Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-7

QUOTE(Olesta @ 2010 06 04, 15:38)
ne su grietinėlė, o su ORU negerai  4u.gif  per šilta  4u.gif  įsimeskit cukraus į šaldymo kamerą ir grietinėlę prieš plakdamos įmeskit į šaldiklį 5 minutėms - vasarą sunku kepti tortus  rolleyes.gif


Olesta, tai kad dar nebuvo karsciu pries pora savaiciu. Kiek plakiau, tiek neissiplake. Ir su cukrum, ir be cukraus bandyt pradejau - nulis emociju jai doh.gif Bet ne papuosimui plakiau, tai pyliau i krema, kokia yra..
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 06 04, 16:17)
Olesta, tai kad dar nebuvo karsciu pries pora savaiciu. Kiek plakiau, tiek neissiplake. Ir su cukrum, ir be cukraus bandyt pradejau - nulis emociju jai  doh.gif Bet ne papuosimui plakiau, tai pyliau i krema, kokia yra..

Gal koks grietineles gaminys su augaliniai baltymais buvo, ar mazai atsaldyta g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2010 06 04, 16:19)
Gal koks grietineles gaminys su augaliniai baltymais buvo, ar mazai atsaldyta g.gif


Ta pati, kaip visada pirkdavau anksciau, ta plastmasiniame indelyje. 3 kartus is eiles pirkau - ir tas pats. Jau net upas dinges buvo.. Tuo pat metu drauge skambina, - ka daryt, torta darau sveciams, grietinele nesiplaka. Tai padarem isvada, kad gal kokia partija grietineles uzveze nelabai geros schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(marija28 @ 2010 06 04, 15:48)
labas mergytes  4u.gif
labai prasau jei nesunku, patarkit pusiau kepejelei koki lengvai paruosiama torciuka teveliu dienai  4u.gif

mieloji, kai jau imiesi, tai darai ir padarai bet kurį 4u.gif visi jie daug maž vienodo sudėtingumo lygio...


Oj koks gerulis Tavo šampaniuks wub.gif smagu, kad pavyko, posakis geras thumbup.gif nebuvau girdėjus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2010 01 03, 12:19)
Sokoladinis tortas su karameliniu aguoniniu sluoksniu ir vysniomis.
user posted image

nuuu labai noriu padekot uz si recepta thumbup.gif aciuks.gif MB daro ji praktiskai visom progom, jau tapo jo vizitine kortele biggrin.gif niam niam essen.gif
Atsakyti
aciu 4u.gif
galvoju reiktu temeles tokiom kurios tik pradedancios su tortukais eksperimentuot, kazkaip neisizeiskit, bet kad jie butu lengvuciai, tai gal ir neklausciau jusu tokiu profesionaliu, tiesiog jus cia begalo auksta pilotaza mano akimis rodote, o kaip man tokiai net paprastas biskvitas dar paslaptis doh.gif doh.gif , bet gal tiesiog neturiu tam talento....... unsure.gif
o jus tai saunuoles thumbup.gif 4u.gif
tiesiog norejau teveli nustebint su kazkuo lengvu ir man iveikianciu.....
Atsakyti
prašau atsakykite - ogi susiruošiau daryti sviestinį kremą su RUDUDU, atsidariau vieną skardinę, gal trečdalis indelio nuo paviršiaus susicukravęs, nuėjau nusipirkau kitą indelį (Maximoj, toks mėlynam fone simpatiškas meškiukas pavaizduotas), o ten ir vėl tas pats vaizdelis doh.gif , susicukravę.

Tai dabar kai dėsiu į išsuktą sviestą, tai man riek kruopščiai nukrapštyt tą susicukravusį Rududų? Tos kruopelytės paskui gi niekur ir nesutirps, bus netolygu?
Gal jus kitoki perkate?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo incikas: 04 birželio 2010 - 17:04
QUOTE(marija28 @ 2010 06 04, 17:54)
aciu  4u.gif
galvoju reiktu temeles tokiom kurios tik pradedancios su tortukais eksperimentuot, kazkaip neisizeiskit, bet kad jie butu lengvuciai, tai gal ir neklausciau jusu tokiu profesionaliu, tiesiog jus cia begalo auksta pilotaza mano akimis rodote, o kaip man tokiai net paprastas biskvitas dar paslaptis  doh.gif  doh.gif , bet gal tiesiog neturiu tam talento....... unsure.gif
o jus tai saunuoles  thumbup.gif  4u.gif
tiesiog norejau teveli nustebint su kazkuo lengvu ir man iveikianciu.....


Man Rafaello svajone atrodo lengviausias... jis pirmam puslapy nuorodose..
Papildyta:
Tik i biskvita dedu 2 saukstelius kepimo milteliu, ir kepu vientisa, ne atskirai, kaip parasyta. Ir tiesa sakant is puses normos biskvita, nes man jo ten per daug buna...
Atsakyti

šiandien sukurpta Rafaelo svajonė, sūnelio krikštynoms, kadangi nemoku raityti batuku, angeliukų ir kitokio grožio, tai gavosi kaip gavosi blush2.gif

user posted image
Atsakyti
niu šaunuolės mamos 4u.gif 4u.gif 4u.gif fantastiškos, kepkit, papuošimus išmoksit, tema pilna patarimų atskira yra tam thumbup.gif



Marija28, parašykit, kokio skonio ir kokio tipo tortukus mėgstat valgyti, bus lengviau patarti, ką išsikepti, nes tortų begalės: rudo ar balto biskvito, su kokiu pertepimu??? jogurtinis, sviestinis, grietinėlės, varškės, jų milijonai tai skonio nepažįstant Jūsų, sunku ir patarti. Pirmų žinučių santraukose yra nuorodos sudėtos, paskaičius sudėtį, tikrai galima išsirinkti kažką sau. Jei gamyba neaiški, klauskit, bus atsakyta, jei ne aš tai kitos atsakys tikrai...
Atsakyti
O del kokios priezasties kepamo biskvito virsus issigaubia? g.gif Cia turiu omeny, kai kepi storesnius biskvitus, kuriuos paskui pjauni i 2-3 lakstus. Tai virsutinis lakstas issigaubes buna, o sonai zemi. Skoniui aisku netrukdo, bet pjuvyje matosi nelygus biskvitai.
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 06 03, 23:32)
Mergelikės, skaitykim biškį temas proporcijos pačiam pirmam puslapy. Vandens į želiukus po 300 ml galit pilti, jei nemėgstat guminukų  smile.gif


Nesupykit,tiesiog apie si pamirsau,nors is karto ji pamaciau ir issisaugojau,o temos ir tortu receptai perskaityti ir ne po viena karta,bet manau ,kad tikrai kai besimokancioms atrodo viskas paprasta,kol nedarai,kai pradedi, to ka skaitei ,jau kartais ir neberandi,o ir smagu kai atsako profiukes :ax:ir tikiu ,kad jums tie patys klausimai atsibodo.
Atsakyti