Įkraunama...
Įkraunama...

Kvietimai į vestuves

Burunduk, del kvietimu - tiems, kurie gyvena pajury, kvietimus iteiksime geguzes pradzioj - ten paprastai vaziuojame per motinos diena, tai pas mociute susirenka beveik visa giminele - nereikes pas kiekviena atskirai vaziuot tongue.gif o kitiems tai manau uzteks kad iteiksime birzeli - tiesiog buvau labai uzsidegusi kvietimu darymu -uztai taip anksti juos ir pasidariau biggrin.gif
Atsakyti
O mes kwietimus jau po kokio menesio dalinsim, nors westuwes ir rugpjucio menesi, bet kad pas mus daug kas atostogauti zada tuomet kiek girdejom, tai kad nieko neplanuotu jau ir pradesim kweisti
Atsakyti
Paskaiciau forume kelius kvietimu pavyzdzius ir man jau kilo minciu thumbup.gif
Taigi ryt leksiu pirkti atviruciu ir pradesiu rasyit(kompiuteriu)
Maciau kelias geras atvirutes.Su dviem baltais balandziais,o kitos su dviem gulbem,kaip galvojat-tiks?? g.gif
Atsakyti
o as kvietimus pasidariau pati. ant melyno storesnio popieriaus atsispauszdinau toki paveiksliuka du balandziai laiko uz kaspineliu siredele, o apacioj parasiau kvietimas. dabar dar liko tik viduj antspauzdint kai jau viskas bus aiku. ir kainavo tikrai pigiau ir neblogai atrodo
Atsakyti
Kvietimus as ir pati dariau, manau jie daug siltesni nei pirktiniai.
Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2005 02 27, 15:15)
Norejau paklausti, ar kvietimuose rasote, kad butina informuoti telefonu iki tam tikro laiko apie atvykima arba neatvykima? Jei taip, tai pries kiek laiko turi informuoti?


As manau, kad prasyti, jog informuotu reiktu tu, su kuriais nelabai daznai bendraujate. O jei vestuves nedideles ir dauguma sveciu- artimi zmones, draugai, tai prasyti nereiketu

QUOTE(GRAIKIJA @ 2005 02 27, 16:59)
o ka rasete kvietimuose tevmas ir seneliams? ar ta pati ka sveciams?


Mes rasem ta pati

QUOTE(Gavuke @ 2005 02 27, 17:21)
Mes tevams kvietimu neraseme - nu kazkaip pamaniau, kad jie ir be kvietimo turi dalyvauti

Tiesa, kad turi dalyvauti, bet juk taip smagu gauti kvietima smile.gif Mano anyta ta pakvietima net saugo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Valentinka @ 2004 10 25, 10:30)

Bet siaip mes tai kvetimus darysimes patys. Man tokie bus idomus, silti  ir neeiliniai. Ir butinai su nuotraukyte. 

Mano sesuo daresi pati, labai graziai isejo, nors visiskai paprasti.  thumbup.gif  Vakare nuskanuosiu ir idesiu nuotrauka, jei kam idomu.  smile.gif

Man labai idomu mirksiukas.gif "Pavogiau" keleta jusu mergikes ideju, tekstuku ir t.t. Noriu ir as pati daryt, tik nelabai isivaizduoju kaip tas galutinis variantas atrodys g.gif Printeri spalvota turiu, skeneri turiu, tai manau issisuksiu tik mokedama uz popieriu cool.gif Idek ta nuotraukyte, please-aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(merėja @ 2005 03 04, 12:16)
Man labai idomu mirksiukas.gif "Pavogiau" keleta jusu mergikes ideju, tekstuku ir t.t. Noriu ir as pati daryt, tik nelabai isivaizduoju kaip tas galutinis variantas atrodys g.gif Printeri spalvota turiu, skeneri turiu, tai manau issisuksiu tik mokedama uz popieriu cool.gif Idek ta nuotraukyte, please-aciu 4u.gif



Na va, kaip ir zadejau blush2.gif Sorry, kad uzmirsau.... ax.gif Sesuo nusipirko atviruciu, su tusciu viduriuku, ziedelius pati priklijavo, o teksta i vidu irgi pati irase, man super silti ir paprasti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Valentinka: 07 kovo 2005 - 20:10
o man reikia galva sukti, nes reikia pakvietimu rusu ir anglu kalbom, gal kas ka turit idomaus?
Atsakyti
Man irgi kvietimo tekstas patapo aktualus. g.gif Gal kas nors zino, ka nors grazesnio ir romantiskesnio be formaliosios dalies kaip : Maloniai prašome dalyvauti ceremonijoj..."Buciau laaaaaaaaaaaaaaaaaabai dekinga 4u.gif
Atsakyti
GAL KAS GELETU PATARTI KAIP PACIAM PASIDARYTI ORIGINALIUS KVIETIMUS.LAUKSIU ATSAKYMO biggrin.gif
Atsakyti
Po velykų sėsiu ir aš pakvietimų rašyti smile.gif dabar tik informaciją renku... kaupiuosi ax.gif
Mergičkos, jūs savo kvietimuose kažkokių eilėraštukų rašote, ar ne? Ir kiek rūšių pakvietimų žadate daryti?
Kažkaip pamislyjau, kad tetulėms reikėtų oficialesnių, o draugams šiltesnių pakvietimų... g.gif
Atsakyti