Įkraunama...
Įkraunama...

PKS - sulaukiančiųjų skyrelis

Labas rytas!

Man irgi atrogo kad Graikijos klimatas ir maistas man labai padeda kovoti
su ziauriu hormonu sutrikimu bigsmile.gif

Siunciu jums savo ANTI-PKS'inio raciono nuotrauka tongue.gif
(Kitaip kompozicija galima butu pavadinti "Lin4ia ka tik grizo is turgelio...") lotuliukas.gif

user posted image

Meno labui teko isteplioti pora indeliu blush2.gif lotuliukas.gif
Ir prisipazinsiu ne visi nupirkti ingredientai tilpo blush2.gif

Kristina suprantu tave, kad dabar ypac svarbu kad TB butu kasdien salia console.gif Vienintele paguoda kad laukti nedaug, pasistenk maloniai praleisti laika, pakviesti ka nors i svecius, ka nors skanaus pagaminti arba tiesiog pailseti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lin4ia: 22 gegužės 2010 - 14:25
Lin4ia, koks grozis wub.gif wub.gif wub.gif

O kokia cia zuvis? g.gif
Atsakyti
Lin4ia, pasirodo tai yra PKSininkiu maistas bigsmile.gif Cia kaip tik mano racionas thumbup.gif Tik tau geriau,nes viskas sviezia ir vietoje saulyteje prinoke ax.gif Isivaizduoju,kad vaisiu skonis nepalyginamas su LT Maximiniais..
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2010 05 22, 15:39)
O kokia cia zuvis? g.gif


Nu va nufotkinau dar karta, nors nuotraukoje blogai matosi bet zuvis turi gerai matoma rausva atspalvi. Paieskojau internete, panasu kad tai Red Porgy (Pagrus pagrus). Tiesa pasakius pirma karta nusipirkau tokia, pries tai biski pigesnes pirkdavau bet siandien nebuvo ju blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lin4ia @ 2010 05 22, 16:06)
Nu va nufotkinau dar karta, nors nuotraukoje blogai matosi bet zuvis turi gerai matoma rausva atspalvi. Paieskojau internete, panasu kad tai Red Porgy (Pagrus pagrus). Tiesa pasakius pirma karta nusipirkau tokia, pries tai biski pigesnes pirkdavau bet siandien nebuvo ju blush2.gif

As irgi pirma karta girdziu ax.gif Turesi papasakoti ar skani mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lin4ia @ 2010 05 22, 15:06)
Nu va nufotkinau dar karta, nors nuotraukoje blogai matosi bet zuvis turi gerai matoma rausva atspalvi. Paieskojau internete, panasu kad tai Red Porgy (Pagrus pagrus). Tiesa pasakius pirma karta nusipirkau tokia, pries tai biski pigesnes pirkdavau bet siandien nebuvo ju blush2.gif


Cia gal kazkas panasaus i doradas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2010 05 22, 16:26)
Cia gal kazkas panasaus i doradas? g.gif


labai panasi i dorade, tik dorade pilka o sita tokios pacios formos bet rausva
ir sita brangesne nei dorade, pries tai dorade 2 kartus gaminau man ji superine zuvis, paziuresim ar sita kuo skirsis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lin4ia @ 2010 05 22, 15:31)
labai panasi i dorade, tik dorade pilka o sita tokios pacios formos bet rausva
ir sita brangesne nei dorade, pries tai dorade 2 kartus gaminau man ji superine zuvis, paziuresim ar sita kuo skirsis  g.gif


Pas mus tai ir tos brangios doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lin4ia @ 2010 05 22, 15:25)
Labas rytas!

Meno labui teko isteplioti pora indeliu  blush2.gif  lotuliukas.gif
Ir prisipazinsiu ne visi nupirkti  ingredientai tilpo  blush2.gif 

Kristina suprantu tave, kad dabar ypac svarbu kad TB butu kasdien salia  console.gif Vienintele paguoda kad laukti nedaug, pasistenk maloniai praleisti laika, pakviesti ka nors i svecius, ka nors skanaus pagaminti arba tiesiog pailseti  4u.gif


Na, Tavo racionas superinis thumbup.gif Galima negyvai užpavydėt, ypač, kad pas mus ne sintetinių uogų šiuo metu nė su žiburiu nerasi blush2.gif

Ačiū už plaikymą - stengiuos kuo mažiau galvot ir ką nors veikt, MB šeimyna manim labai rūpinasi, tai vakarus praleidžiu su jais.
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2010 05 22, 16:32)
Pas mus tai ir tos brangios doh.gif


Cia tiesa pasakius irgi brangios, bet kai turgelyje buna "akcijos" tai imanoma nusipirkti padoriom kainom bigsmile.gif Siaip cia viskas brangu isskyrus sezoninius vaisius ir dazroves, tai stengiuosi juos daugiausiai ir vartot ax.gif

QUOTE(Kistina @ 2010 05 22, 16:41)
Ačiū už plaikymą - stengiuos kuo mažiau galvot ir ką nors veikt, MB šeimyna manim labai rūpinasi, tai vakarus praleidžiu su jais.


Saunuoliai TB seimyna 4u.gif Linkiu kad laikas neprailgtu!

Man labai idomu kaip regatos vizitas siandien praejo, jau turetu buti grizusi ax.gif

Keberiokst o kaip tavo reikaliukai? Ar jau pradejai leistis? Kaip savijauta, kokios mintys aplanko? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lin4ia @ 2010 05 22, 18:54)
Cia tiesa pasakius irgi brangios, bet kai turgelyje buna "akcijos" tai imanoma nusipirkti padoriom kainom  bigsmile.gif Siaip cia viskas brangu isskyrus sezoninius vaisius ir dazroves, tai stengiuosi juos daugiausiai ir vartot  ax.gif
Saunuoliai TB seimyna  4u.gif Linkiu kad laikas neprailgtu!

Man labai idomu kaip regatos vizitas siandien praejo, jau turetu buti grizusi  ax.gif

Keberiokst o kaip tavo reikaliukai? Ar jau pradejai leistis? Kaip savijauta, kokios mintys aplanko?  ax.gif



Grazus tas tavo stalas smile.gif Viliojantis toks...
As kiekviena savaite prizadu sau tokiu darzoviu,priperku,tik nevalgau- nu nelenda man jos....Nors dabar pagaliau pomidorus atradau su skoniu,tai valgau bet tuos.

O pati del ivf kazka galvoji,ar kol kas nieko?Nors jei cia tau taip 14 cd o vyksta,kas labai labai saunu,ir kuom dziaugiuos uz tave,tai gal ir neprireiks?

Dar nesileidziu,uz kokiu trejetos savaiciu pradesiu.Laukiu ant dienu mm,nors jauciu veluos,nes o velokai kazkaip buvo.Tada nuo 21 cd pradesiu badytis.
Stengiuos nieko negalvot,nes per keleta metu pirmi menesiai kada nesuku del nieko galvos,viskas pofig kazkaip,dziaugiuos gyvenimu ir tiek.Va ir baisu,ne tiek tas badymasis,o kiek grizimas prie senesnio repertuaro,stradalinimo ir t.t.
Juolab,mintis,kad visada yra ivf mane kazkaip ramino tada kai nesiseke,bet va jei ir cia nesiseks tai apie savijauta bijau pagalvot.Nors realiai suprantu,kad to ivf sekme negarantuota,gal but ir antro,trecio...Na tai va,kazkaip jauciu,kad palaikymo ziauriai reikes.Arba kazkaip save teks apgaut,kad nieko nvyksta smile.gif Na kazkaip isgyvensim....

Buvau siandien shopinge,sukneles i pliaza,lengvutes vasarines....Grizau su trim,tik ne viena nepliazine hihihi.gif -viena i darba,kitos dvi tokios pusiau dienines pusiau vakarines,priklausys nuo bateliu.Ir visu noriu doh.gif .Ryt teks pliazine ieskot,tik ka su sitom daryt,nezinau tongue.gif Ka i atostogas rengtis nezinau hihihi.gif
Reik dar pradet spotuot,kazkokia patizus sau atrodau blush2.gif Sukneles su tik petneseles jau tikriausiai nebeuzsideciau.O i kitas (.)(.) netelpa.Per liemeni viskas ciki,o prieki taip suspaudzia,kad atrodau svelniai tariant keistai.
Vos parsliauziai namo,kazko kojas labai nuvaiksciojau.Dabr kepu mesos smota,papuosiau stala ir laukiu mb.Siandien tokia mazyte musu svente,bet jauciu jam ne iki jos bus,dirba nuo 6 ryto ax.gif
Tai va tiek trumpai is mano fronto smile.gif
Sorry,uz paklode blush2.gif
Atsakyti
Visa diena pievoj ax.gif

I albuma imeciau nuotraukyte - ganiau ciucki, tai pripozavo jis man ten...
Atsakyti