Įkraunama...
Įkraunama...

Kada galima darytis nėštumo testą?

QUOTE(zose123 @ 2008 03 14, 10:51)
sveikos,
vakar pasidariau nestumo testa ir jis rode neigima, padejau ji i stalciu , bet nzn kodel, siandien paziurejau , ogi teigiamas, ar gali buti, kad po paros gali parodyti nestuma? siaip sirguliuoju, iki vaistines nelabai galiu nueiti, o vyrui nenoriu sakyt kol nzn tikrai ar ne, gal kuri is savo patirties zinot, ka tai galetu reikstu


Labas, testu instrukcijose sako: "neskaitykite testo po 10min.!" Bet man kazkaip vitiek atrodo, kad jei parode teigiama po kazkiek laiko, taip ir yra. Pasidaryk dar viena testa.
Atsakyti
o va čia slidus klausimas, toks pat ir atsakymas mirksiukas.gif . Draugei irgi iškart neparodė...Pasidarė testą - neigiamas. Įbruko į siukšliadėžę, o vakare sugalvojo pasižiūrėti. Na, įdomumo dėlei... Ogi - dvi ryškios juostelės... Rezultatas - lakstantis padauža biggrin.gif
Atsakyti
nu geras, ir as begu zvilgteleti biggrin.gif
Atsakyti
sakykite, man jau 5 dienos vėluoja mm, vakar pasidariau testą rodo neigiamą, ar galutinai galima tuo testu tikėti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vėjuke: 15 kovo 2008 - 11:43
QUOTE(vėjuke @ 2008 03 15, 10:41)
sakykite, man jau 5 dienos vėluoja mm, vakar pasidariau testą rodo neigiamą, ar galutinai galima tuo testu tikėti  g.gif



siaip kiek esu girdejus ir pati suprantu, tai jeigu rodo neigiama, tai tikrai da nereiskia kad nesi nestuke.gif o vat jei teigiama, tai garantuotai nestuke.gif nes neparodyt antros juosteles gali del daugybes priezasciu, o vis tik yra galimybe ir ne maza kad esi jau nestuke.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Turejau santykius kelios dienos po menesiniu, ir dar po savaites, naudojom prezervatyva, bet dabar kankina keista baime kad galejo kas nors ir ivykti, deja tai nera pastovus partneris, todel teigiamo atsakymo labai bijau. Gal yra kokiu budu nusiraminti nesulaukus menesiniu, kurios dar tik uz 2 sav tures but, nes niekaip sita mintis neiseina is galvos sad.gif
Atsakyti
QUOTE(mikute24 @ 2008 03 15, 14:13)
Sveikutes,

Turejau santykius kelios dienos po menesiniu, ir dar po savaites, naudojom prezervatyva, bet dabar kankina keista baime kad galejo kas nors ir ivykti, deja tai nera pastovus partneris, todel teigiamo atsakymo labai bijau. Gal yra kokiu budu nusiraminti nesulaukus menesiniu, kurios dar tik uz 2 sav tures but, nes niekaip sita mintis neiseina is galvos  sad.gif


Nenoriu aš čia tau pamokslauti... O šiaip pagal viską nestuke.gif būti neturėtum. Jei nesulauksi mm, tada gali bandyti darytis testą. Jei darysies dabar, tai jis 100 proc. bus neigiamas.
Atsakyti
QUOTE(Vilioklė @ 2008 03 15, 12:53)
Nenoriu aš čia tau pamokslauti... O šiaip pagal viską  nestuke.gif būti neturėtum. Jei nesulauksi mm, tada gali bandyti darytis testą. Jei darysies dabar, tai jis 100 proc. bus neigiamas.



drinks_cheers.gif kad neturetum buti nestuke.gif siaip prezervatyvas beveik 100 % apsauga, jei nenusmuko ir pan..tik kam myletis kelis kartus su nepastoviu partneriu ir dar taip bijoti pastojimo g.gif niu bet aisku visai ne musu reikalas kas kur kada su kuo lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gutė* @ 2008 03 12, 21:59)
O ką jie tau sako ir kaip? Fainai gal pas tave šnekantys  biggrin.gif  Nes maniškiai padidėja kas mėnesį prieš tam tikrą laiką... tai va dydis ne rodiklis šiuo atveju man tikriausiai.


nu balsu nesnekejo biggrin.gif, bet pasidare ne tik kad didesni, bet ir labai jautrus ir ne pries pat mm kaip visada, bet gerokai anksciau.
Atsakyti
Aš vis dar tikiuosi ir laukiu kad neateis mano mmm
jos pas mane labai kvialos, ciklai be galo ilgi, nuo 35 iki 40 dienu. Sake kartais taip buna, nieko nepakeisi. dar palauksiu keletą dienelių ir darysiuosi vėl testuką. Bet skauda pilvo apačią, užeina ryte ir papykina, nebežinau nei ką galvoti. Man ir pirmąjį nėštumą maudė pilvo apačią kaip prieš sirgimą, bet jo taip ir nesulaukiau wub.gif
Atsakyti
sveikos,

man kelios dienos, kaip vėluoja m.m.šiandien nusprendžiau pasidaryti nėštumo testą. Ir jis teigiamas nestuke.gif . Dar visgi nuejau i vaistine antro testo, kad galutinai įsitikinčiau. Rezultatas toks pat.
Tik karts nuo karto paskausta pilvuką, kaip pries m.m. Tai normalu???
Atsakyti
QUOTE(Meduvė @ 2008 03 16, 12:16)
sveikos,

man kelios dienos, kaip vėluoja m.m.šiandien nusprendžiau pasidaryti nėštumo testą. Ir jis teigiamas nestuke.gif  . Dar visgi nuejau i vaistine antro testo, kad galutinai įsitikinčiau. Rezultatas toks pat.
Tik karts nuo karto paskausta pilvuką, kaip pries m.m. Tai normalu???


Nepergyvenk, tas skausmelis kaip pries mm labai normalu! Po kokios savaiteles praeis. As ir bijodavau, nes atrodydavo, kad tuoj tuoj mm prasides. Net ir kitus du menesius tuo metu kai turedavo buti mm tas skausmelis uzeidavo.
Atsakyti