Įkraunama...
Įkraunama...

Elipsinis treniruoklis

QUOTE(irmulia @ 2010 12 10, 15:56)
na nemanau, kad gali kažkaip pakenkti  plėvelės vyniojimasis mirksiukas.gif  g.gif

ką vyniojai? tik juosmenį? ar ir šlaunis?


Slaunis, juosmeni ir rankas vyniojau smile.gif
Atsakyti
bet geras jausmas turi būti, kai mini - viskas traška braška biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2010 12 10, 17:42)
bet geras jausmas turi būti, kai mini - viskas traška braška  biggrin.gif


Aha viskas traska braska biggrin.gif Bet netrukdo man tai ax.gif
Atsakyti
aš matyt buvau taip save apvyniojusi kaip kokį kokoną lotuliukas.gif nes judėti buvo gan sudėtinga - užtad žymiai daugiau sudeginau kalorijų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(premium @ 2010 12 10, 11:51)
pamirsau padekot uz nuoroda biggrin.gif aciu, bandysiu vakare, aisku parasysiu po kiek laiko kaip sekesi.

ner uz ka mirksiukas.gif kad tik machytu biggrin.gif

QUOTE(gizzy @ 2010 12 10, 13:51)
As ka tik po sporto  thumbup.gif  Antra diena myniau elipsiuka apsivyniojus plevele, bet dabar galvoju ar gerai kiekviena karta vyniotis ta plevele ar geriau tik kartais?  g.gif Siaip labai faina, kad po to visa slapia slapia bunu, bet irgi idomu ar tai tikrai gerai, sveika, naudinga  g.gif

apie kokia jus cia plevele? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Langoza @ 2010 12 11, 11:57)
ner uz ka  mirksiukas.gif kad tik machytu  biggrin.gif
apie kokia jus cia plevele?  blush2.gif


pati paprasčiausia plėvelė, senukuose geras rulonas kainuoja vos ~ 20 lt mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
Man taip kaip duria biski kazkur viduri nugaros ties juosmens, gal del to kad be apsilimo iskart lipu ir sportuoju.
Papildyta:
Tuos pratimukus ir as kazkada dariau, rezultatas buvo. Bet kaip ir visur, reikia derinti maista,kitaip stebuklo nebus ax.gif
Atsakyti
Merginos o kokius pratimėlius atliekate apšilimui prieš lipant ant elipsinio? bigsmile.gif

na aš prieš mynimą visada kažkiek pasitampydavau g.gif ir po mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2010 12 11, 13:35)
pati paprasčiausia plėvelė, senukuose geras rulonas kainuoja vos ~ 20 lt  mirksiukas.gif


As tai neturiu tokios, tai buvau apsivyniojus paprasta maistine plevele blush2.gif

QUOTE(irmulia @ 2010 12 12, 00:58)
Merginos o kokius pratimėlius atliekate apšilimui prieš lipant ant elipsinio?  bigsmile.gif 

na aš prieš mynimą visada kažkiek pasitampydavau  g.gif  ir po  mirksiukas.gif


As nieko pries lipant ant elipsinio nedarau, tik nulipus darau tempimo pratimus smile.gif
Atsakyti
sveikos
QUOTE(gizzy @ 2010 12 12, 11:08)
As tai neturiu tokios, tai buvau apsivyniojus paprasta maistine plevele  blush2.gif
As nieko pries lipant ant elipsinio nedarau, tik nulipus darau tempimo pratimus  smile.gif

as irgi vakar pasibandziau su tokia biggrin.gif slaunys gerai isprakaitavo biggrin.gif Ieskosiu as tu neopreniniu sortu, jei nerasiu, gal internetu uzsisakysiu g.gif Bet dar nezinau.
Langoza, tie pratimukai tai thumbup.gif Sunku, bet stengiuos is visu jegu, jauciasi, kad skauda pilvo raumenis dabar. Tik norejau paklausti, man labai pakerta kakla, ar taip turi buti? g.gif Ar priprasti reikia? Bijau, gal darau ka ne taip, kaip tau, kaklo darant pratimus (ypac pirmoj dalyje) nepakerta?
Tai dabar visumoj sudejus mano treniruote yra 1 valanda. Tik siandien ilsesiuos, reikia bent 1 diena pailsint kuna turbut.
Sveriuosi kasryt beveik be drabuziu, tai kiekviena karta rodo 100-300 gramu maziau (gal per greitai???), tik siryt parode lygiai tiek pat kiek vakar, turbut kaltas torto gabaliukas vakare ir kreminio likerio taure biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(premium @ 2010 12 12, 12:47)

Langoza, tie pratimukai tai thumbup.gif Sunku, bet stengiuos is visu jegu, jauciasi, kad skauda pilvo raumenis dabar. Tik norejau paklausti, man labai pakerta kakla, ar taip turi buti? g.gif Ar priprasti reikia? Bijau, gal darau ka ne taip, kaip tau, kaklo darant pratimus (ypac pirmoj dalyje) nepakerta?
Tai dabar visumoj sudejus mano treniruote yra 1 valanda. Tik siandien ilsesiuos, reikia bent 1 diena pailsint kuna turbut.
Sveriuosi kasryt beveik be drabuziu, tai kiekviena karta rodo 100-300 gramu maziau (gal per greitai???), tik siryt parode lygiai tiek pat kiek vakar, turbut kaltas torto gabaliukas vakare ir kreminio likerio taure biggrin.gif

zinai, del to kaklo, man pradzioj skaudejo oho kaip doh.gif irgi galvojau, kad negerai gal kas, bet po kokiu 3-4 kartu praejo. dabar viskas ok thumbup.gif
siaip gal reiktu stengtis tiesiog darant pratimukus neitempti jo. bet manau, dar po keliu kartu neturetum jaust to kaklo.
skaiciau atsiliepimuose, kad daug kam su tuo kaklu buna pradzioj bedos doh.gif

man irgi gaunasi valanda sporto.

siand irgi tinginiausiu, nieko neveiksiu. vakar dar pasitusinau, tai ir sveikatos nelabai yra blush2.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,

planuoju pirkti elipsini treniruokli, gal turite kokiu praktiniu patarimu i ka kreipti demesi perkant, gal kas kurnors uzmatete koki verta demesio. norisi nusipirkti nebloga, kainos ir kokybes santykiu 4u.gif smile.gif

is anksto dekoju smile.gif
Atsakyti