Įkraunama...
Įkraunama...

Mechaninė ar automatinė pavarų dėžė ?

mechaninė thumbup.gif o dabar vairuoju pusautomatį tongue.gif nėra sąnkabos pedalo, bet bėgius junginėti reikia biggrin.gif
Atsakyti
Na kai kas sako tipo automatas tai jau moteriškai mašinai, jos gi žioplės tai nesugebės bėgių perjungti biggrin.gif ... O aš 10 metų bėgius junginėju ir kaifuoju nuo to. O su automatu visai neįdomu.
Atsakyti
o as niekad automato nevairavus blush2.gif visada su mechanine tenka vazineti, bet kai neturiu su kuo lyginti tai mechanine man visai patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Doti @ 2005 12 19, 18:48)
Aš vairuoju su mechanine. Dabar tai neatrodo, kad sunku būtų... Bet va pastaruoju metu galvoju, gal tikrai patogiau su automatine...  ax.gif  Gal yra kas vairavęs su mechanine ir persėdęs prie automato? Įdomu būtų įspūdžius sužinoti. Be to, girdėjau tokius abstrakčius pasisakymus, kad naujesni automobiliai su automatine neturi tų senųjų trūkumų. Nelabai apie tai žinau, gal kas daugiau išmano?  blush2.gif


Mano vyras 12 metu vairavo tik mechaninem dezem automobilius ir visus kurie vazinejo su automatais laike nemokanciais vairuot ir t.t. Pasnekedavau, kad va, kaip gerai butu automatas, tai pasierzindavo, kad cia tik ziopliam skirta, o jis tai jau niekada biggrin.gif
Pries bene 2 metus gavo automobili su automatine... dabar jam mechanines neikisi. Pajutes "kaifa" su automatu vazinet mieste dabar keikiasi kai tenka su mechanine vazinet. Dvi ziemas pravazinejo su automatu ir su galu varomu automobiliu, jokiu problemu neturejo, avariju irgi (tpfu, tpfu, tpfu...).
As vairuoju, manau, prastokai (todel laaaabai retai vairuoju, kai jau neber kur dingt) man automatas thumbup.gif , nereikia su rankom makaluotis blush2.gif O uzmiesty autopilotas thumbup.gif as uz technologijas ir patoguma thumbup.gif
Atsakyti
Ai man kažkaip tas automatas nelabai... Bet jau kas sako, kad automatas - moteriška, tai jau tikrai ne - gryna nesąmonė. Automatas yra grynai vyrams! Kad galėtum ramiai keleivei ranką ant kelio padėt laugh.gif
Atsakyti
Kažkada labai norėjau automatinės, sakiau, kad nesėsiu net už vairo kitokios mašinos. Ir ką gi, jau gerus 2.5 metų važinėju su mechanine ir džiaugiuosi. thumbup.gif Teko važiuoti ir su automatu, tai schmoll.gif .
Atsakyti
vairavau vyro masina su mechanine pavara - buvo gerai ax.gif
bet kai isigijau savo su automatu - dar geriau thumbup.gif jau metus vazineju, ir kitokios nenoriu. schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 12 19, 19:39)
Automatas yra grynai vyrams! Kad galėtum ramiai keleivei ranką ant kelio padėt laugh.gif


Ach tai va ko tas maniskis sitaip dziaugiasi.... ir kam jis tas rankas ant koju deliojaaaaa?mad.gif Ale ot parazitas bigsmile.gif
Pagautas biggrin.gif
Gerai, kad forumas yra... thumbup.gif
Atsakyti
Mano vyrelis yra vairuotojas profesionalas ir sako, kad automatas yra jėga. O vilkti ją galima maždaug 100 kilometrų. Mes jo brolio automobilį atvilkome iš Varėnos į Vilnių. Aš pati anksčiau vairavau mechaninę, poto padariau beveik 2 metų pertrauką, sėdau prie automato ir pripratau. Man atrodo, čia pripratimo reikalas. O benzino sanaudos automato yra vos didesnės už mechaninės.
Atsakyti
Man irgi atrodo, kad čia pripratimo reikalas. Labai daug mano pažįstamų moteriškių vairuoja automatus, bet visos jos kaip taisyklė juos pasirinko vien dėl to, kad mechaninių vairuot nesugeba (arba taip mano, kad nesugeba) - tai taip ir formuojasi nuomonė, kad čia tik žioploms moteriškėms biggrin.gif
Aš jau 4 metus važinėju su mechanine, ir tikrai neatsibodo, bet rinkdamasi kitą mašiną labai daug dėmesio nekreipčiau - tiktų ir tokia, ir tokia biggrin.gif Nebent pirkčiau galingą, tuomet - tik mechaninę, kažkaip geriau mašina jaučiasi, kai pati bėgius perjunginėji smile.gif
Atsakyti
sau zadu pirkt tik automata. arba automatas+ mechanine. pastarasis variantas netgi priimtinesnis, bet ir brangesnis smile.gif o mano pasirinkima nuleme tai, kad su mechanine daugiau tenka vargti kamsciuose. o jei dar tie kamsciai 4-6 ir daugiau valandu, tai visai nesinori vargti pastoviai imetinejant begius schmoll.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lanaa: 20 gruodžio 2005 - 12:45
Vairuoju jau 11 metų. Nuo pradžios iki šiol tik mechanines. Su automatu nebuvo tekę važiuoti visus 10 metelių. Bet kai prieš metus prisėdau prie automato (draugo mašina), nuo tada jis nebevairuoja kai kartu kažkur važiuojam. Sekantis mano automobilis bus tik su automaine pavaru dėže thumbup.gif Šiaip mėgstu vairuoti, o su automatu fantastika. Nerealus patogumas, ypatingai miestuose, o užmiestyje autopilotas nepamainomas dalykas. Draugo automobilyje ant vairo yra greicio reguliatorius. Kojytės abi laisvos ir viena rankelė laisva. Va kiek privalumu.
Atsakyti