Įkraunama...
Įkraunama...

"Pasižadu, nuo Naujųjų..."

Rucelie, geras ...svarbiausia, kad pažadas tai tokis realus bigsmile.gif Man patiko bigsmile.gif
Atsakyti
pasižadu:

LABIAU PASITIKĖSIU SAVIMI
BŪSIU TVIRTESNĖ
GERIAU PANAUDOSIU LAIKĄ
NEIŠLEISIU PINIGŲ DAUGIAU NEI UŽDIRBU
NEŠNEKĖSIU KANDŽIŲ DALYKŲ ŽMONĖMS UŽ NUGAROS
VALGYSIU DAUGIAU SVEIKESNIO MAISTO
MESIU RŪKYTI



Atsakyti
QUOTE(GRAIKIJA @ 2005 12 07, 13:01)
hmm.. nei komentaru, nei nauju pazadu.. sad.gif

Labai patiko tavo nuosirdus ir mieli pazadai thumbup.gif 4u.gif

QUOTE(Soni @ 2005 12 09, 10:39)
Pasižadu, nuo Naujųjų…

       

Grazu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Busta - praskaidrinai man pirmadienio rytą. Labai gražiai parašei, užkabino mane... oj užkabino... 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, štai manieji pažadai, arba keletas iš jų, tiesiog paprastai ir šiek tiek filosofiškai, kaip aš mėgstu....
* * *
Vakaras. Šalta. Guliu viena lovytėjė ir galvelėje sukasi keistos ir svetimos mintys. (Širdelę spaudžia, kirminėlis graužia...) Ir išties jaučiuosi taip, tarsi tas mažas kirminėlis centimetras po centimetro griautų tą trapią mano širdelėje pastatytą svajonių pilį. Ne. Neleisiu savo svajonėms sugriūti. Pasižadu kiekvieną rytą ir vakarą sutikti plačia šypsena, pasižadu, kad vietoj to kirminėlio mano širdutėje apsigyvens mažas išdykėliškas angeliukas, grojantis mano sielos džiaugsmą, jos saldų ilgesį ir troškimą. Kam įsileisti tą tamsą, baimes ir kartėlį, jeigu gyvenimas gražus ir prasmingas...
* * *

Guliu. Glostau savo vis apvalėjantį pilvuką ir papsi ašaros. Ak, mano mielas spirgiuk, jau tiek daug kartų tau pasižadėjau išbučiuoti tavo mažas pėdutes ir rankutes, kai išvysi šį pasaulį. Jau įsivaizduoju, kaip sūpuosiu tave mūsų kaime ir ant mūsų tarsi dangaus palaima kris balti obelų žiedai. Ar prisimeni mūsų pirmą susitikimą, kai balkšvame ekrane pamatėme tavo pulsuojančią širdelę heart.gif- ji mažytė, bet jau jaučia ir myli, net girdi mane... Piršteliu vedžioju tavo pirmą nuotraukytę- tavo akytė, tavo nosytė, kojytė ir rankytė... Aš pasižadėjau tau duoti gyvenimą, pasižadu tave apgaubti meile, rūpesčiu, pasižadu atiduoti tau savo paskutinį atodūsį... Aš tavo mama... Verkiu, bet tai juk džiaugsmo ašaros, šypsokis ir verk kartu su manimi, kūdikėli- mes viena visur ir visada, nes mus jungia ir jungs nenutrūkstama angelo dainos gaida- mūsų širdžių plakimas, nes aš- tai tu, o tu- tai aš wub.gif
* * *

Knyga. Atsiverčiu. Tai ne Biblija. Bedu pirštu pirmą pasitaikiusį sakinį: ,, Reikia ne samprotauti, koks turi būti geras žmogus, bet būti tokiam" (Markas Aurelijus. Sau pačiam. Dešimta knyga, 16) Toks mano šiandieninis moto, bet ar tik šiandieninis?.. Ko verti tie gražūs saldūs žodžiai pyragėliai, pasakyti žmonių- kaukių, jeigu jie niekada netaps darbais, netaps gėriu?.. Pasižadu ne tik sakyti, bet ir daryti, veikti, mylėti žmogų tokį, koks jis gimė, augo ir mirė. Gal jo kreiva koja, o gal žvaira akis, o gal per žaizdas srūva kraujas. Nesvarbu- jis toks pat žmogus, kaip ir aš- visatos centras. Pasižadu būti gera, o tu?.. unsure.gif
* * *

Sapnas. Fantastika. Jaučiu, kad sapnuoju, nerimastingai krutinu savo kojų pirštus, lūpos murma nesuprantamus žodžius. Kažkas mane saldžiai kalbina pabusti. Bet ar aš noriu pabusti?
Vaizduotė blyški ir trapi.
Sapnai įtraukia į netikrą realybę.
Vaizduotė gali tiltus statyti.
Sapnai tik suklaidinti.
Visgi pabundu kažkokio malonaus prakaito išpilta, prieš akis dar tebešmėžuoja nenusakomai ryškios sapno spalvos- raudona, geltona, oranžinė, mėlyna, žalia. Ūmai nuliūstu, nes esu vėl pilkame ir nuobodžiame pasaulyje. Bet juk aš žinau, kad sapną galiu transformuoti į savo vaizduotę, kuri mano mintis pavers nuostabiais (norisi tikėti) darbais. Pasižadu parašyti eilėraštį, kuris būtų paprastas, bet prasmingas, pasižadu pasiūti savo vaikeliui wub.gif meškiuką, pasižadu pabučiuoti savo vyrą taip, kaip niekada nebučiavau... Pasižadu padaryti pasaulį ir žemę spalvotais it sapnas- bet ne laikinai, o amžiams...
* * *

Pradžia. Viltis. Tikėjimas. Šv. Kalėdų rytą tikimės stebuklų... Nesitikėkime, o patys kurkime juos. Tam nereikia nei prabangių automobilių, nei putojančio šampano purslų, nei mūsų raukšles slepiančių kosmetinių kaukių... Sustokite- tėtis, mama, dukra, sūnus, brolis, sesuo- susikabinkite rankomis, pažvelkite vienas kitam į akis. Ar jaučiate tą jus užplūstančią šilumą, ar jaučiate kaip prasiskleidžia širdies pumpurai?.. wub.gif Tai ir yra stebuklas, tiksliau- stebuklo pradžia. Pasižadėkime jį pratęsti, nes tąsa- visa ko esmė...
* * *

Rašydama daug kartų paminėjau žodį ,,pasižadu". Ir visi tie žodžiai būtų nieko verti, jeigu kada nors čia nesugrįščiau ir prie kiekvieno neparašyčiau- ištęsėjau, ištęsėjau, ištęsėjau, ištęsėjau..........................................................
Atsakyti
wub.gif kaip gražu

ir apskritai, pradėjau rytą nuo rašinių skaitymo ir labai ypatingai nusiteikiau dienai good.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2005 12 12, 09:06)
Labas rytas, štai manieji pažadai, arba keletas iš jų, tiesiog paprastai ir šiek tiek filosofiškai, kaip aš mėgstu....
     *     *     *


Nors lyrikos ir saldumų aš nemėgstu, bet šitas pasakojimas suvirpino. wub.gif
Sveikinam nugalėtoją biggrin.gif

Beje, kas vertinimo komisijoje? blush2.gif

p.s. duokit man "nors" SM lipduką blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Busta: 12 gruodžio 2005 - 11:05
QUOTE(Busta @ 2005 12 12, 11:03)
Nors lyrikos ir saldumų aš nemėgstu, bet šitas pasakojimas suvirpino.  wub.gif
Sveikinam nugalėtoją biggrin.gif
nono.gif nigalima šiteip biggrin.gif man patinka kova. O ir šiaip rašiau ne todėl, kad čia konkursas, o todėl, kad buvo gera proga atsitraukti nuo to prakeikto darbo susijusio su verslu ir pagaliau kažką parašyti. Man patinka rašyti wub.gif

O kadangi esu žmogus, matęs nemažai rašto darbų- tarp čia esančių radau labai gerų, geresnių už mano... Taip kad......... blush2.gif

ačiū už gerus žodžius drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2005 12 12, 11:08)
nono.gif nigalima šiteip biggrin.gif man patinka kova. O ir šiaip rašiau ne todėl, kad čia konkursas, o todėl, kad buvo gera proga atsitraukti nuo to prakeikto darbo susijusio su verslu ir pagaliau kažką parašyti. Man patinka rašyti wub.gif

O kadangi esu žmogus, matęs nemažai rašto darbų- tarp čia esančių radau labai gerų, geresnių už mano... Taip kad......... blush2.gif

ačiū už gerus žodžius drinks_cheers.gif



Che che, aš pirma išrinkau nugalėtoją biggrin.gif
Kokia čia kova, juk pateikiamas tik vienas rašinukas ir jo nereikia “apsiginti” prieš komisiją tongue.gif
Šiaip užkabino tas, kad ir aš laukiuos, ir nemoku, o ir nemėgstu, gražiai kalbėti apie kūdikius. blush2.gif Man lengviau į viską žiūrėti su jumoru. O tie, kurie sugeba tokius dalykus išreikšti nesaldžiai, o jautriai, man kelia didelę pagarba, taip kad gerbiu tave, Cikadele mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Busta @ 2005 12 12, 11:14)
Šiaip užkabino tas, kad ir aš laukiuos, ir nemoku, o ir nemėgstu, gražiai kalbėti apie kūdikius.  blush2.gif Man lengviau į viską žiūrėti su jumoru. O tie, kurie sugeba tokius dalykus išreikšti nesaldžiai, o jautriai, man kelia didelę pagarba, taip kad gerbiu tave, Cikadele mirksiukas.gif
ačiū už pagarbą biggrin.gif
o aš mėgstu kalbėti visai, tačiau jei tau lengviau su humoru, man lengviau, o dažniausiai ir išeina kažkas filosofiškai. Kartais daugiau, kartais mažiau blush2.gif tokia jau aš esu... vyrui kartais sunku susišnekėti, nes jau liejasi iš manęs Sokrato, Pitagoro ar kokių kitų filosofų žodžiai blush2.gif bet Markas Aurelijus mėgstamiausias ax.gif

laukiam daugiau pažadų 4u.gif aš pakolkas neišduosiu savo favorito, pakolkas šifruoju to žmogaus pažadus- labai įdomiai parašyta, gerbiu tokį būdą, nors pati nemėgstu ir nelabai moku, o gal ir moku, bet man tai būtų sunkiau įkandama biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cikadelė: 12 gruodžio 2005 - 11:25
konkursas dar tik prasidejo o jau apie nugaletojus kalbama.. wink.gif kazkaip man tai nelabai grazu.. idomu ar as dar noreciau ideti savo kurineli, jei pries tai paskaityciau sarasa tu, kurie laimes..
Atsakyti
QUOTE(GRAIKIJA @ 2005 12 12, 12:49)
konkursas dar tik prasidejo o jau apie nugaletojus kalbama..  wink.gif kazkaip man tai nelabai grazu.. idomu ar as dar noreciau ideti savo kurineli, jei pries tai paskaityciau sarasa tu, kurie laimes..



Baik tu, juk mes čia juokaujam, komplimentais dalinamės biggrin.gif

Nei aš komisijoj, nei Cikadelė nesam mirksiukas.gif

Man pačiai įdomu, ar vertins skaitytojai, ar pvz. moderatoriai. ax.gif


Atsakyti