Įkraunama...
Įkraunama...

PKS - sulaukiančiųjų skyrelis

Mielosios, balsuojam už piešiantį talentingą draugės berniuką 4u.gif

Balsuoti čia - Mantas pažymėtas D raide...

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gretusiu: 21 gegužės 2010 - 14:15
QUOTE(gretusiu @ 2010 05 21, 15:12)
Mielosios, balsuojam už piešiantį talentingą draugės berniuką  4u.gif

Balsuoti čia - Mantas pažymėtas D raide...

user posted image


Jau pioneer.gif
Atsakyti
Prabalsavau smile.gif

Nors tiesa,pasakius pirmoji vieta man labiau patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2010 05 21, 15:12)
Mielosios, balsuojam už piešiantį talentingą draugės berniuką  4u.gif

As irgi jau smile.gif Negaila gi padeti talentui prasimusti,o vidutinybes pacios islis..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gaja*: 21 gegužės 2010 - 17:59
QUOTE(*Gaja* @ 2010 05 21, 18:51)
As irgi jau smile.gif

nu ir aš jau
Atsakyti
Labas vakarelis!

regata kaip gerai kad pagaliau pasirodei, tavo savijauta suprantama,
smagaus tau vizito ir lauksim pasakojimo 4u.gif

Ingutevi as jau seniai isitikinau musu nemokama medicina ne kiekvieno ligonio sveikatai doh.gif nes istverti ja gali kol esi salyginai sveikas ...
Kitais atvejais tenka rinktis mokama, bent jau nekankina istaigoje doh.gif
Pamenu kaip po laparaskopijos reikejo poliklinikoje atsizymeti, tai sedejau keleta valandu koridoriuje, visi kad lindo be eiles, as neturejau jegu kovoti, nes ir sededama vos ne apldavau doh.gif Po to kai uzejau i kabineta, gydytoja sako na ka jums dare? O kas tai? Na parodykit.... Na nzn nzn, gal taip ir turi buti doh.gif lotuliukas.gif Tai as dar gydytoja apsvieciau biski lotuliukas.gif Na nieko nuvaziuosi i VK, ir gausi normalia konsultacija, tik surasyk klausimus kad nepamirstum ax.gif

Mila ji grafikelis ir pozymiai byloja kad pirma kart gyvenyme (!!!) man ivyko O savarankiskai kaip normaliam zmogui 14 c.d. blink.gif bigsmile.gif Negaliu patiketi, ir kraustausi is proto kad pono apvaisintojo nera salia doh.gif Mila, nereikia atsiprasineti, as ne is karto supratau apie ka cia biggrin.gif As periodiskai pykstu ant jo, mat nusipelnia reguliariai irnesakyk.gif Dar sprendziasi klausimas su jo isvaziavimu, tai dar tik kita savaite tikekimes bus aisku kada visgi jis atvaizuos rolleyes.gif

gretusiu prabalsavau 4u.gif o man visai prikolnas pasirode piesinukas kur nuoga anglijos karaliene lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

QUOTE(Lin4ia @ 2010 05 20, 20:57)
Aciu kad teiraujiesi  4u.gif
Na kaip ir stengiuosi priprasti bei prisitaikyt, bet viena gyventi uzsienyje negaleciau, labai laukiu MB atvaziuojant

Na kiekvienam savaip. Man prireike keliu menesiu, kol pripratau. Tiesa pasakius, kol normalaus darbo nesusiradau, tol budavo stogas pavaziuodavo. O po to, kuo tolyn, tuo geryn buvo. Bet vienai tikrai nera lengva - net ir gera darba turint. Dviese lengviau. Kad tik greiciau TB atvaziuotu, abu pakeliautumet, pavazinetumet. Manau, pasiilgimas labai dideli vaidmeni vaidina. Laikykis, jau nebeilgai beliko laukti 4u.gif

QUOTE(Ingutevi @ 2010 05 21, 05:28)
Vakar gudresnę dienelę turėjau  unsure.gif
Nu baikos su gydytojais. doh.gif Mama kartais papasakoja tokiu idomybiu. Sako, jei eini pas gydytoja, tai turi buti issistudijaves savo simptomus, gydymo metodus ir tt. Nes gali tekti gydytojai aiskinti ir prasyti, jog paskirtu ta ar kita gydyma. doh.gif

Sekmes pirmadieni VK. 4u.gif

Mano pasiekimas siandien - pagaliau baigiau lyginti mazyles rubelius, patalyne. Viska susidejau, pabaigiau tase krautis. Braskes ir pomidorus persodinau. Zodziu plusejau is peties. Pirma motinystes atostogu savaite praleke - nepastebejau. doh.gif Nuo rytojaus tingesiu kiek tik tilps. thumbup.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(gretusiu @ 2010 05 21, 13:12)
Mielosios, balsuojam už piešiantį talentingą draugės berniuką  4u.gif

Ir as jau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lin4ia @ 2010 05 21, 19:54)
Ingutevi Na nieko nuvaziuosi i VK, ir gausi normalia konsultacija, tik surasyk klausimus kad nepamirstum 

Na zinok net neiprastai pasirode tavo grafikelis toks trumpas hihihi.gif O jei rimciau - tai labai dziaugiuosi, kad suveike pats organizmas thumbup.gif gal ateis i prota ir suveiks, kai apvaisintojas bus atvykes lotuliukas.gif Labai labai linkiu, kad nesitemptu ilgai jo atvykimas ax.gif
Supranti VK - man apie skydliauke nieko ir nepasakys - lygiai taip pat nagrinejo mano tyrimus ir taip pat nieko neiprasto nemate. Tiek, kad pagaliau suzinosiu kas ir kaip su nestumu ir jo laiku wub.gif

QUOTE(YUB4 @ 2010 05 21, 20:20)
Sekmes pirmadieni VK. 4u.gif

Nuo rytojaus tingesiu kiek tik tilps.  thumbup.gif

aciuks.gif

Netingesi hihihi.gif rasi reikalu simtais ir neturesi kada tinginiauti, pamatysi bigsmile.gif jauciu tiesiog, kad nesi toks zmogus, kuris leidzia sau tinginiaut hihihi.gif greiciau susirasi papildomos veiklos papildomos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(YUB4 @ 2010 05 21, 20:20)
Na kiekvienam savaip. Man prireike keliu menesiu, kol pripratau. Tiesa pasakius, kol normalaus darbo nesusiradau, tol budavo stogas pavaziuodavo. O po to, kuo tolyn, tuo geryn buvo. Bet vienai tikrai nera lengva - net ir gera darba turint. Dviese lengviau. Kad tik greiciau TB atvaziuotu, abu pakeliautumet, pavazinetumet. Manau, pasiilgimas labai dideli vaidmeni vaidina. Laikykis, jau nebeilgai beliko laukti  4u.gif


Na darbas mane irgi pradzioj labai gelbejo, atsijungi nuo streso, pasineri su visa galva ir dienos greitai prabega. O bendravimo trukumo tai nieko nepakeisi, kai vadovybe ziauriai stebi visus, zmones gauna pastabas netgi uz tai kad juokiasi doh.gif tai visi atsiprasant bijo pirsteleti doh.gif Koks gali buti bendravimas? O uz darbo ribu irgi nera su kuo bendrauti, dar kalbos barjeras, angliskai beveik niekas nesneka. Kartais atrodo patekai i kazkokias ziaurias dzungles, nera nieko savo, nieko nezinai nei kur nei kas, bet niekam neidomu, tvarkytis reikia ir laiko mazai, dar viskas be proto brangu, reikia daug jegu kad suktis, tvarkytis net pervargsti ir sedi tyliai kaip pele po sluota .. Na po biski vistiek pripranti, kazka atrandi, prisitaikai, bent jau stogas ne taip vaziuoja. Jei viskas vyktu pagal plana MB atvaizuotu po 2.5 savaiciu. Si pirmadieni tinginiams vel nedarbo diena, tai jei prijungti straikus as nesuprantu kada jie dirba doh.gif Dar siandien lijo, graikai labai uzdepresavo, o as visiems pasakojau kad pasijutau kaip namie biggrin.gif

QUOTE(Ingutevi @ 2010 05 21, 21:29)
Na zinok net neiprastai pasirode tavo grafikelis toks trumpas hihihi.gif O jei rimciau - tai labai dziaugiuosi, kad suveike pats organizmas  thumbup.gif gal ateis i prota ir suveiks, kai apvaisintojas bus atvykes  lotuliukas.gif Labai labai linkiu, kad nesitemptu ilgai jo atvykimas  ax.gif


Zinok man irgi jis toks neiprastai trumpas bigsmile.gif Ypac kai pries tai buves netilpo net i langa doh.gif Visiskai nesuprantu savo organizmo... atrodo daro ka nori... kaip graikai kada nori tada ir dirba, o kai reikia .. irnesakyk.gif As jau siandien MB bariau kodel nepaliko man plaukiku saldymo kameroj lotuliukas.gif Taip noretusi kad koks naglesnis butu uzstiges ten kur nors blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lin4ia @ 2010 05 21, 22:54)

Zinok man irgi jis toks neiprastai trumpas  bigsmile.gif Ypac kai pries tai buves netilpo net i langa  doh.gif Visiskai nesuprantu savo organizmo... atrodo daro ka nori... kaip graikai kada nori tada ir dirba, o kai reikia .. irnesakyk.gif As jau siandien MB bariau kodel nepaliko man plaukiku saldymo kameroj  lotuliukas.gif Taip noretusi kad koks naglesnis butu uzstiges ten kur nors    blush2.gif  lotuliukas.gif


Lin4ia, labai faina, kad toks grazus grafikelis. Dziaugiuosi uz tave.
Kazkaip man atrodo, kad tau Graikijos klimatas i nauda...
Atsakyti
Labas rytas,

QUOTE(Lars @ 2010 05 22, 08:09)
Lin4ia, labai faina, kad toks grazus grafikelis. Dziaugiuosi uz tave.
Kazkaip man atrodo, kad tau Graikijos klimatas i nauda...


Man irgi kažkodėl kilo tokia mintis drinks_cheers.gif

Aš tai vakar išleidau MB į komandiruotę, grįš geriausiu atveju rytoj naktį. Tai ir man šiek tiek liūdna - retai mes išsiskiriam tokiam ilgam laikui. Be to, dabar ypač noriu, kad jis būtų netoliese blush2.gif

Beje, tyliai sau pasidžiaugiau, bet garsiai nepasveikinau Rotos ir Saros. Labai smagu už Jus, mergaitės 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, graziosios 4u.gif

Sveikinuos, kavinuos geroje kompanijoje user posted image, soku i nauja suknele ir timpes (pirma karta gyvenime ax.gif ) ir i kaimuka pas mama kratyt darzo - niu turi buti nors vienas ridikelis blush2.gif

O po to isoksiu i gelyna ir parvesiu jums narcizu
user posted image
Atsakyti