Įkraunama...
Įkraunama...

Lauko, balkono gėlės

Atsiprašau, neskaičiau visos temos blush2.gif Gal galit išduoti kur Kaune ar šalia yra šiltnamiai, kad galima būtų gėlyčių sodinimui nusipirkti rolleyes.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidulė @ 2008 06 08, 21:43)
Atsiprašau, neskaičiau visos temos  blush2.gif Gal galit išduoti kur Kaune ar šalia yra šiltnamiai, kad galima būtų gėlyčių sodinimui nusipirkti  rolleyes.gif Ačiū  4u.gif


Silainiu turguje buna atvaziave augintojai ir pardavineja ivairiu augaliuku. T.p. ieskodama info radau gelyno kontaktus. Bet pati nesu jame buvusi, kiek toliau pavaziuoti reikia (uz Zapyskio).

http://www.zieduspal...t/kontaktai.php
Atsakyti
QUOTE(mėta @ 2008 06 09, 10:37)
Silainiu turguje buna atvaziave augintojai ir pardavineja ivairiu augaliuku. T.p. ieskodama info radau gelyno kontaktus. Bet pati nesu jame buvusi, kiek toliau pavaziuoti reikia (uz Zapyskio).

http://www.zieduspal...t/kontaktai.php


Va, nežinojom, o šeštadienį Zapyšky kaip tik buvom doh.gif Turbūt kad teks į šilainių turgely varyt.... g.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Mergickos, ar surfinijas tresiat tik joms skirtomis trasomis, ar bele kokiomis..?
Atsakyti
4u.gif o ką daryt kad tos mano petunijos kuo greičiau žydėt pradėtų???? daugiau pati jų neauginsiu, pirksiu geriau žydinčias, sunku man su jomis../. g.gif
Atsakyti
QUOTE(kriro @ 2008 06 12, 16:17)
4u.gif  o ką daryt kad tos mano petunijos kuo greičiau žydėt pradėtų???? daugiau pati jų neauginsiu, pirksiu geriau žydinčias, sunku man su jomis../. g.gif

Pati ir as bandziau augint...Nieko gero neisejo, isstypo, gelsvos kazkokios. Daugiau neeksperimentuoju - geriau nusiperku.Nors ir pirktines kartais nugaista.. doh.gif
Atsakyti
Nu mano petunijos klesi (aisku, spjaut per peti biggrin.gif ). Pati pasisejau, ne viena nenugaiso, lapai stori, stiebai pirsto storio. Ir zydi jau. kol kas ne visos, bet pumpuriuku tai pilna. As jas patresiu Schulz trasom zydincioms gelems (trasos milteliais su spec sauksteliu viduje). Jomis tresiu ir petunijas, ir begonijas, ir lobelijas. Na kol kas taqi patenkinta rezultatu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2008 06 12, 17:05)
Mergickos, ar surfinijas tresiat tik joms skirtomis trasomis, ar bele kokiomis..?

aš universaliom ir thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2008 06 12, 18:09)
aš universaliom ir  thumbup.gif

as ir universaliom, bet kazko rezultatas toli grazu ne toks kokio noretusi, nzn net ar cia nuo trasu, gal ka ne taip darau, nes viena mano surfinija kazkaip kuo toliau tuo mazesnius ziedelius skleidzia, o be to kazkokie mazi juodi zirniukai apkibe ant šaku, nesuprantu is kur jie g.gif
Atsakyti
Tai jos tada ja ir maziau zydi nes jau amaras prikibo, greit bek pirkti kokiu nuodu nes turesi paskui visa grozi i siukslyna mesti, juk amaras bjaurus dalykas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolli_ @ 2008 07 10, 08:21)
Tai jos tada ja ir maziau zydi nes jau amaras prikibo, greit bek pirkti kokiu nuodu nes turesi paskui visa grozi i siukslyna mesti, juk amaras bjaurus dalykas  verysad.gif

blink.gif o tai is kur tai amaras prikimba? ar gali buti nuo netinkamu trasu?
Atsakyti
QUOTE(emrata @ 2008 07 10, 15:17)
blink.gif  o tai is kur tai amaras prikimba? ar gali buti nuo netinkamu trasu?

Atskrido,patiko ir apsigyveno smile.gif
Atsakyti