Įkraunama...
Įkraunama...

Išbandymai, konkursai, žaidimai dekoruojančioms

Skaitau ir verkiu, skaitau ir verkiu....... Šitokias pamokas pražiopsojau........
Atsakyti
QUOTE(bite @ 2010 08 26, 00:04)
Teisi, teisi, dar ir kaip!
Tik, manau, reikia pasukt galvą, kaip paskelbti, kaip susikviesti norinčias.


oooo kokios naujienos bigsmile.gif na si karta tai jau manes neatsikratysite, dalyvausiu butinai., apsikrausiu priminimais ir visais kitais, nes labai labai jau noriu su jumi susipazint ir pamokelej sudalyvaut wub.gif
Atsakyti
Merginos ,o kur mūsų antrojo ratuko daiktas g.gif Kažkaip mes tuos ratukus visai pamiršom doh.gif Man taip įdomu galutinis rezultatas blush2.gif Jei dar toliau žaisim ,tai man siųst sekantį reiktų ax.gif
Atsakyti
topsecret.gif Čia mano pasiraizgymai topsecret.gif Spalvos pagal nuotaiką biggrin.gif ,o dariau kitą dieną po susitikimo Kaune mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(88888888 @ 2010 08 28, 15:23)
topsecret.gif Čia mano pasiraizgymai   topsecret.gif  Spalvos pagal nuotaiką  biggrin.gif ,o dariau kitą dieną po susitikimo Kaune  mirksiukas.gif  thumbup.gif

Gražumėlis wub.gif
Atsakyti
atsidariau SM ir galvoju paklausiu gal kas atsimena kur musu ratuko daiktas biggrin.gif Ogi astuoniatuke apsoko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(IRR @ 2010 08 28, 21:02)
atsidariau SM ir galvoju paklausiu gal kas atsimena kur musu ratuko daiktas biggrin.gif  Ogi astuoniatuke apsoko bigsmile.gif

Lai ,lai ,lai assa.gif
Kai pakalbėjau su tavim ,tai ir prisiminiau mirksiukas.gif
"Skaipu" mokinau IRR klijuoti lygintuvu hihihi.gif
Atsakyti
Aštuoniuke, super, textilė smelkiasi artyn smile.gif dabar neriu, negaliu atsitraukti biggrin.gif manija tikra, tik kad siūlų pakaktų.
Atsakyti
Lachese , aciuks.gif aciuks.gif Aš su siūlais senai draugauju biggrin.gif Bet daugiau su virbalais ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
Saunu ,kad toks geras buvo pasisedejimas kartu ir darbas kartu ,smagumelis!!!
tikiuosi ir as kita karteli dalyvausiu .
Klijuoti lygintuvu serveteles as jau seniai moku ax.gif . biggrin.gif
Atsakyti
topsecret.gif saldainių Spalvingųjų kamuoliukų receptas topsecret.gif
Atsakyti
kokie skanėsiai!!! super, einu ir aš ką nors skanaus nunersiu smile.gif
Atsakyti