Įkraunama...
Įkraunama...

Buitinė technika

QUOTE (gama @ 2004 06 18, 16:15)
dėl šito elektrinės tikrai geriau, bet ant dujinės pagamintas maistas yra skanesnis...

Ant lauzo gamtoj dar skaniau smile.gif

Siaip elektrine virykle pries dujine turi simtus pranasumu tiek sveikatos, tiek patogumo, tiek saugumo atzvilgiais.

Atsakyti
QUOTE (norge @ 2004 06 18, 15:47)
O kuo zmones motyvuoja savo pasirinkima tokios tat vyrykles? As rinkausi elektrine keramikine kaitlente butent del to absoliuciai lygaus pavirsiaus be jokiu makaliuku. smile.gif

Pas mus Fagor keramikine -dujune kaitlente. Mieliau buciau pasirinkus elektrine , bet kai namas nera naujas, tai jame nebuvo iki musu auksto trifazio yvado, kuris butinas naudojant dujine virykle. O ji savo lesom isivesti is rusio iki 4a kazkaip nebuvo kokio noro dry.gif g.gif
O savo kaitlente as labai patenkinta.Aisku reikia priziureti kaip ir kiekviena daikta, bet ne kazkaip tai ypatingai. Lyginant su elektrine, tai sudetingiau tik tai kad dar prisideda tu puodo stovu nukelimas ir pavalymas. rolleyes.gif
Atsakyti
Taip taip kalbu butent apie dujines su stiklo keramikos pavirsiumi, man ji grazi, bet kazkaip galvoju, kad vis tik balta butu patogiau. Beje, yra ir baltos stiklo keramikos dujiniu virykliu, bet sako, jos pakui pageltonuoja. Kadangi noriu montuojamos, tai baltos paprastos pasirinkimas ner labai didelis, matyt teks apsistoti ties metalo spalva mad.gif (ji man labiausiai nepatinka) g.gif
Atsakyti
QUOTE (norge @ 2004 06 18, 15:47)
O kuo zmones motyvuoja savo pasirinkima tokios tat vyrykles? As rinkausi elektrine keramikine kaitlente butent del to absoliuciai lygaus pavirsiaus be jokiu makaliuku. smile.gif

musu name dujos, o jei vesciau elektrine, nieks neduos spec. tarifo + trifazio ivedimas i 5a sad.gif
Atsakyti
QUOTE (P@nter@ @ 2004 06 18, 13:56)
Kaip minejau didziausias galvos skausmas tos kojeles ir degikliai labai jau jie greitai apkempa. Nors jeigu turi indaplove tai mano viena pazistama sake kad kiekviena karta plaudama indus i indaplovej sudeda ir tuos visus dujines pricindalus tai pas ja atrodo thumbup.gif

o kaip tuos pričindalus nuimti? jie nusiima paprastai?
Atsakyti
QUOTE (gama @ 2004 06 18, 13:16)
dėl šito elektrinės tikrai geriau, bet ant dujinės pagamintas maistas yra skanesnis...

Vat as irgi girdejau, kad tipo skaniau, dar, kad pagal feng shui tipo dvasingesnis maistas ant ugnies..
Nu nzn. -man ar taip ar taip tas skonis gaunasi elementarnas, ypac, kai dazniausiai darau salotas bliude be jokiu virykliu tongue.gif

Tik pradzioj buvo neiprasta, kad kazkaip ilgiau kol ikaista ta elektrine, bet aisku tolygiau gali veliau nustatyt degima...nzn. is manes tokia ir vireja.. tongue.gif
Atsakyti
As senajame bute turejau duijine virykle, o dabar elektrine. Tai va jau du metus ja turiu ir kol kas tikrai nenusivyliau. Kaitra patogiau kontroliuoti.
O dar anyta man ishskyre puoda is savo Zeppterio kolekcijos tai ir ishvis gerai - jei reikia ka nors ilgiau virti tai sumeti i ta puoda, uzkaitini ir ishjungi. Kadangi virykle dar kuri laika karshta buna tai viskas va ir nenaudojant elektros kuo puikiausiai suverda, o su dujom buvo tuo atzvilgiu nelabai patogu - ishjungei dujas ir jau puodas automatishkai ima vesti...
Atsakyti
o ar daug elektros ima visiskai elektrines virykles?
Atsakyti
Na kaip cia pasakius - tiksliai tai tikrai negaliu pasakyti kiek elektros ima!! Bet yra privalumas tai - kad gauni dienini / naktini tarifa 27 ir 13 ct!
Ismokau naudotis ir su elektrine ir su stiklo keramika - tai virimas irgi gan ekonomiskas - pvz. ryziai ar grikiai uzverdi ir palieki uzdaryta dangti - tai isverda tokie purus ir be elektros!! Ir siaip visokiu privalumu.Man labai patinka!!! thumbup.gif
Atsakyti
Aš irgi turiu dujinę viryklę su stiklo keramikiniu viršumi. Vargstu... O dar labaiu auklė vargsta, nes šiokiomis dienomis ji valo. Valant vakare, tai iš vis nervas ima - valai, valai, pažiūri, o ten dryžiais, labiau nei langą šveisti reikia. O jei pastovi per dieną nenaudota, tai vakare būna visa apdulkėjusi. Jei vėl pirkčiau, tai tik baltą paprastą. Su metalic spalvos irgi girdėjau, kad problemų turi - pirštai labai matosi.
Atsakyti
As pirkau "Thomas Philips" toki specialu pieneli stiklo keramika valyti - pas mane irgi tamsiai ruda. Tai esu labai patenkinta - gerai nusivalo, o po toi nuskalavusi dar su virtuviniu raksluostuku pablizginu. biggrin.gif
Na aisku - su paprasta virykle maziau vargo, bet valyti taip pat po kiekvieno valgio darymo reikia.
Kaip sakoma grozis reikalauja auku - tai taip ir su virykle - grazu, bet daugiau valymo reikalauja!!! wink.gif

Gal kas paaiskintu - perkant nepaklausiau, o dabar neuzbegu vis - toks metalinis bruzeklis buvo prie kaitlentes. O tai ka - su juo per pavirsiu.......... g.gif
Atsakyti
QUOTE (Sarune @ 2004 08 17, 06:09)
Aš irgi turiu dujinę viryklę su stiklo keramikiniu viršumi. Vargstu... O dar labaiu auklė vargsta, nes šiokiomis dienomis ji valo. Valant vakare, tai iš vis nervas ima - valai, valai, pažiūri, o ten dryžiais, labiau nei langą šveisti reikia. O jei pastovi per dieną nenaudota, tai vakare būna visa apdulkėjusi. Jei vėl pirkčiau, tai tik baltą paprastą.

O as tai tik stiklo keramika dabar imciau ir su tais jungikliais, kur po stiklu, nes dujine mane baigia is kantrybes isvesti - visur prigaruoja riebalu, o iskrapstyti pvz is po jungikliu neina mad.gif mad.gif mad.gif
Atsakyti