Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas miega - auklei rojus!

Na, tikrai, tos auklės - tikras stebuklas (kai kurios, žinoma). Šiandien pas mus pratinosi naujoji auklytė, tiksliau abu vienas prie kito pratinosi biggrin.gif Pražaidė abu kokią valandą - pusantros. Migdžiau kliacką pati, bet išsijungė staigiai. Miegojo tris valandas... blink.gif nematytas dalykas.
Atsakyti
Nesupratau, kaip galima vaika per prievarta uzmigdyti. Maniskis 6 menesiu ir miega jis tikrai daug, atsikelia valanda pries valgi pazaidzia pavalgo ir po valgio vel valanda pazaidzia ir akytes trina, tada paguldau ir iki kito valgymo, taip visa diena. einam i lauka irgi meiga vezime. O kaip miego nenori, tai jo neuzmigdysi jokiais budais. Tai reikia dziaugtis kad vaiks miega, kuo daugiau miega tuo geriau auga. As asmeniskai tikrai nesiskundziu kad vaiaks miega. O ka tai aukelei anot jusu daryt kad vaikas nemiegotu ant galvos stovet ar ka? Cia matomai mamyte turi rimtesniu problemu siulyciau pasiskaityt knygele, kiek vaikeliai turi miegot pagal ju amzeli. Miegot nakti prasciau miega tikrai ne delt o kad diena isimiega gali buti ir kitos problemeles.
Atsakyti
Gerai jau aukle, svetimas zmogus! Na, bet teko pora kartu ilgeliau palikti savo maziu anytos prieziurai. Vaikinukas mano ne is miegaliu, nei nakti, nei diena - diena miega pora kartu, pirmas numigimas buna apie 1val., o popietinis apie 30min. Taigi, maciau savo akimis, kaip ji supa maziu ant ranku ir ismigdo per diena 4 valandas, as buvau sokiruota, kai grizusi is keliones, vaiko negalejau uzmigdyti iki 3 val. nakties. Tai sekanti karta paprasiau, kad nemigdytu per prievarta, ji tik nusisypsojo ir tiek! Taigi, kiek galiu prisiziuriu vaika pati, bet buna tokiu atveju, kad be kitu pagalbos neissiversi, o aukes valandines nerandu, nes ji reikalinga man i savaite viena karta ir tai tik kelioms valandoms. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(oksancik @ 2005 12 14, 15:40)
labai paprastai ir be migdomuju. Pradeda migdyt vaika,jis aisku nenoriu,kaprizingas,zliumbia...taip beverkdamas ir vel atsijungia...uztenka pasupt,arba supt ilgai... Tik pramerkia akis-supa,vaikas vel atsijungia


Aš irgi taip pat manau
drinks_cheers.gif
Atsakyti
sugeba tos auklės vaiką reikia ar nereikia užmigdyt. štai ir dabar sėdžiu i-nete tik todėl, kad auklė ne laiku vaiką užmigdė, tai iš darbo grįžusi nemačiau dar, nežinau, ką naktį veiks. tiesiog per prievartą migdo, kad kuo daugiua laisvo laiko turėtų. kai vaikas atsikelia astuntą ryto, aiškina, kad 11 jau jam akys limpa. visiška nesąmonė. kažkodėl savaitgaliais taip nebūna. visda stengiuosi vienu metu migdyti, o auklė- kai tik suuodžia, kad yra tikimybė, kad užmigs... subalamutino visą vaiko ritmą. pasikalbam, atrodo, supranta, žinoma.... nemigdysiu... o paskui- vėl tas pats. jau nekalbant apie tai, kad tokiu būdu sugeba pasivaikščiojimus lauke numuilinti, ir visi pietūs- vakarienės bardakiškai susimakalavo. esu labai dabar pikta. užkniso ta auklė. greičiau vasara ateitų, o paskui rudenį- tiesii į darželį. pavydžiu toms, kurios sugebėjot geras aukles susirasti. maniškė irgi atrodė labai miela, bet per pusę metų išlindo tie daug niuansų ir bandymų "numuilinti" darbą, kad man net šlykštu. į bet kokią repliką ji, beje, atsako, "ne, jums pasirodė".
Papildyta:
sugeba tos auklės vaiką reikia ar nereikia užmigdyt. štai ir dabar sėdžiu i-nete tik todėl, kad auklė ne laiku vaiką užmigdė, tai iš darbo grįžusi nemačiau dar, nežinau, ką naktį veiks. tiesiog per prievartą migdo, kad kuo daugiua laisvo laiko turėtų. kai vaikas atsikelia astuntą ryto, aiškina, kad 11 jau jam akys limpa. visiška nesąmonė. kažkodėl savaitgaliais taip nebūna. visda stengiuosi vienu metu migdyti, o auklė- kai tik suuodžia, kad yra tikimybė, kad užmigs... subalamutino visą vaiko ritmą. pasikalbam, atrodo, supranta, žinoma.... nemigdysiu... o paskui- vėl tas pats. jau nekalbant apie tai, kad tokiu būdu sugeba pasivaikščiojimus lauke numuilinti, ir visi pietūs- vakarienės bardakiškai susimakalavo. esu labai dabar pikta. užkniso ta auklė. greičiau vasara ateitų, o paskui rudenį- tiesii į darželį. pavydžiu toms, kurios sugebėjot geras aukles susirasti. maniškė irgi atrodė labai miela, bet per pusę metų išlindo tie daug niuansų ir bandymų "numuilinti" darbą, kad man net šlykštu. į bet kokią repliką ji, beje, atsako, "ne, jums pasirodė".
Papildyta:
oi, matyt labai aš pikta, kad net du kartus tą patį nusiunčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(brangioji @ 2006 03 15, 10:29)
sugeba tos auklės vaiką reikia ar nereikia užmigdyt. štai ir dabar sėdžiu i-nete tik todėl, kad auklė ne laiku vaiką užmigdė, tai iš darbo grįžusi nemačiau dar, nežinau, ką naktį veiks. tiesiog per prievartą migdo, kad kuo daugiua laisvo laiko turėtų. kai vaikas atsikelia astuntą ryto, aiškina, kad 11 jau jam akys limpa. visiška nesąmonė. kažkodėl savaitgaliais taip nebūna. visda stengiuosi vienu metu migdyti, o auklė- kai tik suuodžia, kad yra tikimybė, kad užmigs... subalamutino visą vaiko ritmą. pasikalbam, atrodo, supranta, žinoma.... nemigdysiu... o paskui- vėl tas pats. jau nekalbant apie tai, kad tokiu būdu sugeba pasivaikščiojimus lauke numuilinti, ir visi pietūs- vakarienės bardakiškai susimakalavo. esu labai dabar pikta. užkniso ta auklė. greičiau vasara ateitų, o paskui rudenį- tiesii į darželį. pavydžiu toms, kurios sugebėjot geras aukles susirasti. maniškė irgi atrodė labai miela, bet per pusę metų išlindo tie daug niuansų ir bandymų "numuilinti" darbą, kad man net šlykštu. į bet kokią repliką ji, beje, atsako, "ne, jums pasirodė".
Papildyta:
sugeba tos auklės vaiką reikia ar nereikia užmigdyt. štai ir dabar sėdžiu i-nete tik todėl, kad auklė ne laiku vaiką užmigdė, tai iš darbo grįžusi nemačiau dar, nežinau, ką naktį veiks. tiesiog per prievartą migdo, kad kuo daugiua laisvo laiko turėtų. kai vaikas atsikelia astuntą ryto, aiškina, kad 11 jau jam akys limpa. visiška nesąmonė. kažkodėl savaitgaliais taip nebūna. visda stengiuosi vienu metu migdyti, o auklė- kai tik suuodžia, kad yra tikimybė, kad užmigs... subalamutino visą vaiko ritmą. pasikalbam, atrodo, supranta, žinoma.... nemigdysiu... o paskui- vėl tas pats. jau nekalbant apie tai, kad tokiu būdu sugeba pasivaikščiojimus lauke numuilinti, ir visi pietūs- vakarienės bardakiškai susimakalavo. esu labai dabar pikta. užkniso ta auklė. greičiau vasara ateitų, o paskui rudenį- tiesii į darželį. pavydžiu toms, kurios sugebėjot geras aukles susirasti. maniškė irgi atrodė labai miela, bet per pusę metų išlindo tie daug niuansų ir bandymų "numuilinti" darbą, kad man net šlykštu. į bet kokią repliką ji, beje, atsako, "ne, jums pasirodė".
Papildyta:
oi, matyt labai aš pikta, kad net du kartus tą patį nusiunčiau smile.gif

tai kaip vaikiukas miega lai ji dirba jeigu esat sutarusios,kad valgyti padarytu,isskalbtu rubus,issiurbliuotu kilimus ir taip toliau.
Atsakyti
QUOTE(gytenis @ 2006 03 17, 05:00)
tai kaip vaikiukas miega lai ji dirba jeigu esat sutarusios,kad valgyti padarytu,isskalbtu rubus,issiurbliuotu kilimus ir taip toliau.

tai kad ne..... kaip tik priimdama primygtinai prasiua, kad nedirbtu jokiu namu ruosos darbu, tik kuo daugiau su vaiku uzsiimtu...
Atsakyti
man tai nebudavo rojus,kai mano aukletine miegodavo-vis tikrindavau ar kvepuoja doh.gif aisku,kol uzmigdavo tai pykdavo,bet paskui kaip pusdavo i aki-tai net tie kur zole pjaudavo su masinkom pa langais nepazadindavo...ir visada,kad ir kaip pasipiresindavo uzmigdavo punktualiai-kazkur 14,14:15 val
Atsakyti
QUOTE(brangioji @ 2006 03 18, 13:31)
tai kad ne..... kaip tik priimdama primygtinai prasiua, kad nedirbtu jokiu namu ruosos darbu, tik kuo daugiau su vaiku uzsiimtu...

blogai padarei,kad is karto nesutarei,nes as kaip atejau i nauja seima priziureti vaikelio,tai as klausiau kokie bus reikalavimai kaip maziukas miega.tai paprase,kad zaisliukus nuvalyciau,issirbliuociau ,kartais ir valgyti padaryti o likes laikas mano ka as noriu veikiu,kol maziukas miega,jeigu lieka laisvo laiko as kava geriu,zurnala paskaitau,zinoma kiekviena diena nesitvarkau,nes nebuna apversta,dar du kartus per savaite isskalbiu maziuko drabuzelius,ojei ko nepadarau seima nesikabina,ojeigu ko nors papldomai papraso padaryti,tai prie atlyginimo prideda "arbatpinigiu'',o tai labai malonu is ju puses. smile.gif
Atsakyti
Kai mano dar labai maziuke budavo, tai as pati is aukles ismokau uzmigdyti be papo ax.gif aukle pries miega palaikydavo dekuti ant radiatoriaus, paskui kai laikas miegot ateidavo, isupdavo i silta ir panesiodavo ant ranku..iskart luzdavo mano mergina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gytenis @ 2006 03 19, 19:42)
blogai padarei,kad is karto nesutarei,nes as kaip atejau i nauja seima priziureti vaikelio,tai as klausiau kokie bus reikalavimai kaip maziukas miega.tai paprase,kad zaisliukus nuvalyciau,issirbliuociau ,kartais ir valgyti padaryti o likes laikas mano ka as noriu veikiu,kol maziukas miega,jeigu lieka laisvo laiko as kava geriu,zurnala paskaitau,zinoma kiekviena diena nesitvarkau,nes nebuna apversta,dar du kartus per savaite isskalbiu maziuko drabuzelius,ojei ko nepadarau seima nesikabina,ojeigu ko nors papldomai papraso padaryti,tai prie atlyginimo prideda "arbatpinigiu'',o tai labai malonu is ju puses.  smile.gif

tai kad man ir nereikia, kad ji skalbtų, lygintų ar dulkes valytų. tik noriu, kad vaiką prižiūrėtų ir nuo savo tiesioginio darbo nesimuilintų. vienintelis jos darbas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(brangioji @ 2006 03 20, 13:39)
tai kad man ir nereikia, kad ji skalbtų, lygintų ar dulkes valytų. tik noriu, kad vaiką prižiūrėtų ir nuo savo tiesioginio darbo nesimuilintų. vienintelis jos darbas blink.gif

doh.gif tu nesupranti manes,as sakau tuos darbus duoti kaip vaika ji uzmigdo,kad nesedetu dyka,tai maziau gal vaika stengsis uzmigdyti.
Atsakyti