Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinių suknelių salonai

Aš manau, kad tiesiog laimės dalykas.

QUOTE(8588 @ 2013 05 04, 09:28)
Sveikos, jau klausiau kitoje temoje, bet gal cia lankosi kitos merginos, kaip manote ar imanoma liepos pradzioje gryzus issinuomuoti grazia suknele iki liepos 20? g.gif

Atsakyti
Pabandykite pasimatuoti kelių tipų sukneles užsienyje, kad žinotumėte, kokia jums tinka ir paskui internetu ieškoti tokio tipo suknelės savo dydžio Lietuvoje. Galbūt rasite net lygiai tokią pačią. Daugelis salonų turi internetinius puslapius, reklamuojasi skelbimų portaluose, galbūt rasite tokią, kokia jums patinka ir bandykite tartis dėl rezervacijos.
Atsakyti
QUOTE(8588 @ 2013 05 04, 10:28)
Sveikos, jau klausiau kitoje temoje, bet gal cia lankosi kitos merginos, kaip manote ar imanoma liepos pradzioje gryzus issinuomuoti grazia suknele iki liepos 20? g.gif


šis klausimas man ir aktualus g.gif
Atsakyti
Cia jau priklausomai nuo Jusu skonio. Pilnas Kaunas senoviniu tortiniu sukneliu.. tad pvz. man grazia rasti isties buvo sunku... nors laiko i valias turejau..
pasikartosiu dar karta -tikrai dailios suknytes AR salone smile.gif
Atsakyti
o kur kaune didziausias sukneliu pasirinkimas yra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(TOMIENE @ 2013 05 13, 16:06)
šis klausimas man ir aktualus g.gif



QUOTE(8588 @ 2013 05 13, 18:24)
o kur kaune didziausias sukneliu pasirinkimas yra? g.gif

Tikrai dailių ir daug suknelių yra ir Žeigos ir MJ salonuose, ten, manau, būtų galimybė ir greit kažką rasti, nes tikrai turi daug skirtingų modelių. Nors gal iš anksto pasižvalgykit internete kokio modelio norit ir susirašykit su tuo salonu, ar jie tokią turi ir ar toms dienoms dar būtų galima gauti. Gi salonai iš anksto susiplanuoja ir rezervuoja sukneles, tad jau galėtumėt truputį apsitarti. Reikia tik noro didelio smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(upsy_daisy @ 2013 05 13, 19:34)
Tikrai dailių ir daug suknelių yra ir Žeigos ir MJ salonuose, ten, manau, būtų galimybė ir greit kažką rasti, nes tikrai turi daug skirtingų modelių. Nors gal iš anksto pasižvalgykit internete kokio modelio norit ir susirašykit su tuo salonu, ar jie tokią turi ir ar toms dienoms dar būtų galima gauti. Gi salonai iš anksto susiplanuoja ir rezervuoja sukneles, tad jau galėtumėt truputį apsitarti. Reikia tik noro didelio  smile.gif  mirksiukas.gif

kad as jau nusiteikusi sturmuoti kauna is karto kaip tik grysiu i LT lotuliukas.gif tik bijau is anksto rasyti, nes dauguma salonu isideja suphotosopintas nuotraukas ir net ne ju paciu darytas... bijau kad rezervuosiu suknele, o kaip ja pamatysiu gali ir noras praeiti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kleopatra_Kaunas @ 2013 05 13, 16:17)
Cia jau priklausomai nuo Jusu skonio. Pilnas Kaunas senoviniu tortiniu sukneliu.. tad pvz. man grazia rasti isties buvo sunku... nors laiko i valias turejau..
pasikartosiu dar karta -tikrai dailios suknytes AR salone  smile.gif



ieskau kuklios ,lengvos ,paprastos, del sios priezasties manau, gali buti sunku rasti g.gif 4u.gif

gal matete ka nors panasaus rolleyes.gif
o kuriuose salonuose Vilniuj didelis pasirinkimas?
Atsakyti
Jei norite įsigyti suknelę už 2000lt., tuomet taip - būna visko. Priklauso nuo suknelės, kiek reali bus panaši į nuotrauką. Jei norite gauti tai, kas yra nuotraukoje reikia ieškoti vardinių suknelių salono, kuris turi sertifikatus. Jei ne - tuomet reikia rasti žmogų, kuris gali pakonsultuoti arba ieškoti jau kai būsite vietoje.

QUOTE(8588 @ 2013 05 14, 09:24)
kad as jau nusiteikusi sturmuoti kauna is karto kaip tik grysiu i LT  lotuliukas.gif  tik bijau is anksto rasyti, nes dauguma salonu isideja suphotosopintas nuotraukas ir net ne ju paciu darytas... bijau kad rezervuosiu suknele, o kaip ja pamatysiu gali ir noras praeiti unsure.gif


Papildyta:
QUOTE(TOMIENE @ 2013 05 14, 09:29)
ieskau kuklios ,lengvos ,paprastos, del sios priezasties manau, gali buti sunku rasti g.gif  4u.gif

gal matete ka nors panasaus rolleyes.gif
o kuriuose salonuose Vilniuj didelis pasirinkimas?


Ši suknelė jums tiktų tik tuo atveju jei esate siaurų petukų. Jei petukai platūs - atrodys negražiai.
Atsakyti
QUOTE(TOMIENE @ 2013 05 14, 10:29)
ieskau kuklios ,lengvos ,paprastos, del sios priezasties manau, gali buti sunku rasti g.gif  4u.gif

gal matete ka nors panasaus rolleyes.gif
o kuriuose salonuose Vilniuj didelis pasirinkimas?


Taip, bent jau Kaune "lengvu" sukneliu skurdus pasirinkimas.. vis tai kokiais pigiais zvyneliais apklijuota tai dar kas. Vilniuje tikrai kur kas geresne situacija, bent is interneto spredziant. Siulyciau apsilankyti http://www.vamp.lt/ tikrai yra graziu sukneliu.
Beje, paprastumas ir subtilumas brangiai kainuoja..
Papildyta:
Kas planuoja siutis suknyte, noreciau rekomenduoti INZI mados namus smile.gif labai grazus darbeliai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kleopatra_Kaunas: 14 gegužės 2013 - 11:29
Prauze ir mano veselia, tai pasidalinsiu ir as patirtirtimi sukneles paieskose. As ieskojau pigaus varianto, svajojau gaut uz 1500lt. Praejau beveik visus salonus kaune. Pirmiausia apsilankiau Birutes salone Barsauske. Ten mano mazam ugiui (153cm) mazai ka turejo pasiulyt, bet viena varianta buvau issirinkus uz 1300 berods, tai skaitau nebrangiai. Siaip aptarnavimas labai puikus, abi moterys, tame tarpe ir savininke labai malonios, primygtinai nereikalavo tuoj pat uzsisakyti. Tada ejau i MJ salona, ten su isankstine registracija. Kai skambinausi, tai sako perziurekite internetiniame psl ko noretumete, kokio modelio ir pan, kalbejo gan grubokai, kai pasakiau, kai pati dar nezinau tiksliai ko noriu, nes nepasimatavus negali pasakyti, koks modelis tau tiks. Vis delto susidariau sarasa, bet is to saraso irgi mazai ka galejo pasiulyt, nes arba neina patrumpint, arba ta suknele bus tik po 3 sav (mano vestuves geguzes men buvo). Dirbo viena moteris, tai kadangi buvo penktadienis, ejo visi rubeliu pasimt, tai as pusnuoge nuolat stovedavau ant tos pakylos ir laukdavau kol ji gris... Siaip liepe dar baltas pirstines detis, atseit kad nesupurvintum turbut, bet man pasirode ne itin higieniska, nes nezinai kas pries tave tas pirstines devejo..Poto prasidejo misija savanoriu prospekte. Zeigoj tai visai nepatiko, suknios visos nudriskusios, ta jauna merga isvis pasikelus iki debesu, sukneles nesiteikia net pavarstyti, suima uz nugaros ir viskas, o kai tik atejom, tai konfliktavo su kazkokia iseinancia kliente, nesupratau del ko, tik ta merga atsiprasinejo, kad sugadino svente ir pan, o ta kliente vos neverkianti isejo, tai tada ta merga sako, nekreipkit demesio, zinot, kaip pries vestuves toms jaunosioms varzteliai pasisuka.. Salonas Elegancija visai patiko, moteriske rami, savo nuomones nekaisioja. Pasiryzau nueit ir i tiktau, nors buvau prisiskaicius, kad lbnemalonus aptarnavimas. Kaip nekeista,ta maza moteryte buvo visai maloni, tik nepatiko,kad lb jau reikalavo pasakyt uz kiek noriu nuomotis. Kai viena suknele lyg ir tiko, tai siule iskart sutarti pasirasyt su velykine nuolaida uz 1500lt nes jeigu jau ryt paskambinsiu tai pigiau 1800lt neduos ir atseit kitur geriau nerasiu. Kitoj pusej savanoriu priesais elegancija naujas kazkoks, md gal, nepamenu, bet ten irgi turejo but nemalonus aptarnavimas, betman visai patiko,nors nuomone savo labai kiso, bet ji sutapo su manaja, o salia jo, tai geriau neit, nes tokia boba atidare duris ir klausia, ar siaip cia vaikstot ar rimtai ieskot? tai net nesimatavau nieko.Buvau alytuj, ten gal kiek pigiau, bet ten ir radau savaja suknele uz 1300lt, bet nebuvau isitikinus, tai dar i isgirtaja marijampole vaziavau, tai ten ta pati suknele uz 1000lt, o aptarnavimas tai super! Labai malonios moteriskes, kadangi as is prienu, tai leido suknia pasiimti 4dieni, prasiau kailinuku, tai jos papildomai dar ir svarkeli paruose, nes karsciai prasidejo, dar padovanojo medaus stiklainiuka, pasveikino su svente, tai likau maloniai nustebinta, po sutarties pasirasymo niekas nepasikeite,kaip kad pasakojo jog AR salone biski kitaip bendraut pradeda, kai sutarti pasirasai. Tai va tokia mano patirtis, rekomenduoju vaziuot i marijampole rasandra salona, nes nuotaika tikrai nebus sugadinta pries vestuves. Bet cia manau nuo kiekvieno zmogaus dar priklauso, kaip su juo bendraus, nes sakau, su manim visai maloniai apsiejo ten, kur buvau nusistacius net neit (tiktau salona). Linkiu sekmes paieskose!
Atsakyti
Sveiko merginos, iškilo mažumėle problema.. gal kurioms teko taipogi susidurti. Suknytę vestuvėms jau kaip ir išsirinkus, užstatą viename salone palikus, tačiau draugės prikalbėjo pavažinėt daugiau pasižiūrėti suknių, ir viduje kilo sąmyšis kad lyg norisi kitos sukneles. Užstato už suknę nuomos salonai spėju jokiais būdais nebegrąžina? verysad.gif
Atsakyti