Įkraunama...
Įkraunama...

Arbatos, sultys ir kt. papild. gėrimai

Išragavom visas arbatėles , toleravo tik kmynų.Norėjau sužinoti kuo ji naudinga?Ir ar nepakenks jei gersim tik ją?Mums 7 mėn.Dekoju
Atsakyti
Jeigu vaikas per parą išgeria virš 2,5 litrų skysčių- reikėtų kreiptis į gydytoją.
Atsakyti
Kmynai kietina vidurius, todėl nuolat ją geriant, užkietės pilvas.
Atsakyti
Laba diena,
Mano (beveik 9 men.) mazylis mazai geria skysciu. g.gif Mano pienuko geria tik ryte, gal dar vakare ~3 gurksnius, dienos metu niekaip negaliu isiulyti. Dienos metu arbateles ar sulciu geria viso gal tik 400 mml. Kiek maziausiai turetu isgerti per diena tokio amziaus vaikutis?
Misinuku bandem duoti, bet paragaves gurksneli pradedavo muistytis ir nebeprisileisdavo daugiau schmoll.gif
Be to, as jau noreciau nutraukti maitinima ax.gif , nes mano organizmas jau pasilpes. Ka vietoj savo pienuko reiketu duoti?
Apetitas l. geras, Valgom jau beveik viska.
Atsakyti
Jei kūdikis sveikas, papildomai skysčius geria jis pagal savo poreikį. Todėl, kiek jis geria, tiek jam ir pakanka. Aiškios normos nėra.
2 kartus per parą jis dar turėtų gauti mamos pieno. Jei nutrauksite maitinimą, tuomet jam reikės pieno mišinio. Jei negėrė pieno mišinių- pasiūlykite HiPP3 pieno mišinį, kuris yra skanus ir jį mielai geria vyresni kūdikiai. Tokio amžiaus kūdikiui tinka ir HiPP2, tik jis yra įprasto pieno mišinio skonio. Abu šie mišiniai rekomenduojami vyresniems kūdikiams, jei mama pati nemaitina.
Atsakyti
Norėčiau paklausti, kiek skysčio per parą turėtų sunaudoti 9 mėn. mažylis. Geriam mišinuka 2 kartus per dieną ir vieną kartą naktį. Išviso išgeria apie 500 ml. O kitu skysčių beveik negeria maximum apie 50 - 100 ml
Atsakyti
Jeigu negeria, reiškia ir jam nereikia.
Atsakyti
Noreciau paklausti nuo kada galima vaikui duoti ne kidikiams skirtu sulciu, tai yra Cido, ar kitu firmu tetrapakuose ar stiklineje taroje eamnciu sulciu.
Atsakyti
Vaikui virš 8 mėn. Maitinu pati, taip pat geria arbatos ir sulčių.

Norėčiau sužinoti, ką geriausia duoti tokio amžiaus kūdikui atsigerti atšilus orams.

Ar galima naudoti negazuotą mineralinį vandenį tiesiai iš butelio, o gal geriau virintas iš krano? Ar geriausia pirkti specialų vandenį skirtą kūdikiams?

Kadangi mergaitė nedidelio svorio (8 mėn - 7,5 kg), gal jai išvis neduoti vandens, o geriau sulčių arba krūtį, kad gautų daugiau kalorijų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arnika: 23 gegužės 2005 - 14:33
Sūnų krūtimi maitinau iki metų. Apetitu niekada nesiskundė ir dabar valgo puikiai. Tačiau atsisako gerti. Išbandėme ir įvairiausius skysčius ir įvairiausius indus. Puikiai geria iš puoduko, tačiau užtenka vos kelių gurkšnių. Per dieną išgeria apie 100-150ml grynų skysčių, karštesniu oru iki antra tiek. Tiesa, košes mėgsta skystesnes. Vaikas judrus, bet prakaituoja retai. Sveria 10,5kg.
Atsakyti
Kuo ilgiau vengsite duoti savo vaikui suaugusiems skirtų produktų (taip pat ir sulčių), tuo jam bus geriau. Mažiems vaikams, kaip ir kūdikiams vertingesnės yra natūralios sultys ar jų gėrimai, gamintos ne iš koncentratų.
Atsakyti
Geriausia kūdikiams skirtas vanduo. Jei mineralinis- tai žemos mineralizacijos. Daug neskiestų sulčių duoti nepatariama, nes jos gali slopinti apetitą, o be to jų kūdikis ir neatsigeria. Praskiestas sultis ar sulčių gėrimus galite duoti atsigėrimui. Tinka ir kūdikiams skirtos arbatos. O jei tokio amžiaus kūdikis gers daug mamos pieno, tai suvalgys mažiau papildomo maisto.
Atsakyti