Įkraunama...
Įkraunama...

siuvinejimas kryželiu

QUOTE(ChinChin @ 2010 05 08, 09:23)
mergaites, patarkit - siuvineju vienu siuliuku perlenktu per puse, kad butu 2 giju kryziukas... taigi - perlenkiu per puse, abu galiukai lygiai vienas prie kito.

Baigiu siuvineti tuo siulu, vienas galiukas nuo kito yra jau patrauktas nuo 1 iki 2 cm  blink.gif 
Gaunasi siuvinejant kazkur palieku per daug vieno siulo...

kaip taip gaunasi? g.gif

ir dar - labai stengiuosi, kad butu kryziukai lygus, bet vis tiek nelabai gaunasi, net ir tie DMC siuliukai persivercia, pasisiausia, ypac juodos spalvos doh.gif kazkaip nesuprantu ka dar turiu padaryti, nu gi ne pirma darbeli darau, bet kazkaip anksciau su rusiskais siulais tokiu problemu nebudavo - o su DMC is tikruju darau pirma karta unsure.gif



va ir as tai pastebejau. nelabai suprantu kaip to isvengt. o del serpetojimo gal siula per ilga imi?


QUOTE(kioske @ 2010 05 08, 09:24)
atejau ir vel su klausimukais  4u.gif  gal truputuka kvailu ale blondinems atleidziama  hihihi.gif 
kiek metru Dimensions siulu matkelyje yra, tiek pat kiek DMC - 8 m?  4u.gif ir beja kaip jus zinot kiek siulu matkeliu nusipirkti, jeigu nera parasyta?  4u.gif  beja, sios balerinos legendoje rasoma "Bundle 1", Bundle 3" ir taip toliau tai galvoju, kad cia tiek reikia siulu matkeliu pirkt ar kaip?
user posted image
gal kuri nors siuvinejote sita balerina? kazi kaip gaunasi konvertavus siuliukus i DMC?  4u.gif  taip pat reikia patarimu sifruojant reikiamu siulu lentele  4u.gif
labai laukiu atsisaukiant kryziavotoju  4u.gif
aciu visoms is anksto  4u.gif


kiek as suprantu dimensionu siulu buna tik rinkiniuose, o ten deda kiek reikia,ne matkeliais. rinkiny siulai buna suskirstyti kruvelem, kad patogiau susiskirstit juos butu, ir tai vadinas bundle. taigi tau tas dalykas jokios itakos neturi. del konvertavimo nezinau.
va konverteris is Dimensionu i DMC

http://www.cyberstit...p?processForm=0

QUOTE(Katrytė @ 2010 05 08, 13:07)
Sveikos mergaitės  smile.gif  prisižiūrėjau nuostabių jūsų darbelių ir pati užsimaniau pasiuvinėt  wub.gif bet man iškilo toks kvailas klausimas... Kai siuvinėju juodu siūlu, man labai šviečia medžiagos tarpeliai, bet kai siuvinėju šviesesniais - viskas gerai... Ar galima tame pačiame paveikslėlyje paimti viena gija daugiau juodo siūlo negu kitų?  unsure.gif  Tikiuosi, nesupyksit, kad čia įsiterpiau...


jei nepatinka kad medziaga matos geriau imk visu spalvu daugiau giju, o tai gali keistai atrrodyt jei taip kirtingai imsi...
Atsakyti
na ne, ilgo siulo neimu, nemegstu po to painioti ji kai susipainioja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Metija @ 2010 05 08, 13:49)
Taip, jie nepanašūs, aš to ir nesakiau smile.gif Turėjau galvoje, kad turbūt nuo to tupinčio varliuko pamilau visas kitas varles  bigsmile.gif Tiesiog ėmiau atkreipt dėmesį į schemas su varlėmis  ax.gif

blush2.gif oi, netaip supratau

Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 05 07, 18:23)
Su dviem darbais:



O kaip gi, už katinus tiesiog privalo prizus duoti thumbup.gif lotuliukas.gif
Nuostabūs paukštukai, dar tokių nemačiau, kieno jie?

Paukščiuk, negaliu atsistebėti tavo spartumu ir kruopštumu 4u.gif

Džeine, tu irgi spartuolė, gėlytės wub.gif man jau cekava, ką vėl parodysi smile.gif

Mamusikai, užtenka ten čiupinėtis, imk greičiau siuvinėti. Visi trys atvirukai labai gražūs ir puikiai tinka pakvietimams į krikštynas, gal tik kojinės nesiuvinėčiau, nes tai užuomina į Kalėdas, tada vieną žvaigždutę perstumčiau. Ir dar įsitikinčiau, ar pakvietimų gavėjai įvertins siuvinėjimo grožį - priešingu atveju jau geriau tuos angeliukus sau ir mažyliui išsiuvinėčiau

Little Angel, labai dailios adatinės bigsmile.gif
Atsakyti
Pabaigiau sokoladine sirdi, bet nezinau kur daryti backsticha nes schemoje neaisku, buvo kazkuri radusi tos sokoladines sirdies issiuvinetu paveikslu, gal dar galima nuorodeliu ar butu galima vel ikelti tuos paveikslu, buciau labai dekinga
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 05 08, 11:01)
Ačiū visom įvertinusiom  4u.gif
Metija, aham, pavadinimo nežinojau, bet jie man nepanašūs  blush2.gif

tute28, taip, paukštuką jau vieną turiu nutūpusį ir šiaip mane MTSA veža. Pasitaikius progai, nnepatingiu jos išsiuvinėt bigsmile.gif . O dėl minties, dabar susimasčiau  g.gif , nežinau, senokai maišiukus sau siuvuos mirksiukas.gif , bet jei ką ačiū  biggrin.gif

Viskas aišku. Mintis aišku ne mano, gi daug kur yra gražių terbyčių. Kaip sakoma džoukas, kad mano mintis biggrin.gif
Na nesvarbu. Labai labai gražu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 05 08, 14:45)
O kaip gi, už katinus tiesiog privalo prizus duoti  thumbup.gif  lotuliukas.gif
Nuostabūs paukštukai, dar tokių nemačiau, kieno jie?




Man sakė, kad davė už aguonas, nes jų vyriausiam redaktoriui labai jos patinka.

Anchor premier Colection, King fishers.
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 05 08, 15:44)
Viskas aišku. Mintis aišku ne mano, gi daug kur yra gražių terbyčių. Kaip sakoma džoukas, kad mano mintis  biggrin.gif
Na nesvarbu. Labai labai gražu. thumbup.gif

suintrigavai, einu tavo terbikių ieškot biggrin.gif

aaa, dabar prisiminiau, nea mintis iš kitur mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 08 gegužės 2010 - 15:01
QUOTE(e.meskine @ 2010 05 08, 15:22)
Pabaigiau sokoladine sirdi, bet nezinau kur daryti backsticha nes schemoje neaisku, buvo kazkuri radusi tos sokoladines sirdies issiuvinetu paveikslu, gal dar galima nuorodeliu ar butu galima vel ikelti tuos paveikslu, buciau labai dekinga

va: http://pagesperso-or...s/vero11022.jpg
nors cia BS kaip ir nesimato unsure.gif schemoj taip neryskiai yra tas BS pazymetas, bet kiek atsekiau, tai labai mazai ten jo, manau gali ir nedaryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 05 08, 13:45)
Dzeine, tu irgi spartuole, gelytes  wub.gif  man jau cekava, ka vel parodysi  smile.gif

dabar siuvinėju siurpriza žirklučiu dėkliuka, dar viena dovanėle, bet kol jie nebus atiduoti, tol rodytis negalėsiu biggrin.gif

dar žadu Haeda pradėt... ex... tie planai, vis keičias ir keičias doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mergaites, paaiskinkit, kas yra tas Round Robin, ar kazkaip panasiai? blush2.gif cia kai ant vieno medziagos gabalo daug zmoniu issiuvineja po kazkoki motyva? ar cia tas zaidimas kur kiekviena menesi lauki kazkokios autores kad isleistu schemos tesini?
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 05 08, 17:51)
Mergaites, paaiskinkit, kas yra tas Round Robin, ar kazkaip panasiai? blush2.gif cia kai ant vieno medziagos gabalo daug zmoniu issiuvineja po kazkoki motyva? ar cia tas zaidimas kur kiekviena menesi lauki kazkokios autores kad isleistu schemos tesini?

Išgirdau tokį dalyką pirmą kart, bet pagooglinau ir radau, jei skaitai angliškai.
http://www.cameoroze.../101/soc_rr.htm

Sakysim keli žmonės išsirenka savo temas, padalina medžiagą į tiek dalių, kiek žmonių ir siuvinėja. Pvz tu išsirenki temą drugeliai. Išsisiuvinėji drugelį, tada siunti medžiagą per kitas siuvinetojas, jos ir tau drugelius siuvineja. Tada kai visos issiuvines, siuvinys sugrįš tau. Atrodo taip.
Papildyta:
Apie tą Round Robin pilna info ir lietuviškai radau... pagooglink mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 08 gegužės 2010 - 19:08