Įkraunama...
Įkraunama...

Mylėjimasis-laimingos ir darnios šeimos sąlyga?

QUOTE(Raga @ 2010 05 06, 14:30)
Tai tau romantikos, dėmesio ar sekso trūksta?
Et, jūs, vyrai, patys nežinot, ko iš moterų norit, o ir pasakyt turbūt žmoniškai, neižeidžiant nemokat...



Trūksta visko!!!!! Bet labiausiai sekso...
O pasakyt moku-bet ji man vis tiek atsako, kad vaikas jai pirmame plane. bet šeima-tai juk moteris ir vyras, o tik paskui vaikas...
Atsakyti
QUOTE(Radaras @ 2010 05 06, 14:35)
Paskaityk statistiką, 2-3 k. per savaitę mylisi perkopę 30 metų. O mes kai susilaukėme vaikelio ir ,,nustojome" mylėtis buvome 25 ir 28 metų...
Suprantu, kad gali nesutapti mūsų seksualinis apetitas, bet jei moteris nenori, tai galėtų bent pasistengti dėl vyro, jei mato kad jam mažai... O kai į poreikius nekreipia dėmesio, atsiranda įtampa, ir tada prasideda visokie nesutarimai, užsilaikymai darbe, nenoras būti šeimoje...

Ne, nu tu duodi...
Jeigu 2-3 kartai sekso per savaitę, vadinasi "nustojome mylėtis" (po 10 bendro gyvenimo metų), ir dėl to atsiranda nenoras būti šeimoje, tai problemos pas jus yra ne lovoje, o galvose.
Aš suprantu poreikį mylėtis kasdien po kelis kartus, kai dar šiknas degina šviežia aistra! Bet nejau tu toks naivus, kad tikiesi, jog aistra niekada neblės, ir jos neužgoš nei buitiniai rūpesčiai, nei kasdienė rutina, nei nuovargis dėl neišsimiegojimo auginant kūdikį?..
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2010 05 06, 14:43)
ir tu nori, kad po "uzsilaikymo darbe" ir "nenoro buti seimoje" moteris noretu su tavim myletis?
kaip tu padedi jai buityje? kaip tu padedi jai priziureti vaika?
kaip tu pasistengi del savo moters? ka tu zinai apie jos poreikius? kaip tu juos tenkini?
kartais reikia ne zvakiu ir roziu, o elementarios buitines pagalbos ir supratimo...

sakyciau, kad tarpusavio supratimas ir yra ta darnios seimos laimes salyga... be supratimo nebus ir mylejimosi.



Palauk, aš irgi dirbu darbe ir stengiuosi savo šeimai sukurti finansinį stabilumą. O ką gaunu iš šeimos, tiksliau iš žmonos kaip vyras???

Ir kaip gali būti kažkoks tarpusavio supratimas , normalus emocinis ryšys, kai nėra jos aistros ir noro mylėtis. Ypač kai būdavo taip, kad mylėdavomės vos vieną kartą per mėnesį-kaip į tai reaguoti?
Papildyta:
QUOTE(Raga @ 2010 05 06, 14:49)
Ne, nu tu duodi...
Jeigu 2-3 kartai sekso per savaitę, vadinasi "nustojome mylėtis" (po 10 bendro gyvenimo metų), ir dėl to atsiranda nenoras būti šeimoje, tai problemos pas jus yra ne lovoje, o galvose.
Aš suprantu poreikį mylėtis kasdien po kelis kartus, kai dar šiknas degina šviežia aistra! Bet nejau tu toks naivus, kad tikiesi, jog aistra niekada neblės, ir jos neužgoš nei buitiniai rūpesčiai, nei kasdienė rutina, nei nuovargis dėl neišsimiegojimo auginant kūdikį?..



kaip gali išblėsti aistra, jei yra meilė?
Atsakyti
QUOTE(Radaras @ 2010 05 06, 14:47)
Trūksta visko!!!!! Bet labiausiai sekso...
O pasakyt moku-bet ji man vis tiek atsako, kad vaikas jai pirmame plane. bet šeima-tai juk moteris ir vyras, o tik paskui vaikas...

Tai nori pasakyt, kad suaugęs vyras pavydi moters dėmesio savam kūdikiui?
Šeima- moteris, vyras ir palikuonys. Šeima kuriama tam, kad susilaukt vaikų, o kaip žinia, vaikams reikia nuolatinės priežiūros bei rūpinimosi.

Žinai, ką, man atrodo, kad visko, o tame tarpe ir sekso, trūksta ne tik tau, tavo žmonai, bet ir daugumai žmonių.
Atsakyti
QUOTE(Radaras @ 2010 05 06, 14:53)
Palauk, aš irgi dirbu darbe ir stengiuosi savo šeimai sukurti finansinį stabilumą. O ką gaunu iš šeimos, tiksliau iš žmonos kaip vyras???


stop, prilaikyk arklius.

nekeisk priezasties su pasekme - as tavo zodzius citavau apie "uzsilaikyma darbe" kaip sekso problemos sprendimo buda, o tu dabar man aiskini apie finansini stabiluma. tu darbe uzsilaikai ne del "finansinio stabilumo", o todel, kad taves eme netenkinti santykiai seimoje. deja, nusisalinimas nuo problemos sprendimo, problema tik pagilina.


QUOTE(Radaras @ 2010 05 06, 14:53)
Ir kaip gali būti kažkoks tarpusavio supratimas , normalus emocinis ryšys, kai nėra jos aistros ir noro mylėtis.


kaip moteris atsakau: apie kokia aistra ir mylejimasi galima kalbetis, jei nera emocinio rysio?

QUOTE(Radaras @ 2010 05 06, 14:53)
Ypač kai būdavo taip, kad mylėdavomės vos vieną kartą per mėnesį-kaip į tai reaguoti?

kaip i toki gyvenimo etapa, kai mylimasi karta i menesi.

QUOTE(Radaras @ 2010 05 06, 14:53)
kaip gali išblėsti aistra, jei yra meilė?

apie kokia mes meile kalbam, jei zmona tvirtina, kad nera emocinio rysio?


beje, kalbant apie kudikius - jei teisingai supratau, "kudikis" siuo metu jau yra busimas ar esamas pirmokas. taip kad problemos cia kitos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 06 gegužės 2010 - 14:01
QUOTE(Raga @ 2010 05 06, 14:54)
Tai nori pasakyt, kad suaugęs vyras pavydi moters dėmesio savam kūdikiui?
Šeima- moteris, vyras ir palikuonys. Šeima kuriama tam, kad susilaukt vaikų, o kaip žinia, vaikams reikia nuolatinės priežiūros bei rūpinimosi.

Žinai, ką, man atrodo, kad visko, o tame tarpe ir sekso, trūksta ne tik tau, tavo žmonai, bet ir daugumai žmonių.



Dėmesio vaikui nepavydžiu, bet man pikta, kad ji savo nenorą mylėtis dangsto būtent nuovargiu dėl vaiko priežiūros. Palauk, o tai kur čia Meilė, kai noras pabūti su vyru yra didesnis nei nuovargis? kodėl aš, būdamas dar pačiame savo pajėgume, turiu ieškotis kitų būdų kaip save patenkinti, nors turiu žmoną. Juk dauguma vyrų lėktų į kairę , o aš ne-kentėjau, bet dabar jau pasiekta kulminacija ir arba ji pasikeis, arba gyvensim nuolatinėje įtampoje...
Atsakyti
QUOTE(Radaras @ 2010 05 06, 14:53)
Ir kaip gali būti kažkoks tarpusavio supratimas , normalus emocinis ryšys, kai nėra jos aistros ir noro mylėtis. Ypač kai būdavo taip, kad mylėdavomės vos vieną kartą per mėnesį-kaip į tai reaguoti?
Papildyta:
kaip gali išblėsti aistra, jei yra meilė?

Tai vis tik 1 kartas per mėnesį.
Tai jau skamba realiai, ir tikiu, kad sukelia nepasitenkinimo jausmą.
Nežinau, kaip taip atsitinka, kad aistra išblėsta, bet jinai su laiku blėsta.
O apie meilę išvis negaliu nieko pasakyti...
Atsakyti
QUOTE(Radaras @ 2010 05 06, 10:49)
Šiandien mūsų santykius ištikusi labai gili krizė. Bandau jai išaiškinti, kad beveik 7 metai reto mylėjimosi traumavo mane kaip vyrą ir to pamiršti negalėsiu niekada. O gal aš čia per daug sureikšminu? Bet ar ne mylėjimasis yra laimingos šeimos sąlyga, pagrindas???? Ji priekaištauja, kad nebejaučia tarp mūsų emocinio ryšio, bet kaip jis gali būti, jei nuolat jaučiau mylėjimosi stoką?


Bent man tai atrodo, mylėjimasis nėra pats svarbiausias dalykas santykiuose, bet vienas iš svarbesnių. Emocinis ryšys irgi tarp tų svarbiausių. Pastebėjau, kad šie dalykai vienas kitą papildo: kai geri emociniai santykiai, tai geras ir seksas, o savo ruoštu geras seksas gerina emocinę būseną ir prieraišumą partneriui. Taigi bent mūsų poroje šie du dalykai neatsiejami. Dažnai netgi ir gaunasi taip, kad po nuoširdaus pokalbio užsinori fizinio artumo ar atvirkščiai.
Jūs norite, kad žmona Jus išklausytų, tad turėtumėte įsiklausyt ir į jos žodžius. Jai trūksta Jūsų emociškai, o Jums jos fiziškai. Kad abu būtumėte laimingi, reikia atsižvelgti į abiejų poreikius manyčiau.
Nors man asmeniškai sunkiai atrodo įmanomas seksas 2k/d po 10 metų santuokos ir dar turint vaikučių.
Atsakyti
QUOTE(Radaras @ 2010 05 06, 14:35)
bet jei moteris nenori, tai galėtų bent pasistengti dėl vyro,


man labiausiai "patiko" va šitas momentas...

Tarkime, jūs, Radarai mėgstate cepelinus. Daug kas juos mėgsta, lietuviai juos vadina nacionaliniu patiekalu ir t.t.
Kartą per savaitę, sekmadieniais jūs juos lipdote, verdate, čirškinat spirgučius padažui ir su pasimėgavimu valgote skanius sekamdieninius pietus.
O štai jūsų žmona, tarkim - cepelinų fanatikė... Ji juos gamina kasdien ir dar kitą rytą keptuvėje pašildo pusryčiams. Kas dieną - cepelinai, cepelinai ir dar kartą cepelinai... Ir taip - metai iš metų...
Po dešimties bendro gyvenimo metų jūsų žmona nuoširdžiai stebisi, kodėl jūs tų cepelinų nebenorit "taip smarkiai"...? Ir išvis - kodėl jūs vakarais paslapčia kramtot daktarišką dešrą su duona, kai jos du kartus per dieną verdami cepelinai yra tikrai puikūs?
O juk yra žmonių, kurie cepelinus galėtų valgyti kasdien, du kartus per dieną...

Jūs tų cepelinų nenorite taip dažnai kaip jūsų žmona, bet vardan jos, kaip pats sakote - gi galėtumėte pasistengti, ar ne? mirksiukas.gif

P.s. vietoj žodžio "cepelinai" galite įsirašyti kitą kokį savo mėgiamą patiekalą...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Urartu: 06 gegužės 2010 - 14:06
QUOTE(Radaras @ 2010 05 06, 14:59)
Juk dauguma vyrų lėktų į kairę , o aš ne-kentėjau, bet dabar jau pasiekta kulminacija ir arba ji pasikeis, arba gyvensim nuolatinėje įtampoje...

Greičiausiai, kad ir gyvensit nuolatinėje įtampoje... kol vieną dieną ji pasidarys nebepakeliama.
Atsakyti
QUOTE(Raga @ 2010 05 06, 14:59)
Tai vis tik 1 kartas per mėnesį.
Tai jau skamba realiai, ir tikiu, kad sukelia nepasitenkinimo jausmą.
Nežinau, kaip taip atsitinka, kad aistra išblėsta, bet jinai su laiku blėsta.
O apie meilę išvis negaliu nieko pasakyti...



Va būtent, kai mylėjimasis pasidarė 1 k. per mėnesį, tai tad ir prasidėjo krizė (nežinau ar ne per skambiai aš čia). Kentėjau, kai buvo 2-3 k per savaitę, nu bet kai net per du mėnesius iš eilės tai įvyko tik 2 kartus, paskiau STOP-kiek galima taip elgtis?????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Radaras: 06 gegužės 2010 - 14:06
QUOTE(Radaras @ 2010 05 06, 14:59)
Dėmesio vaikui nepavydžiu, bet man pikta, kad ji savo nenorą mylėtis dangsto būtent nuovargiu dėl vaiko priežiūros.

tai kokio amziaus tas vaikas?

QUOTE(Radaras @ 2010 05 06, 14:59)
Palauk, o tai kur čia Meilė, kai noras pabūti su vyru yra didesnis nei nuovargis?

nezinau, kaip su meile, bet kai esu pavargus - as nenoriu ir taskas. o per prievarta "mielas nebusi"... galu gale, nu nera fizinio susijaudinimo...


jei manai, kad vaiku ji tik dangstosi - o gal taip ir yra - vadinasi, yra kitu priezasciu. apie jas ir reikia kalbetis, jas ir reikia spresti...
Atsakyti