelius g.gif O vandens nebūna per daug g.gif O ką jūs darot, kai lyja ir prilyja vandens į lovelius? Aš įsivaizduoju, kad viskas plaukti turėtų, nes vanduo tai tik per lovelio viršų išbėgti galėtų blink.gif
Aš tai padariau skylutes loveliuose, gyvenam name, jokių kaimynų nėra thumbup.gif vandens perteklius išbėga per jas ir jokių padėkliukų nereikia. Pirkau lovelius, kurie viduje turi tokius paaukštinimus - kaip piramides, nežinau kaip čia parašyti doh.gif tai vat jų viršuje išdūriau skylutes, tai vanduo laikosi maždaug 2 cm nuo lovelio dugno, o vėliau išbėga.


Kokia tu linuke protinga doh.gif ,su tom skylutem (tose piramidziu virsunese), o as kuomet prilydavo pastoviai ispidavau vandenuka, tiesiog per balkona, nes apacioj pievute, bet kaip nepatogu taip daryti, o cia toks paprastas sprendimas, butinai pasidarysiu ir as skylutes, nereikes vartyt tu vazoniku ir loveliu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Juro @ 2008 04 24, 13:50)
Kokia tu linuke protinga doh.gif ,su tom skylutem (tose piramidziu virsunese), o as kuomet prilydavo pastoviai ispidavau vandenuka, tiesiog per balkona, nes apacioj pievute, bet kaip nepatogu taip daryti, o cia toks paprastas sprendimas, butinai pasidarysiu ir as skylutes, nereikes vartyt tu vazoniku ir loveliu thumbup.gif

o kaip pasidaryti skylutes jei lovelis jau su auganciais augalais g.gif
Atsakyti
Pro apačią pradurti su įkaitinta vielute
Atsakyti
QUOTE(Juro @ 2008 04 24, 13:50)
Kokia tu linuke protinga doh.gif ,su tom skylutem (tose piramidziu virsunese), o as kuomet prilydavo pastoviai ispidavau vandenuka, tiesiog per balkona, nes apacioj pievute, bet kaip nepatogu taip daryti, o cia toks paprastas sprendimas, butinai pasidarysiu ir as skylutes, nereikes vartyt tu vazoniku ir loveliu thumbup.gif

bis.gif
Atsakyti

butkevice, as pvz i loveli ta toki, kur apie 70cm turbut, sodinu du sodinukus surfiniju. Kur 90 cm sodinu 3 surfinijas.

O as tai zinokit jokiu skyluciu nedarau, man gerai ikai loveliai nepradurti, nes niekas nebega, o as surfinijas laikau balkone bet lovelius pritvirtinu i balkono vidu. Ir tai pernai kazkoks senis is kaimynu tipo pamate lauke, tai siivaizduokit sako: jus tu geliu prisisodinot tai mum tik vanduo bega biggrin.gif nu tai asilas, mano loveliai be skyliu, tai niekas jam tikrai nebega. O be to, jis net is apacios,o per kokiu 4 aukstus. stupid.gif Tai jau bet kokiu atveju jam niekas nedabegtu. Ale ot va zmones ania? Dziaugtus, kad nama puosiu, ale tik burbet. Visam devynauksti triju laiptiniu, tik pas mane geles zydi.

o jei prie namo tai turbut geriausia durti skyles, nes prilytu labai
Atsakyti