Įkraunama...
Įkraunama...

Gal į užsienį gyventi?

Sveikos visos 4u.gif

ar yra dar norinciu nes man truksta dar keliu vienisu mamu ir darba reiks vaziuoti po poros savaiciu , ir taipogi reikia aukles g.gif nepraleiskit progos kurios tikrai norite pakeisti savo ir vaiku gyvenima i gera 4u.gif o bijoti tai tikrai nera ko nes as jau pakankamai ilgai organizuoju netik mamas renku bet ir darba suorganizavau tai praktiskai viskas padeta ant lekstutes 4u.gif ats lauksiu kiuo skubiau nes reikes greitai isvaziuoti ir gyv plota bilietus organizuotis smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytės 4u.gif

aš nors ir šiaip ne taip radau darbuką čia, bet vis tiek norėčiau išvažiuoti blush2.gif tik dabar iškart negalėčiau taip išeiti iš darbo (jei tai būtų buve prieš pusę metų tikrai lėkčiau ir negalvočiau) unsure.gif bet labai labai lauksiu jūsų atsiliepimų, kaip ten nuvykus seksis, sėkmės jums kuo didžiausios, tik nenuleiskit ranku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernestitac @ 2011 03 09, 18:40)
Sveikos visos  4u.gif

ar yra dar norinciu nes man truksta dar keliu vienisu  mamu ir darba reiks vaziuoti po poros savaiciu  , ir taipogi reikia aukles  g.gif nepraleiskit progos kurios tikrai norite pakeisti savo ir vaiku gyvenima i gera  4u.gif o bijoti tai tikrai nera ko nes as jau pakankamai ilgai organizuoju netik mamas renku bet ir darba suorganizavau tai praktiskai viskas padeta ant lekstutes  4u.gif ats lauksiu kiuo skubiau nes reikes greitai isvaziuoti ir gyv plota bilietus organizuotis  smile.gif

kur tu zadi isvykti g.gif
Atsakyti
Be visu to "ne", as vistiek labai noriu isvykti. Gal tie mano vidiniai priestaravimai ir nera teisingi (labai noreciau, kad taip ir butu), bet labai baisu, kad isvykus susidurciau su kruva neapgalvotu bedu...

Isties greitai isvykstamciom mamytem laimes dideles. Jei tai nebutu taip staigiai, susigundyciau ir as, bet dar per anksti mums. Po kokio pusmecio vaiuociau.
Tikiuosi isvykstancios mamos pasidalins savo sekme ir mes, vedinos ju sekmes sukurtume antra bureli? bigsmile.gif
Atsakyti
man, idomu ar vaziuojama i uzsieni siaip nesa "ten zole zalesne' ar tikrai visoms iki vieno skolu DAUGIAU nei pajamu? g.gif cia tos, kurios buresi, vaziavo ir ruosias vaziuoti...
Atsakyti
SVEIKOS
pamirsau parasyti kur vaziuosim i anglija , o skubinu todel kad iskart i darbo vieta nuvyktume ,brolio deka pavyko del darbu suzinoti 4u.gif na as jau nemazai pabuvus uzsieni galiu tik tiek pasakyti kad man ten buvo geriausias laikas ax.gif o lietuvoj perspektyvu nera , nebutinai su skolom ,vienisos mamos ir tiek ,na siaip daug rasiau kodel organizuoju grupele g.gif

dar vis laukiu norinciu ax.gif

Bet kazkaip ziuru nelabai ir liko norinciu g.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzu @ 2011 03 11, 11:49)
man, idomu ar vaziuojama i uzsieni siaip nesa "ten zole zalesne' ar tikrai visoms iki vieno skolu DAUGIAU nei pajamu?  g.gif cia tos, kurios buresi, vaziavo ir ruosias vaziuoti...


cia vis ta pati kuri organizuoja i uzsieni , nes nera taip lengva surasti bendraminciu , ir visdelto norejau vaziuoti i darbo vieta o ne siaip laimes ieskoti su vaiku , tai darbo vietos kaip ir butu o norinciu nebeliko , nes kai kas padebesiais skraido tai miestas tai dar kasnors netinka schmoll.gif

Papildyta:
QUOTE(Esha @ 2011 03 09, 20:11)
Be visu to "ne", as vistiek labai noriu isvykti. Gal tie mano vidiniai priestaravimai ir nera teisingi (labai noreciau, kad taip ir butu), bet labai baisu, kad isvykus susidurciau su kruva neapgalvotu bedu...

Isties greitai isvykstamciom mamytem laimes dideles. Jei tai nebutu taip staigiai, susigundyciau ir as, bet dar per anksti mums. Po kokio pusmecio vaiuociau.
Tikiuosi isvykstancios mamos pasidalins savo sekme ir mes, vedinos ju sekmes sukurtume antra bureli?  bigsmile.gif


netaip lengva ta bureli surinkti ir dar darbo vieta surasti is karto g.gif na jei neatsiras daugiau norinciu tai vaziuosiu viena ir vietoj kazka sugalvosiu kaip vaika augintis vienai ten ax.gif nes pasalpas kol susitvarkysi uztrunka daug laiko ir t.t
Atsakyti
QUOTE(ernestitac @ 2011 03 11, 18:56)
netaip lengva ta bureli surinkti ir dar  darbo vieta surasti is karto  g.gif na jei neatsiras daugiau norinciu tai vaziuosiu viena ir vietoj kazka sugalvosiu kaip vaika augintis vienai ten  ax.gif nes pasalpas kol susitvarkysi uztrunka daug laiko ir t.t

Del pasalpu zinau, domejausi, kad laiko uztrunka...
Labai norecuiau prie taves prisijungt ir tikiu, kad gal tokios progos ir neatsiras, bet mano vaikas dar per mazas, tas ir stabdo.
gal pasiseks po pusmeio isvaziuoti...
Atsakyti
sveikos,

siek tiek ne i tema isiterpsiu: situacija tokia - esu vienisa mama, ieskau kambario/butuko nuomotis kartu londone, geriau rytu. vaikui 6 metai, berniukas. domintu nuoma su kita mama arba su seima - tiesiog tokiu atveju manau sutampa prioritetai. aciu uz pasiulymus ir mintis. butu geriau jei parasytumet i az su konkreciais pasiulymais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kyste1 @ 2011 03 12, 18:15)
sveikos,

siek tiek ne i tema isiterpsiu: situacija tokia - esu vienisa mama, ieskau kambario/butuko nuomotis kartu londone, geriau rytu. vaikui 6 metai, berniukas. domintu nuoma su kita mama arba su seima - tiesiog tokiu atveju manau sutampa prioritetai. aciu uz pasiulymus ir mintis. butu geriau jei parasytumet i az su konkreciais pasiulymais 4u.gif


http://www.supermama...howtopic=694862 Pabandykit čia parašyt skelbimą. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernestitac @ 2011 03 11, 19:56)
netaip lengva ta bureli surinkti ir dar  darbo vieta surasti is karto  g.gif na jei neatsiras daugiau norinciu tai vaziuosiu viena ir vietoj kazka sugalvosiu kaip vaika augintis vienai ten  ax.gif nes pasalpas kol susitvarkysi uztrunka daug laiko ir t.t

ernestitac, kaip jums sekasi, ar jau isvykote? 4u.gif as negaliu prisijungti, esu minejus, kad vaziuosiu po keliu metu, dar neissiskyrus esu
Atsakyti
Sveikos,

gal as ne i tema, norejau paklausti, gal kuri buvote susidurusi. Su vaiko tevu nebuvau niekada susituokusi, taciau vaikui suteikta jo pavarde. Man norint su vaiku isvaziuoti i uzsieni, reikia vaiko tevo leidymo?
Atsakyti
QUOTE(Stellute @ 2011 03 15, 15:38)
Sveikos,

gal as ne i tema, norejau paklausti, gal kuri buvote susidurusi. Su vaiko tevu nebuvau niekada susituokusi, taciau vaikui suteikta jo pavarde. Man norint su vaiku isvaziuoti i uzsieni, reikia vaiko tevo leidymo?

Nereikia
Atsakyti