Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-7

QUOTE(Olesta @ 2010 06 03, 14:49)
mūsų pats mėgstamiausias gaivus pertepimas, ta grietinėlė, varškė ir plius priedai pagal skonį


Skykit Olesta,o kiek reikia grietineles ir kiek varskes,jei biskvitai pvz.23cm,kazkaip vis noriu sio kremo ,bet nerandu kiek ko reikia,o ir cukraus ko gero tiek i varske tiek i grietineole kazkiek reikia,gal ir tai galite pasakyti.Siaip tai labai laukiu braskiu,anksciau kada dar nebuvau uzejusi i si skyreli,kepdavau kiekviena vasara vis kitoki torta su braskemis,bet ties vienu apsistojau, biskvitas nuostabus gaunasi purus,purus,o ir kreme taip pat galima keisti kai baigiasi braskes,gaminu su apelsinu,jei noresite galesiu parasyti receptuka.
Atsakyti
Sakykit kodel gali nesigauti sokolado rozes( sokoladas+medus) ar gali buti del to, kad medus naturalus, o ne dirbtinis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sypsaliukas: 03 birželio 2010 - 21:11
QUOTE(EDCKA @ 2010 06 03, 21:58)
Skykit Olesta,o kiek reikia grietineles ir kiek varskes,jei biskvitai pvz.23cm,kazkaip vis noriu sio kremo ,bet nerandu kiek ko reikia,o ir cukraus ko gero tiek i varske tiek i grietineole kazkiek reikia,gal ir tai galite pasakyti.Siaip tai labai laukiu braskiu,anksciau kada dar nebuvau uzejusi i si skyreli,kepdavau kiekviena vasara vis kitoki torta su  braskemis,bet ties vienu apsistojau, biskvitas nuostabus gaunasi purus,purus,o ir kreme taip pat galima keisti kai baigiasi braskes,gaminu su apelsinu,jei noresite galesiu parasyti receptuka.

Mergelikės, skaitykim biškį temas proporcijos pačiam pirmam puslapy. Vandens į želiukus po 300 ml galit pilti, jei nemėgstat guminukų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 03 birželio 2010 - 21:34
QUOTE(Sypsaliukas @ 2010 06 03, 22:59)
Sakykit kodel gali nesigauti sokolado rozes( sokoladas+medus) ar gali buti del to, kad medus naturalus, o ne dirbtinis?


supanikavau be laiko, gavos gal siek tiek kitokia mase nei foto, bet atvesdama eme stingti smile.gif
Atsakyti
Labutukas, gal kas paaiskins.Vakar vakare plakiau grietinele meducio tortui ir ji man niekaip nesusiplake g.gif .Gal kas paaiskins kodel man si kart niekaip nepasidave?
Atsakyti
Gal galetumete kas nors imesti sviestinio kremo recepta, kuriuo galima butu aptepti torta, dengiant kuria nors mase (marshmalows, arba cukrine). Niekad jo nedariau ir cia recepto neradau blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 06 04, 12:10)
Gal galetumete kas nors imesti sviestinio kremo recepta, kuriuo galima butu aptepti torta, dengiant kuria nors mase (marshmalows, arba cukrine). Niekad jo nedariau ir cia recepto neradau  blush2.gif  4u.gif

man geriausia ir skaniausia šita SVIESTINIS KREMAS "ŠARLOT"

1 kiaušinis
1 stikl. cukraus (dedu mažiau)
0,5 stikl. pieno
1/2 a.š. citrinos rūgšties
porą lašų brendžio, romo ar kokių nors esencijų (migdolų, romo, apelsinų ir t.t.)
250 g sviesto
Kiaušinį sutrinti su cukrumi, įpilti pieną. Šią masę maišant užvirinti (nukelti, kai pamatysi pirmuosius burbuliukus). Kol masė karšta, įberti citrinos rūgšties, įpilti brendžio ar ką nors kt.
Sviestą palaikyti kambario temperatūroje, kad jis suminkštėtų. Tada jį išplakti. Į sviestą įpilti ataušusią masę ir vėl viską išplakti.
kepu tavo šokoladinį pyragą-matysiu kas gausis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 06 04, 11:10)
Gal galetumete kas nors imesti sviestinio kremo recepta, kuriuo galima butu aptepti torta, dengiant kuria nors mase (marshmalows, arba cukrine). Niekad jo nedariau ir cia recepto neradau  blush2.gif  4u.gif


Aš tai sviesto-kondensuoto pieno kremu dažniausiai aptepinėju - lygiom dalim reik imt plius įvarvinu kokių nors kvapų.

čia dar paskaityk
Atsakyti
QUOTE(gendruta @ 2010 06 04, 10:54)
Labutukas, gal kas paaiskins.Vakar vakare plakiau grietinele meducio tortui ir ji man niekaip nesusiplake g.gif .Gal kas paaiskins kodel man  si kart niekaip nepasidave?


man jau 3 karta is eiles neissiplake grietinele. Lygiai tas pats draugei, kepusiai torta. Man itarimas, kad kazkas su grietienle ne taip. Nu ne karto per tiek metu tokiu cirku man nebuvo..

QUOTE(adriu @ 2010 06 04, 12:14)
man geriausia ir skaniausia šita SVIESTINIS KREMAS "ŠARLOT"

1 kiaušinis
1 stikl. cukraus (dedu mažiau)
0,5 stikl. pieno
1/2 a.š. citrinos rūgšties
porą lašų brendžio, romo ar kokių nors esencijų (migdolų, romo, apelsinų ir t.t.)
250 g sviesto
Kiaušinį sutrinti su cukrumi, įpilti pieną. Šią masę maišant užvirinti (nukelti, kai pamatysi pirmuosius burbuliukus). Kol masė karšta, įberti citrinos rūgšties, įpilti brendžio ar ką nors kt.
Sviestą palaikyti kambario temperatūroje, kad jis suminkštėtų. Tada jį išplakti. Į sviestą įpilti ataušusią masę ir vėl viską išplakti.
kepu tavo šokoladinį pyragą-matysiu kas gausis rolleyes.gif


QUOTE(RiMami @ 2010 06 04, 13:35)
Aš tai sviesto-kondensuoto pieno kremu dažniausiai aptepinėju - lygiom dalim reik imt plius įvarvinu kokių nors kvapų.

čia dar paskaityk


Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
ne su grietinėlė, o su ORU negerai 4u.gif per šilta 4u.gif įsimeskit cukraus į šaldymo kamerą ir grietinėlę prieš plakdamos įmeskit į šaldiklį 5 minutėms - vasarą sunku kepti tortus rolleyes.gif
Atsakyti
Dar karteli aciu Olestai. Gavosi kremukas man sampaninio. Grietinele ir man nesusiplake, nors ir salta buvo. Supyliau kokia buvo ir tiek. Siandien is pat ryto lekiau ziuret ar sustingo man torciukas. Viskas thumbup.gif . O biskvitas tai be žodžių thumbup.gif wub.gif .
Pasirodom. Papuosimas ne kazi koksai, bet kaip sakant "dlia selskai mestnasti, saidiot" lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
labas mergytes 4u.gif
labai prasau jei nesunku, patarkit pusiau kepejelei koki lengvai paruosiama torciuka teveliu dienai 4u.gif
Atsakyti