Įkraunama...
Įkraunama...

Pietryčių Azija ir Naujoji Zelandija

Su Sabrina griztam i Chiang Mai, nes jos draugas nori ja pamatyti ir, turbut, susitaikyti doh.gif Neapsisprendeliai vyrai!!! Palinkiu jai sekmes ir stiprybes ir sedusi i autika, isvaziuoju i Chiang Rai (i siaure nuo Chiang Mai). Turiu plana chuligana: kitos dienos ryta, viesbuty palikusi daiktus ir issinuomavusi motoroleri issiruosiau i isprotejusia kelione i Doi Mae Salong kaima - 50 km i siaures vakarus nuo Chiang Rai. Kaimas - tarp kalnu ir arbatos plantaciju pasiekiamas tik savu transportu. As, didziausia optimiste, neapskaiciavau vieno dalyko, kad kelias bus labai kalvotas, labai vingiuotas, o lyjant dar ir labai slidus. Likus 10 km iki kaimo, leidziantis staciu slaitu, paslydau ir pardribau su visu motoroleriu ohmy.gif Pries tai mane aplenkes dzipas pastebejes, kad as jau kulvirscia guliu, sugrizo man padeti. Trys vyrukai ikele mano motoroleri i masinos bagazine ir 2 is ju ten pasiliko. As atsisedau salia prabangiu kostiumu ir laikrodziu pasipuosusio vairuojanciojo. Jis nekalbejo angliskai, tad paskambino angliskai kalbanciam draugui ir liepe manes paklausti kur as vaziuoju ir kur mane nuvezti! Pasakiau, kad vaziuoju ten ir ten, tai jie mane ir nuveze! Iskele motoroleri, paklause ar sveika gyva ir atsisveikine isvaziavo. Ak, kokie nuostabus vyrai... wub.gif ax.gif
Po tokio soko man reikejo prigulti... Atsikelus, hostelio darbuotojas jau lauke manes su puodeliu arbatos (ten visi visada gerdavo arbata; juk gyveno arbatos plantacijose!!! biggrin.gif ). Isejau apsidairyti...

user posted image

Ar tik ne priziuretojas busi? hihihi.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Ar matote sventykla ant kalno virsunes? Link jos ir einu.

user posted image

Pakeliui uzkalbinu vaikiukus

user posted image
Atsakyti
Nera uz ka, mergaites, skaitykit i sveikata! 4u.gif
LIEKNA, mane ir suzavejo smile.gif Viskas ten labai labai grazu...

700 laipteliu ir stai sventykla...

user posted image

...ir dar kita...

user posted image

...ir sedinti buda joje...

user posted image

Tarsi ant pasaulio krasto sedeciau wub.gif

user posted image

Doi Mae Salong kaimelis

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Tokia ramuma ir tyluma...tarsi viso pasaulio uzmirstas kampelis...
Grizusi i hosteli prisedau isgerti arbatos. Tuo metu ir lietutis pradejo lynoti.... Beje, ant sienos kabojo didelis adateliu pribaksnotas pasaulio zemelapis. As buvau antroji, ibedusi adatele ant Lietuvos. Prisipazinkit, kas buvot pries mane? mirksiukas.gif
.......ir laiminga nuejau miegoti....... wub.gif

Atsakyti
Trūksta žodžių skaitant kelionės aprašymą ir matant vaizdus, vaizdelius....nuostabu, vilioja... mirksiukas.gif
Atsakyti
užburiantis fotoreportažas wub.gif anciux, labai graziai rasai thumbup.gif
Atsakyti
Nuotraukos pasakiškos wub.gif kasdien nekantriai laukiu tesinio 4u.gif
Atsakyti
Sekanti ryta lijo, lijo ir lijo. Reikejo grizti i Chiang Rai ir as jaudinausi del slidaus kelio, kad vel kur nepaslysciau. Hostelyje dirbantis vyriskis patare vaziuoti kitu keliu - esa ten vietos maziau kalvotos. Taip ir padariau. Vaziuojant grozejausi arbatos laukais. Beje, cia auginama aukstos kokybes zalia ir juoda arbata. Surenkama apie 200t arbatos per metus, is kurios 70% sunaudoja vietiniai ir 30% - eksportuojama. As nepasidrovejau ir uzsipirkau zalios arbatos visiems metams biggrin.gif
Pakeliui teko sustoti ir pasislepti po pasiure, nes smarkiai lijo. Takart emiausi atsargumo priemoniu - privaziavus statu kalna motoroleri vedziausi salia saves, tiesiog nenorejau uzsimusti unsure.gif Pora nuotrauku griztant

user posted image

user posted image

Parvaziavau laimingai, bet po keliones skaudejo kiekviena kuno raumeneli ir buvo pakilusi temperatura.

Sekanti ryta vis dar jauciausi silpnai, bet nusprendziau vaziuoti i Nong Khai miesta, esanti Tailando siaures rytineje puseje, prie pat Laoso sienos. Hostelio darbuotojas mane patikino, kad autikas isvaziuoja apie 12.00 val. Atvaziavus i autobusu stoti paaiskejo, kad jis isvaziuoja 15.00 val doh.gif Dar karta isitikinau, kad neverta pasikliauti vietiniais!!! Turejau tris valandas, bet laikas tikrai neprailgo, nes susipazinau su vietine mergina. Ji - studente, busima kirpeja, 19 metu plepi mergiote hihihi.gif Labiausiai atsimenu jos veido israiska, kai pasakiau, kad Lietuvoje mango neauga.. Kaip??!! No mango??!! No mango... Zodziu, jai buvo sokas rolleyes.gif
Kelione truko visa nakti.. Susiradusi viesbuti, negyva kritau i lova.
Du dalykai, del ko verta aplankyti Nong Khai: cia kepami skaniausi blyneliai su bananu ir sokoladu (apsirijau) ir saulelydziai... Niekur kitur nemaciau tokiu dramatisku saulelydziu... wub.gif
Vaizdas nuo viesbucio terasos. Tai Mekongo upe, skirianti Tailanda nuo Laoso

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Taipogi ten yra isikures akmeniniu skulpturu parkas. Iki ten nusigavau su suklypusiu dviraciu, prasikeikiau!!!!
Skulpturos akmenines ir gigantiskos, paliko dideli ispudi.

user posted image

user posted image

user posted image

Griztant, Mekongo upe dienos metu

user posted image

Viesbucio kiemelyje augantis vaismedis. Pavadinimo neatsimenu, bet vaisiai valgomi ir labai skanus

user posted image

user posted image

Pavakary isejau pasivaiksciot upes krantine...

user posted image

user posted image

user posted image

Idomu, apie ka jis masto?

user posted image

Papildyta:
Matote ta tilta tolumoje? Tai "Draugystes tiltas", jungiantis Tailanda su Laosu. Ten yra pasienis

user posted image
Atsakyti
QUOTE(anciux @ 2010 04 02, 15:17)
Viesbucio kiemelyje augantis vaismedis. Pavadinimo neatsimenu, bet vaisiai valgomi ir labai skanus

Čia lygtais duonmedis, jei atmintis nepaveda g.gif

Pagarba autorei, be galo įdomus fotoreportažas 4u.gif
Skaitau su didžiausiu malonumu!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.: 02 balandžio 2010 - 15:27
anciux, o mes buvom kitoj Mekongo upės pusėj, t.y. Laose. tongue.gif Ir tą tiltą draugystės irgi matėm. Ir buvom buda skulptūrų parke, bet turbūt ne tam pačiam, tik labai panašiam. biggrin.gif Kaip gaila, kad aš tokių saulėlydžių neišvydau. sad.gif
Atsakyti
Po keliu dienu issiruosiau i Loei miesta, i pietvakarius nuo Nong Khai. Lonely Planet knygoje skaiciau, kad netoliese esantis Phu Kradung Nacionalinis parkas yra vertas demesio, tad nusprendziau ji aplankyti.
Pakeliui i Loei i autobusa ilipo smulkute tailandiete mergina, as jai dar padejau lagamina isikelti. Keliones metu susibiciuliavom, nors angliskai ji kalbejo gana prastai. Bandziau isgauti daugiau informacijos apie miesta ir Nacionalini parka, nes tai visai ne turistine vieta, tad ir info buvo sunku rasti. Islipusi is autiko norejau atsisveikinti, bet Sunny (jos vardas) pradejo mane temptis. Klausiu, kur tu mane vediesi? O ji tik tempiasi mane ir sodinasi i tuk-tuk. Buvau per daug pavargusi, kad galeciau gincytis, ai, galvoju, veskis tu mane kur nori unsure.gif Aisku, siek tiek abejojau, o jeigu tai pasala? O ji tiesiog parsiveze mane i savo namus! Jai isbegus paskambinti, namuose likau visiskai viena. Sedziu ir galvoju, o kas dabar? Namai atrode gana pasiturinciu zmoniu: dideli ir erdvus. Netrukus ji grizo, o po kiek laiko ir jos mama su 3 metu dvyniais bei mociute. Jie buvo labai malonus ir draugiski, pasiule man nusimaudyti ir persirengti. Po to isejome i naktini turgu pavakarieniauti. Grizus susipazinau su mociutes seserimi ir jos seima (tai buvo du namai sujungti i viena). Pasakiau, kad man laikas keliauti susirasti viesbuti, bet jie tik numojo ranka - niekur tu neisi, miegok cia.
Vakare visa seimyna susedo aplink stala ir klausinejo apie mane, Lietuva, ka veikiu, kur keliauju ir t.t. biggrin.gif Pagalbai mociutes sesuo atsinese zemelapi, kompiuteri su anglu kalbos programa ir buteli zoleliu trauktines hihihi.gif Pasakysiu atvirai, buvau suzaveta ir maloniai sujaudinta. Visi buvo tokie gyvybingi, laimingi, draugiski... Beje, pokalbio metu paaiskejo, kad parkas, kuri planavau aplankyti, jau kokia savaite uzdarytas del lietingojo sezono! Ech, ar gi tai svarbu? Tokie vakarai atperka visus sunkumus.... wub.gif
Loei vakarejant; parkelyje kas vakara vyksta mankstos uzsiemimai

user posted image

Miegojau su Sunny; ji koki pusvalandi juokesi is lovos kysanciu mano koju biggrin.gif
Sunny kambarys

user posted image

Stai ir pati Sunny, 19 metu mergaiciuke, turinti vyra ir, berods, 2 metu vaikiuka

user posted image
Atsakyti
T.P. atmintis taves nepaveda, tai duonmedis (angl. jackfruit)

MICEFEE, tikrai gaila, kad nematet saulelydziu, nes jie be galo ispudingi wub.gif
Atsakyti
Nebuvo prasmes ilgiau pasilikti: parkas uzdarytas, apylinkese lankomu vietu nera. Sunny mociute nuveze mane i autobusu stoti ir padejo nusipirkti bilieta i Chantaburi (i rytus nuo Bangkoko, netoli Kambodzos sienos). Net nezinau kodel ten vaziavau... Neturejau jokiu planu...
O iki autobuso isvykimo liko 5 valandos. Isejau paslampineti..
Vargsiukas, atrodo, kad jo ausys kilogramus svertu

user posted image

Loei miestas

user posted image

Pries pat mano isvaziavima Sunny atvyko atsisveikinti wub.gif

Visa nakti prasitrankius autobusu, buvau laiminga atsidurus Chantaburi mieste. Niekuo neipatingas miestas, retas turistas cia uzklysta. Vietiniu spoksojimas labai vargino, bet nusprendziau pasilikti bent dvi dienas, kad galeciau pailseti ir gerai issimiegoti. Susiduriau su labai keista problema: kadangi jau buvo pats laikas dazytis plaukus, niekaip negalejau rasti dazu blondinems! Mat jie visi juodaplaukiai... verysad.gif Teko pirkti sviesiausios spalvos dazus, kokius tik galejau rasti, ir is blondines tapti brunete biggrin.gif

user posted image

Chantaburi miestas nuo viesbucio stogo

user posted image

user posted image

Pro kavine "langa"...

user posted image

user posted image

....su gardziu kavos puodeliu.....geriau nebuna.... wub.gif

user posted image

Atsakyti