Įkraunama...
Įkraunama...

Ar melavo nėštumo testas?

QUOTE(mazuliukeee23 @ 2011 06 16, 20:34)
Sveika!:4u:  atsiprasau,kad buvau prapuolus. blush2.gif  taip,nuotraukytes turiu. rolleyes.gif va  ax.gif
My Webpage



QUOTE(mazuliukeee23 @ 2011 06 16, 20:54)
-Pirmas darytas nestumo testas,kuris melavo buvo darytas,kai menesines velavo 5 dienas.Rode neigiama.
-Antras,kuris nuotraukelei virsutinis,darytas,kai menesines velavo 12 dienu.
-Tas kitas,yra trecias,padarytas isitikimui,kita ryta,kai menesines velavo 13 dienu. biggrin.gif


Aš matau tik 2 teigiamus testukus... g.gif Trečio nėra lyg ir.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky Cloud @ 2011 06 23, 22:23)
Aš matau tik 2 teigiamus testukus... g.gif Trečio nėra lyg ir.. unsure.gif

kaip suprantu cia ideti tik tie NT kurie rode teigiama rezultata, o tas pirmasis kuris rode neigiama, neidetas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wilmaa @ 2011 06 24, 09:24)
kaip suprantu cia ideti tik tie NT kurie rode teigiama rezultata, o tas pirmasis kuris rode neigiama, neidetas  mirksiukas.gif

taip,taip,taip tikrai taip. lotuliukas.gif
o va dabar susimasciau,gal manes klause apie neigiamo testuko,to pirmo pacio nuotraukyte...? g.gif blush2.gif net pasimeciau. doh.gif o as cia teigiamus "ikisau". g.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuliukeee23 @ 2011 06 24, 15:22)
taip,taip,taip tikrai taip. lotuliukas.gif
o va dabar susimasciau,gal manes klause apie neigiamo testuko,to pirmo pacio nuotraukyte...? g.gif  blush2.gif net pasimeciau. doh.gif  o as cia teigiamus "ikisau". g.gif

manau, kad kaip atrodo neigiamas jau visos zinom lotuliukas.gif todel manau, kad visoms labiau idomu pamatyti kaip atrodo ryskios II juosteles mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wilmaa @ 2011 06 24, 12:46)
manau, kad kaip atrodo neigiamas jau visos zinom  lotuliukas.gif todel manau, kad visoms labiau idomu pamatyti kaip atrodo ryskios II juosteles  mirksiukas.gif

na tikiuosi,kad taip ir yra. ax.gif as irgi ta pati galvoju. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazuliukeee23: 24 birželio 2011 - 16:03
Sveikos, labai reikalinga konsultacija apie easyTest testukus, kadangi dariausi du abu rodo tokius vaiduokliskus vaiduoklius, o rapidpreg tik kontroline ir ta kazkokia isplaukusia, mm veluoja jau 4 dienos doh.gif , kadangi esu baisiai nekantri ryt uzsirasius pas gyd smile.gif Gal kuri turit patirties su easyTest? Labai nesinori prisisvajoti anksciau laiko, bet kad ir pilva pamaudzia jau kokia savaite, lyg tuoj tuoj mm prasides g.gif
Atsakyti
QUOTE(e.l.f. @ 2011 06 26, 13:28)
Sveikos, labai reikalinga konsultacija apie easyTest testukus, kadangi dariausi du abu rodo tokius vaiduokliskus vaiduoklius, o rapidpreg tik kontroline ir ta kazkokia isplaukusia, mm veluoja jau 4 dienos  doh.gif , kadangi esu baisiai nekantri ryt uzsirasius pas gyd  smile.gif Gal kuri turit patirties su easyTest? Labai nesinori prisisvajoti anksciau laiko, bet kad ir pilva pamaudzia jau kokia savaite, lyg tuoj tuoj mm prasides  g.gif

siaip tai rytoj gine gali ir matyti nestuma, bet gali ir nematyt. Tad geriau kraujo tyrima pasidarykit.
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2011 06 26, 13:39)
siaip tai rytoj gine gali ir matyti nestuma, bet gali ir nematyt. Tad geriau kraujo tyrima pasidarykit.



g.gif o gal zinote kur Vilniuje as tai galiu padaryti ir ar reikalinga isankstine registracija? blush2.gif pirma karta susiduriau su tokiu reiskiniu ir labai jau nekantrauju lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(e.l.f. @ 2011 06 26, 13:46)
g.gif  o gal zinote kur Vilniuje as tai galiu padaryti ir ar reikalinga isankstine registracija?  blush2.gif  pirma karta susiduriau su tokiu reiskiniu ir labai jau nekantrauju  lotuliukas.gif

jei pirkai testukus is Eurovaistines tuos pigiausius (juosteke apie 4LT, o kasete apie 6LT jei neklystu) tai jie antra juostele pastoviai rodo mirksiukas.gif as sakyciau jei jau tie du testukai butu vaiduoklius TIKRUS rode tai ir rapipregas but parodes vaiduokli.......
Atsakyti
QUOTE(Ziuokute @ 2011 06 26, 14:39)
jei pirkai testukus is Eurovaistines tuos pigiausius (juosteke apie 4LT, o kasete apie 6LT jei neklystu) tai jie antra juostele pastoviai rodo  mirksiukas.gif as sakyciau jei jau tie du testukai butu vaiduoklius TIKRUS rode tai ir rapipregas  but parodes vaiduokli.......


Vaiduoklius easyTest parode g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky Cloud @ 2011 06 07, 11:45)
Aš jūsų vietoje neskubėčiau džiaugtis, mano situacija tokia...Prieš mms likus dienai nusprendžiau pasižiūrėti NT,(tiesiog turėjau šiokių tokių įtarimų) nusipirkau, pirmas 3-5min. nieko nerodė(I-pagaliukas) o vėliau praėjus 10min. išlindo vaiduokliukas, kuris pradžioje būvo blankus, o vėliau paryškėjo.... blink.gif Kitą dieną sulaukiau mms, tokių kokios ir būna įprastai..  ax.gif Pasirodo vienam NT lapuke parašyta va kaip :

"Ar gali praėjus ilgesniam laikui testo rezultatas pasikeisti?"

Praėjus 5min.po testo atlikimo matomo, rezultato patikimumas yra 99 proc.Prėjus 10min.po testo atlikimo, siekiant išvengti klaidų,rezultato vertinti negalima ( iš šlapimo išgaravus drėgmėi spalva tampa intensyvesnė)

Tad matomai todėl ir pasirodė vaiduokliukas mano atveju...

Tiesa testukas būvo "easyTest"  unsure.gif

QUOTE(e.l.f. @ 2011 06 26, 14:45)
Vaiduoklius easyTest parode  g.gif

Mano visai netolimas patyrimas ir easyTest testuku nusivyliau, nes mane apgavo doh.gif unsure.gif Stebėkite kokiu metu vaiduokliukas atsiranda, bet aš dar kitu testuku pasitikrinčiau..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sky Cloud: 26 birželio 2011 - 16:24
QUOTE(NESMAGUMELIS @ 2011 06 15, 19:51)
menesines veluoja jau antra savaite, maudzia pilva, krutine kieta ir jautri...pabere biski labiau nei iprasta, dariausi du testus su 3 dienu skirtumu, abu - neigiami, jokios antros juosteles, net i kita kambari nesiaus gal kitas apsvietimas...
nezinau ar testai meluoja ar mano pozymiai;///geriau jau pozymiai visi;/


Labas,pas mane panasi situacija,menesines veluoja jau 11 dienu,krutine nejautri,kartais pamaudzia pilva,nugara,kartais atrodo ryte lyg ir pykina(bet cia gal del to kad pati sau bandau isikalbet,nusiteikt kad taip turetu but),pasidariau du testus-neigiami,taip noreciau, kad pagaliau butu pavyke...Uzsiregistravau pas gine,bet tik antradieniui,jauciu rytoj dar darysiu testa...
Atsakyti