Įkraunama...
Įkraunama...

Mylėjimasis-laimingos ir darnios šeimos sąlyga?

QUOTE(ragnez @ 2010 05 06, 14:43)
ir tu nori, kad po "uzsilaikymo darbe" ir "nenoro buti seimoje" moteris noretu su tavim myletis?
kaip tu padedi jai buityje? kaip tu padedi jai priziureti vaika?
kaip tu pasistengi del savo moters? ka tu zinai apie jos poreikius? kaip tu juos tenkini?
kartais reikia ne zvakiu ir roziu, o elementarios buitines pagalbos ir supratimo...

sakyciau, kad tarpusavio supratimas ir yra ta darnios seimos laimes salyga... be supratimo nebus ir mylejimosi.
dar karta paskaiciau pirma zinute - parasiau taip, kaip sako tavo zmona - moteriai pirma yra emocinis rysys, po to - seksas, o ne atvirksciai... ir elementarus buitiakas, nesusikalbejimas, nesugebejimas suderinti poreikiu - dar ir kaip ta emocini rysi silpnina...


Nu, zmona neduoda, nes vyras dejes, o vyras ijungia poh..izmo rezima, nes zmona neduoda. Tai katro teisybe? Nebus cia taip, kaip su vista ir kiausiniu - katras pirmas atsirado?
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2010 05 06, 15:43)
kartais reikia ne zvakiu ir roziu, o elementarios buitines pagalbos ir supratimo...




drinks_cheers.gif Po vienos sunkios sesijos namai buvo apversti, o aš išsekus ir nelaiminga. Grįžtu namo, o viskas švyti, o mes net kartu negyvenom (t.y. jis sutvarkė mano namus). Nu, galiu pasakyt sujaudino daug stipriau, nei šluota rožių ar bet kokia vakarienė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arven: 06 gegužės 2010 - 14:06
QUOTE(lickerish @ 2010 05 06, 15:05)
Nu, zmona neduoda, nes vyras dejes, o vyras ijungia poh..izmo rezima, nes zmona neduoda. Tai katro teisybe? Nebus cia taip, kaip su vista ir kiausiniu - katras pirmas atsirado?

BUTENT. tai ir yra konkretus uzsiciklinimas.
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2010 05 06, 15:04)
tai kokio amziaus tas vaikas?
nezinau, kaip su meile, bet kai esu pavargus - as nenoriu ir taskas. o per prievarta "mielas nebusi"... galu gale, nu nera fizinio susijaudinimo...
jei manai, kad vaiku ji tik dangstosi - o gal taip ir yra - vadinasi, yra kitu priezasciu. apie jas ir reikia kalbetis, jas ir reikia spresti...



Tai va būtent, aš ir manau, kad ne nuovargyje čia esmė, o aistros nebuvime...
Atsakyti
QUOTE(Radaras @ 2010 05 06, 15:08)
Tai va būtent, aš ir manau, kad ne nuovargyje čia esmė, o aistros nebuvime...

ne aistros - o supratimo ir susikalbejimo nebuvime...
neatsakei kokio amziaus vaikas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 06 gegužės 2010 - 14:11
QUOTE(Radaras @ 2010 05 06, 15:03)
Va būtent, kai mylėjimasis pasidarė 1 k. per mėnesį, tai tad ir prasidėjo krizė (nežinau ar ne per skambiai aš čia). Kentėjau, kai buvo 2-3 k per savaitę, nu bet kai net per du mėnesius iš eilės tai įvyko tik 2 kartus, paskiau STOP-kiek galima taip elgtis?????

Aš tai taip pat vadinu krize. Bet esu įsitikinus, kad pastaroji ištinka visas poras. Ir kalta dėl to nėra vien moteris, arba vien vyras. Abu vienodai yra kalti, ir manau, kad krizės šaknys yra nesusikalbėjime, atvirumo stokoje, kai vienas jaučiasi nuskriaustas, kai atsiranda nutylėjimai, arba vienas bando kalbėti, o kitas nenori girdėti. Arba išvis, lengviausias būdas panašias problemas aiškintis, tai apkaltinti kitą, o ko pasekoje dingsta noras aplamai kalbėtis ir problemas spręsti...
Atsakyti
QUOTE(lickerish @ 2010 05 06, 15:05)
Nu, zmona neduoda, nes vyras dejes, o vyras ijungia poh..izmo rezima, nes zmona neduoda. Tai katro teisybe? Nebus cia taip, kaip su vista ir kiausiniu - katras pirmas atsirado?



Čia tai tiesa...kai pradedam kalbėtis, tai kiekvienas apie save, nu bet aš vis tiek jaučiuosi labiau nuskriaustas, nes ji visai dėl manęs nesistengė, o aš nors ir nebuvau idealus, bet bent jau stengiausi dėl jos lovoje...
Atsakyti
QUOTE(Radaras @ 2010 05 06, 15:11)
Čia tai tiesa...kai pradedam kalbėtis, tai kiekvienas apie save, nu bet aš vis tiek jaučiuosi labiau nuskriaustas, nes ji visai dėl manęs nesistengė, o aš nors ir nebuvau idealus, bet bent jau stengiausi dėl jos lovoje...


tu "stengeisi lovoje" tikrai ne del jos - o tik del saves... ir kol abu kalbates tik apie save, kol lyginates kartas cia "labiau nuskriaustas", tol ir nebus iseities is krizes.
Atsakyti
QUOTE(Radaras @ 2010 05 06, 14:47)
Trūksta visko!!!!! Bet labiausiai sekso...
O pasakyt moku-bet ji man vis tiek atsako, kad vaikas jai pirmame plane. bet šeima-tai juk moteris ir vyras, o tik paskui vaikas...


99 % moteru vaikas yra svarbiau uz vyra . Ir jei reiketu"aukoti savo gyvenima", net neabejoju, kad zmona ji paaukotu uz vaika, ne uz "dieda".

QUOTE(Radaras @ 2010 05 06, 14:53)
Palauk, aš irgi dirbu darbe ir stengiuosi savo šeimai sukurti finansinį stabilumą. O ką gaunu iš šeimos, tiksliau iš žmonos kaip vyras???

Ir kaip gali būti kažkoks tarpusavio supratimas , normalus emocinis ryšys, kai nėra jos aistros ir noro mylėtis. Ypač kai būdavo taip, kad mylėdavomės vos vieną kartą per mėnesį-kaip į tai reaguoti?
Papildyta:
kaip gali išblėsti aistra, jei yra meilė?


O zmona niekur nedirba? yra namu seimininke?

QUOTE(Radaras @ 2010 05 06, 15:08)
Tai va būtent, aš ir manau, kad ne nuovargyje čia esmė, o aistros nebuvime...


tai is kur ji gali buti po 10 metu gyvenimo kartu..... doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo A.Š.: 06 gegužės 2010 - 14:15
QUOTE(Radaras @ 2010 05 06, 16:03)
Va būtent, kai mylėjimasis pasidarė 1 k. per mėnesį, tai tad ir prasidėjo krizė (nežinau ar ne per skambiai aš čia). Kentėjau, kai buvo 2-3 k per savaitę, nu bet kai net per du mėnesius iš eilės tai įvyko tik 2 kartus, paskiau STOP-kiek galima taip elgtis?????


Jei mb taip vertintų, tai ko gero palikčiau aš jį. Nu gi visko būna, būna 1k/mėn, būna kasdien. Priklauso nuo aplinkybių, streso ir t.t. Bent per mūsų 6 metus intymaus gyvenimo kiekybė gan smarkiai svyruoja į abi puses, bet mes kažkaip nesureikšminam ir nestresuojam.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arven: 06 gegužės 2010 - 14:20
QUOTE(Arven @ 2010 05 06, 15:17)
Jei mb taip vertintų, tai ko gero palikčiau aš jį. Nu gi visko būna, būna 1k/mėn, būna kasdien. Priklauso nuo aplinkybių, streso ir t.t. Bent per mūsų 6 metus intymaus gyvenimo kiekybė gan smarkiai svyruoja į abi puses, bet mes kažkaip nesureikšminam ir nestresuojam.

Tai jūs nesureikšminat ir nestresuojat, nes pas jus svyruoja į abi puses. O kaip išlikt nestresuojančiu, jei sekso kreivė eina tik žemyn, ir seksas tik retyn ir retyn...
Atsakyti
QUOTE(Raga @ 2010 05 06, 16:19)
Tai jūs nesureikšminat ir nestresuojat, nes pas jus svyruoja į abi puses. O kaip išlikt nestresuojančiu, jei sekso kreivė eina tik žemyn, ir seksas tik retyn ir retyn...


Tai ne savaime taip gaunas. Reik kalbėtis ir bendraut, kad nepasvirtų viskas į blogąją pusę. Jei santykius paleisi visiškai savieigai ir neįdėsi pastangų, tai ir eis jie žemyn.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arven: 06 gegužės 2010 - 14:25