Įkraunama...
Įkraunama...

Kada galima darytis nėštumo testą?

Uj, niu bet kaip iškenteti? verysad.gif verysad.gif Mano mmm veluoja jau 4 dienas, bet kiekvienas rytinis testukas su viena I verysad.gif Jau baigiu prarast vilti sitam menesiui, nors mmm dar neatejo. gal dar yra bent mazytis šansas, kad aš nestuke.gif nestuke.gif

Geliukai1, o kiek dieneliu tau mmm velavo, kai testukas parode dvi II?Labai uz tave dziaugiuosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mimozyte @ 2008 01 26, 21:05)
Uj, niu bet kaip iškenteti? verysad.gif  verysad.gif Mano mmm veluoja jau 4 dienas, bet kiekvienas rytinis testukas su viena I verysad.gif Jau baigiu prarast vilti sitam menesiui, nors mmm dar neatejo. gal dar yra bent mazytis šansas, kad aš nestuke.gif  nestuke.gif

tai pasidaryk kraujo tyrima ir paaiskes nereikes be reikalo testu gadinti mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif Taip, suprantu, kad kraujo testukas padetu viska isaiskinti, bet as jau ateinanciam treciadieniui uzsirasiau pas gine, taigi iki to laiko manau tikrai neverta dar ir HCG darytis. Galbut gine ka nors pasakys konkretesnio.... unsure.gif Bet iki treciadienio atrodo taip toooooliiii dar..... verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
As dariausi testa kai mmm velavo kelias dienas (nebepamenu, atrodo 5).
Atsakyti
As dariau NT kai man velavo 3 dienas 4u.gif
Atsakyti
Labas visoms,

Norečiau prie jusu prisijungt.

Jau ketverta menesiu planuojam. Pirmuosius tris men. šiaip is akies ties ciklo viduriu labiau pasistengdavom, o šį mėn jau su O testais žaidžiau, ir pasirodo per anksti stengdavomes, ovuliacija ,pasirodo, pas mane veliau, tai šį syk turiu daugiau vilties, kad jau gal uzkibs smile.gif.

Kol kas tik 6DPO, bandysiu minimum iki savaitgalio valia ugdyt ir testu jokių šiukštu nepirkt. ax.gif
Atsakyti
as dariausi, kai savaitele velavo.... dabar neislaukiau neito laiko, kai turejo ateiti, pajutau bloguma rytus du is eiles ir puoliau darytis, bet,,,,,,,viena juostele verysad.gif
Atsakyti
Aš tai nelaukiau mm dienos,dariausi 10 DPO ir teigiamas 4u.gif .Kad patikečiau dar 4 pasidariau ir tie teigiami biggrin.gif ,bet vis dar netikiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomulyte @ 2008 03 05, 10:35)
Aš tai nelaukiau mm dienos,dariausi 10 DPO ir teigiamas 4u.gif .Kad patikečiau dar 4 pasidariau ir tie teigiami biggrin.gif ,bet vis dar netikiu lotuliukas.gif

niu vistiek skubu sveikyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomulyte @ 2008 03 05, 09:35)
Aš tai nelaukiau mm dienos,dariausi 10 DPO ir teigiamas 4u.gif .Kad patikečiau dar 4 pasidariau ir tie teigiami biggrin.gif ,bet vis dar netikiu lotuliukas.gif

jau tikrai gali patiketi irnesakyk.gif dideliausi sveikinimai 4u.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomulyte @ 2008 03 05, 09:35)
Aš tai nelaukiau mm dienos,dariausi 10 DPO ir teigiamas 4u.gif .Kad patikečiau dar 4 pasidariau ir tie teigiami biggrin.gif ,bet vis dar netikiu lotuliukas.gif

thumbup.gif thumbup.gif SVEIKINU !!!!!!!!!!!!! Jetau kaip faina wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Ačiū jums visoms labai.Aš netikiu užtat,kad pavyko per pirmą mėnesį ax.gif ,o aš buvau įsitikinus,kad niekad nepastosiu blink.gif ,nes gerbiamieji ginekologai labai prigasdinę mane buvo doh.gif
Atsakyti