Įkraunama...
Įkraunama...

Kvietimai į vestuves

QUOTE (Karmen @ 2004 10 15, 18:19)
Mergaites, o kur parduoda kvietimus?
As teksta ant to sviestinio popieriaus tai galiu irgi pati pasidaryti, o paskui "imontuoti" i grazu kvietimo atviruka, va taip thumbup.gif
Jau ka sugebesiu tai gal sugebesiu.... tongue.gif

As tai pati kompu dariau- norejosi truputi siltesniu nei pirktiniai wink.gif susiradau visokiausiu paveiksleliu, bandziau visokiausiu variantus, galiausiai likau prie tokio remelio is sirdeliu thumbup.gif susimaketavau, o tada atspausdinau ant svelniai gelsvo popieriaus smile.gif Na, bent jau man, tai labai grazu buvo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Will @ 2004 10 15, 18:22)
QUOTE (Karmen @ 2004 10 15, 18:19)
Mergaites, o kur parduoda kvietimus?
As teksta ant to sviestinio popieriaus tai galiu irgi pati pasidaryti, o paskui "imontuoti" i grazu kvietimo atviruka, va taip  thumbup.gif
Jau ka sugebesiu tai gal sugebesiu.... tongue.gif

As tai pati kompu dariau- norejosi truputi siltesniu nei pirktiniai wink.gif susiradau visokiausiu paveiksleliu, bandziau visokiausiu variantus, galiausiai likau prie tokio remelio is sirdeliu thumbup.gif susimaketavau, o tada atspausdinau ant svelniai gelsvo popieriaus smile.gif Na, bent jau man, tai labai grazu buvo rolleyes.gif

O klausyk, tu ta gelsva popiereli nedejai i joki kieta virseli ar kaip ten ji pavadinti nezinau, nu bet buna tokie "kopustiniai" kvietimai is keliu sluoksniu smile.gif
Man kazkaip norisi kad jie butu kietesniam pavidale o viduj gali buti minkstas svelnus popierelis su teksu wub.gif
Atsakyti
mes tai darem irgi ant pastelines spalvos popieriaus, jis gerokai kietesnis nei paprastas, nieko nedejau, ant virsaus tiesiog parinkus atitinkama srifta buvo uzrasyta Kvietimas, o viduj tekstas atspausdintas, atprintinau viska, supjausciau su tuo peiliuku popieriui ( gink dieve ne zirklem rolleyes.gif ), tada kur turi buti lenkimas su liniuote ir nerasanciu tusinuku ar kakzuo panasaus perbrauki, graziai susilenkia ir vsio. ai, tiesa, kai kuriems zmonems dar dejome atspausdintus zemelapiukus ir mano paisytus, kaip rasti pobuvio vieta, kuri buvo pazymeta sirdelemis smile.gif man tokie atrodo daug siltesni nei pirktiniai...
Atsakyti
QUOTE (Karmen @ 2004 10 15, 18:38)
O klausyk, tu ta gelsva popiereli nedejai i joki kieta virseli ar kaip ten ji pavadinti nezinau, nu bet buna tokie "kopustiniai" kvietimai is keliu sluoksniu smile.gif
Man kazkaip norisi kad jie butu kietesniam pavidale o viduj gali buti minkstas svelnus popierelis su teksu wub.gif

Ne, nedejau smile.gif Ten storesnis popierius, ne koks popierelis wink.gif As nenorejau perlenkiamo pakvietimo, tai rinkausi storesni popieriu
Atsakyti
Man gražiausia, kai patys žmonės padaro. Aš va pusbroliui dariau pakvietimus, tikrai gerai gavosi. Kairėj pusėj buvo jų apsikabinusių nuotrauka ir eilės gražios, o dešinėj kvietimo tekstas, viskas įrėminta, atspausdino draugas su spalvotu lazeriniu printeriu ant storesnio gražaus popieriaus ir viskas. O vardus ir pavardes kam adresuojama rašoma ranka wink.gif.
Atsakyti
Na, as irgi pati dariau.. paprasti buvo, bet silti ir is sirdies padaryti clap_1.gif
O kiek maciau pirkti - arba labai banalus, nuvalkioti - nepatiko, arba jau ziauriai brangus, o kai sveciu nemazai, bet finansu ne itin daug, tai pasirinkom, manau, geriausia sprendima smile.gif

Mes ranka tik pasirasem. Adresatu vardus spausdinom, tad kiekvienam pakvietimui buvo tuo siek tiekskirtingi tekstai atspausdinti.
Pas mane, ir siaip tekstai buvo skirtingi: vinokie tik sveciams, kitokie - pulkui, treciokie - pirsliams ir ketvirto tipo - tevams.. Tai va smile.gif
Atsakyti
O kaip jums toks ?
Atsakyti
Arba toks smile.gif
Atsakyti
Man patiko ir šitas smile.gif Ką manot?
Atsakyti
Negi visos be nuomonės sad.gif sad.gif sad.gif
Atsakyti
QUOTE (Alvyda @ 2004 10 25, 10:00)
Negi visos be nuomonės sad.gif sad.gif sad.gif

man tai graziausia butu, jei butu originalus, tik jusu vienu, pvz su jusu foto koks meno kurinys padarytas smile.gif arba just, kaip nors pati pasidaryt gali juk. As pvz uzdejau musu dvieju foto ant virselio, uzraiciau PAKVIETIMAS o i vidu tekstukus ant tokio eprmatomo popiero nzn kaip jsi vadinasi priklyjavau ir tiek ziniu smile.gif visi labai gyre wink.gif
Atsakyti
Is tu visu ka parodei, tai man graziausias pirmas variantas. thumbup.gif

Bet siaip mes tai kvetimus darysimes patys. Man tokie bus idomus, silti ir neeiliniai. Ir butinai su nuotraukyte.

Mano sesuo daresi pati, labai graziai isejo, nors visiskai paprasti. thumbup.gif Vakare nuskanuosiu ir idesiu nuotrauka, jei kam idomu. smile.gif

Atsakyti