Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas miega - auklei rojus!

Man keista, kad vaika galima uzmigdyt per prievarta. Mano vaiko niekaip neuzmigdysi. Jis labai judrus ir uzmiega, kai pavargsta dienos miego apie 1val.
Atsakyti
Mano sunelis irgi prie aukliu geriau miegodavo...gal jos uzmigdymui daugiau demesio skyria- nuramina, paliuliuja. As taip nesistengdavau. Kai su manim budavo, tai dienomis gerokai trumpiau miegodavo.



Atsakyti
mes pakankamai gera dienotvarke turim,gal todel maniskiai greit sminga ir ilgai miega?
atveda man juos apie devinta,tada jei su tevais nepusryciave pavalgom ir 10 val i lauka.lauke su dviraciais lakstom,pasivaiksciot einam,futbola zaidziam..ir taip iki dvylikos.gryztam zandais raudonais,sedam pietu,o pavalge aptingstam ir keliaujam pietuku.musu namas didelis,kiekvienas turi savo kambari.patys nueina,man tereikia nurenkt ir uzklot.jokiu ciucevimu,supimu ir pan.miega tiek kiek nori apie 3-4 val.dazniausiai.po to uzkandziaujam,zaidziam kambary,filmukus ziurim.taip yra ziema,nes greit temsta,o vasara mums visiem rojus:turim uzdara kiemeli,tai jeme visa diena isbudavom,namo tik valgyt ir miegot pareidami.
Atsakyti
Aš pastebėjau, kad mano vaikas labai gerai miega, kai girdi tėčio knarkimą doh.gif doh.gif doh.gif Dieną tas pats... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(stebukliuke @ 2005 12 20, 16:21)
Aš pastebėjau, kad mano vaikas labai gerai miega, kai girdi tėčio knarkimą  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Dieną tas pats...  blush2.gif


matyt dar pilveli prie sito garso iprato mirksiukas.gif
Atsakyti
na zinote man teko taip pat dirbti aukle...brt vaiko nei kart nepavyko uzmigdyti jei jis nenori...na nebent kai pradedavo ziuret filmukus jai patinkancius tada pradedavo snuduriuoti...tada po truputi uzmigdavo...bet jei nenoredavo miego vel atsikeldavo ir begom is kambario doh.gif oij budavo bajeriu visokiu doh.gif bet dziaugiuosi akd gera mergaite pasitaike ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
gal tos aukles kokiu spacialiu priemoniu zino, kaip vaikus uzmigdyti?... smile.gif
galetu kuri ir man atskleisti, nes kartais kol uzmiegam.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(smeige @ 2005 12 21, 09:45)
gal tos aukles kokiu spacialiu priemoniu zino, kaip vaikus uzmigdyti?... smile.gif
galetu kuri ir man atskleisti, nes kartais kol uzmiegam.... doh.gif



tai kad jokiu priemoniu neturim schmoll.gif ateina laikas ir gulam.smagiau kai kartu dar vaiku buna tada visi koleltyviai lovon keliaujam.migdyti reikia tuo paciu metu,tada atsiranda iprotis ir uzmiega,nes jei leidi uztemt tai vaikui vis norisi ta laika ilgint ir tada jau pestynes neisvengiamos.
Atsakyti
Aš dirbu aukle daug metų,bet nežinau tokių būdų, kaip užmigdyti vaiką per prievartą,beto niekada ir nemėginau.Dar galiu pasakyti,kad vaikai su auklėm lengviau užmiega,nei su tėvais.Kodėl taip yra,net nežinau,gal,kad visgi svetimas žmogus ir vaikas kitaip reaguoja.Aš vaiką paguldau ir po kokių 5-10 min.jau miega.Dabar mano prižiūrimas vaikas miega ryte ilgai ir dieną apie 2-3h,bet tada vakare sunkiai užmiega.Man tėveliai pasakė,kad neduočiau tiek miegoti,tiesiog pažadinčiau,aš taip ir darau.
Atsakyti
Neįsivaizduoju vaiko per prievartą užmigdomo. blink.gif Maniškė pietų miego kelias dienas nėjo, tai nu niekaip per prievartą neužlaužiau. O auklė miegoti daugiau kaip 2 valandas neleidžia, nors nieko jai nebuvau dėl to sakius. Tiesiog režimas yra režimas.
Atsakyti
Duokit man tos aukles telef. numeri. As jai tikrai atsilyginciau, jei ji mane ismokytu uzmigdyti manaja, kai ji nenori miego biggrin.gif O mes su vyru jau 14 menesiu bandom, vis neiseina... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Germante: 02 sausio 2006 - 21:36
QUOTE(Germante @ 2006 01 02, 20:35)
Duokit man tos aukles telef. numeri. As jai tikrai atsilyginciau, jei ji mane ismokytu uzmigdyti manaja, kai ji nenori miego  biggrin.gif  O mes su vyru jau 14 menesiu bandom, vis neiseina... biggrin.gif

nusistatykit rezima ir kai iprasit jo laikytis jokiu stebuklingu aukliu nereiks.
Atsakyti