Įkraunama...
Įkraunama...

Elipsinis treniruoklis

Ismynu valanda ir paskui masazuoju oda su masazuokliu

user posted image

Rezultatai matesi po menesio thumbup.gif

Zinoma,jei maisto neribosi,tai ir rezultatu nesulauksi ax.gif
Atsakyti
Aš labai džiaugiuosi, kad turiu elipsinį treniruoklį. Minu tris kartus per savaitę po valandą, kūnas stangrus, dingo celiulitas, o prieš vasarą derindama sportą su mityba numečiau dešimt kg ir dar trys liko numesti (ūgis 1.78 cm ir 57 kg sversiu greit) ir būsiu ideali sau bigsmile.gif wub.gif
O apimčių mažėjančių niekad nestebėjau, tikriausiai nemažai man padėjo šis treniruoklis jas sumažint.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~*Morning Star*~: 09 gegužės 2010 - 14:38
QUOTE(~*Morning Star*~ @ 2010 05 09, 14:37)
Aš labai džiaugiuosi, kad turiu elipsinį treniruoklį. Minu tris kartus per savaitę po valandą, kūnas stangrus, dingo celiulitas, o prieš vasarą derindama sportą su mityba numečiau dešimt kg ir dar trys liko numesti (ūgis 1.78 cm ir 57 kg sversiu greit) ir būsiu ideali sau  bigsmile.gif  wub.gif
O apimčių mažėjančių niekad nestebėjau, tikriausiai nemažai man padėjo šis treniruoklis jas sumažint.

Gal galetum papasakoti kaip derinai mityba. Ar tikrai uztenka 3 kartus per savaite. Siandien viena diena nemyniau, o jau sazine griauzia lotuliukas.gif , nes sergu ir taip neprakvepuoju smile.gif
Atsakyti
Labas, na treniruoklis svorio numetime mažiausiai pasitarnavo, jis tik padėjo kūnui nesuglebti. Šiaip skaičiavau kcal blush2.gif nesuvalgau daugiau 1300 per dieną plius sportuoju. O Šiaip aš valgau visą laiką (net ir kai nemečiau svorio) pagal valandas: kas keturias - penkias h pagrindiniai valgymai ir jei jų tarpe neiškenti, galima užkandį po dviejų valandų suvalgyt (vaisių kokį), visiškai atsisakiau miltinių patiekalų, saldumynų. Ir kilogramai nutirpo per kelis mėnesius, beliko tris kg numest ir tada jau leisiu suvalgyti 2000 kcal per dieną plius sportas. Žadu į sporto klubą užsirašyt, raumenukus noriu paaugint.
O pati dėl sveikatos ar svorio metimo sportuoji? smile.gif
Atsakyti
biggrin.gif
QUOTE(~*Morning Star*~ @ 2010 05 09, 18:03)
Labas, na treniruoklis svorio numetime mažiausiai pasitarnavo, jis tik padėjo kūnui nesuglebti. Šiaip skaičiavau kcal  blush2.gif  nesuvalgau daugiau 1300 per dieną plius sportuoju. O Šiaip aš valgau visą laiką (net ir kai nemečiau svorio) pagal valandas: kas keturias - penkias h pagrindiniai valgymai ir jei jų tarpe neiškenti, galima užkandį po dviejų valandų suvalgyt (vaisių kokį), visiškai atsisakiau miltinių patiekalų, saldumynų. Ir kilogramai nutirpo per kelis mėnesius, beliko tris kg numest ir tada jau leisiu suvalgyti 2000 kcal per dieną plius sportas. Žadu į sporto klubą užsirašyt, raumenukus noriu paaugint.
O pati dėl sveikatos ar svorio metimo sportuoji?  smile.gif

Po gimdymo bandau sveikata ir formas atgauti. Siaip dedu daug vilciu i treniruokli. aisku ir maista riboju biggrin.gif
Atsakyti
Mmm, man tai dar toli iki vaikučių smile.gif Tikiu, kad pagimdžius reikia atgauti formas. Manau treniruoklis tikrai padės ir maisto prisižiūrėjimas.
Atsakyti
QUOTE(~*Morning Star*~ @ 2010 05 10, 08:06)
Mmm, man tai dar toli iki vaikučių  smile.gif  Tikiu, kad pagimdžius reikia atgauti formas. Manau treniruoklis tikrai padės ir maisto prisižiūrėjimas.

Tik kad valios nepritruktu lotuliukas.gif
Atsakyti
o kaip jus galvojate
geriau minti maziau laiko ,bet paciu stipriausiu ar paciu lengviausiu lygiu,bet kokia valanda?
Atsakyti
QUOTE(myglle @ 2010 05 10, 12:17)
o kaip jus galvojate
geriau minti maziau laiko ,bet paciu stipriausiu ar paciu lengviausiu lygiu,bet kokia valanda?

priklauso kokie tikslai.
Atsakyti
QUOTE(myglle @ 2010 05 10, 14:17)
o kaip jus galvojate
geriau minti maziau laiko ,bet paciu stipriausiu ar paciu lengviausiu lygiu,bet kokia valanda?

Kiek as esu girdejusi, kad norint sudeginti riebaliukus nereikia stiprumo reikia lengviau bet ilgiau. Jai supratot ka parasiau . O norint raumenukus paskui paryskinti tai jau reikia daugiau pasipriesinimo. Nezinau ar cia tiesa schmoll.gif bet as sportuoju valanda ir keitalioju stipruma, kai pavarkstu ant lengvesnio kelias minustes paminu, paskui vel ant sunkesnio biggrin.gif
Atsakyti
Aš irgi pradedu nuo lengviausio, daeinu iki sunkiausio lygio, o paskui paeiliui grįžtu atgal ir taip minu valandą, kartais net virš valandos. Šitas tinka svorio metimui. O jei norima raumenukų pasiaugint, tai ant sunkesnių lygių manau reikia, nekaitaliojant jų per daug smile.gif
Atsakyti
QUOTE(myglle @ 2010 05 10, 14:17)
o kaip jus galvojate
geriau minti maziau laiko ,bet paciu stipriausiu ar paciu lengviausiu lygiu,bet kokia valanda?

Manau svorio metimui reikalinga ištvermė-o tai pastovus,bet ne per sunkus judėjimas.
Atsakyti