Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-7

žinok nuoširdžiai sakau, tikrai pabodo, nes Rafaelas tai jau velkasi nuo 18 saldumynų temos su klausimais kas antram puslapy ir vis apie tą patį lotuliukas.gif rašau dar kartelį, vėliau jau parašykit Jūs kitoms, kepant Rafaelo biskvitą, na iškyla jis su išgaubimu, ten tiesiog oras, to biskvito daug... kai jau patikrinat kad biskvitas iškepė, imat lentelę ir paslegiat karštą biskvitą, oro perteklius išeina ir biskvitas lygut lygutėlis 4u.gif 4u.gif 4u.gif paskui persipjaunat į 4 4u.gif lygias dalis ir baigta 4u.gif pertepimus galit kurti pačios, pagal savo skonį, tai pats pačiausias balta biskvitas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 06 04, 22:02)
O del kokios priezasties kepamo biskvito virsus issigaubia? g.gif  Cia turiu omeny, kai kepi storesnius biskvitus, kuriuos paskui pjauni i 2-3 lakstus. Tai virsutinis lakstas issigaubes buna, o sonai zemi. Skoniui aisku netrukdo, bet pjuvyje matosi nelygus biskvitai.


aš dar esu skaičius, kad supylus biskvito tešlą į formą, reikia išmaisyti ja formoj, nes tipo tešla pasiskyrsčius netolygiai ir todel iškyla "kupra" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-Radė @ 2010 06 05, 12:03)
aš dar esu skaičius, kad supylus biskvito tešlą į formą, reikia išmaisyti ja formoj, nes tipo tešla pasiskyrsčius netolygiai ir todel iškyla "kupra" mirksiukas.gif

o čia įdomi teorija bigsmile.gif reikės pabandyti, ir dar matot, kaip mes pilam tešlą į skardą irgi svarbu manau, visas svorio centras ir lieka centre, jei biskvitas tirštesnis, jį tikrai reikia išskirstyti tolygiai, kad iškiltų gražiai...o biskvitai su kakava, grietininiai, jogurtiniai, jų per kartą neiškepsi, jie sunkūs drėgni ir prašosi kepami iš vis po vieną - tortas reikalas lepus doh.gif rolleyes.gif ypač vasarą.
Atsakyti
QUOTE(bliuskė @ 2010 06 03, 16:42)
Sveikos, turiu klausimą dėl Kirbės medučio. Recepte rašo, kad reikia 2 indelių grietinės. Kokio dydžio tie indeliai? Juk būna įvairių talpų  g.gif


indeliai po 450 gr.....galit imti viena indely grietines,kita grietineles.....
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 06 05, 00:38)
žinok nuoširdžiai sakau, tikrai pabodo, nes Rafaelas tai jau velkasi nuo 18 saldumynų temos su klausimais kas antram puslapy ir vis apie tą patį  lotuliukas.gif rašau dar kartelį, vėliau jau parašykit Jūs kitoms, kepant Rafaelo biskvitą, na iškyla jis su išgaubimu, ten tiesiog oras, to biskvito daug... kai jau patikrinat kad biskvitas iškepė, imat lentelę ir paslegiat karštą biskvitą, oro perteklius išeina ir biskvitas lygut lygutėlis  4u.gif  4u.gif  4u.gif paskui persipjaunat į 4  4u.gif lygias dalis ir baigta  4u.gif pertepimus galit kurti pačios, pagal savo skonį, tai pats pačiausias balta biskvitas  thumbup.gif


Olesta, taip supratau, kad cia man atsaket apie isgaubimus, bet apie Rafalelo as nieko neklausiau unsure.gif unsure.gif kepiau Snikersa vakar, tai biskvitas iskepe kaip gaubtas, o aukstis gal 1 cm neskaitant isgaubimo. Tai jei paslegciau ji, kas butu like?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nova: 05 birželio 2010 - 16:55
g.gif tai kad snikerso biskvitas kepamas per du kartus ir iškepa lygus be jokio gaubimo unsure.gif ir jo slėgti nereikia unsure.gif kažkas ne taip schmoll.gif ir susipjauna kievienas per pusę dar unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 05 birželio 2010 - 17:15
QUOTE(Olesta @ 2010 06 05, 18:14)
g.gif  tai kad snikerso biskvitas kepamas per du kartus ir iškepa lygus be jokio gaubimo  unsure.gif ir jo slėgti nereikia  unsure.gif kažkas ne taip  schmoll.gif ir susipjauna kievienas per pusę dar  unsure.gif


Tai taip, kepiau per 2 kartus, bet abu biskvitai issigaube, ir net labai blink.gif Is pradziu maniau, kad isemus is orkaites "nuses", bet iskepe normalus, tvirti biskvitai be jokio oro, tiesiog apvalus virsus g.gif
Atsakyti
Sveikutes. Gal kuri kepet torta Otelas?? Tikrai i pertepima dedasi tiksviestas ir virtas kondensuotas pienas?? Pasidariau sita mase,bet ji be rysio ir be skonio atrodo sad.gif Ir dar,issimaisius biskvitu mase,ji man pasirode per tirsta,ziauriai tirsta,tai dapyliau dar kefyro praskiedimui ir isejo 16 blynu doh.gif doh.gif doh.gif Nu pridirbau cia kazkokia nesamone,idomu,koks torto skonis bus sad.gif Pradedu abejot ar vesim ji pas uosvius sad.gif sad.gif sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 06 05, 20:21)
Tai taip, kepiau per 2 kartus, bet abu biskvitai issigaube, ir net labai  blink.gif Is pradziu maniau, kad isemus is orkaites "nuses", bet iskepe normalus, tvirti biskvitai be jokio oro, tiesiog apvalus virsus  g.gif

Aš interneto platybėse radau tokią gudrią mintį, kad biskvito tešla "turi atmintį", t.y. kepant ji "atsimena" į kurią formos vietą pylėme tešlą, o juk turbūt dauguma tikrai pilam biskvito tešlą į formos vidurį, kur ir iskyla ta "kupra" smile.gif Taigi, kad biskvitas iškeptų be Himalajų kalnų ir visokių ten kalnagūbrių, supylus visą tešlą į formą, paimkite formą už kraštų ir stipriai trinktelėkite pora kartų į stalą (pageidautina, kad po trinktelėjimo nereikėtų tešlos krapštyt nuo sienų ir lubų biggrin.gif ) - trinktelėjimo metu pasikeičia tešlos molekulinė, ar kaip ten ją gudriai pavadint, konstrukcija, oro burbuliukai iš centro pasiskirsto tolygiai po visą formą ir nelieka susikoncentravę tešlos supylimo vietoje, tada kepant nesigauna "kupra".
Norit tikėkit, norit ne, bet aš jau ne kartą patikrinau šią teoriją apie tešlos "atmintį" - nu tikrai biskivai iškepa lygūs 4u.gif (aš kepu išardomose formose)
Tikiuosi padėjau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruciake @ 2010 06 05, 22:41)
paimkite formą už kraštų ir stipriai trinktelėkite pora kartų į stalą


nesu labai patyrus kepėja blush2.gif bet kai kurie biskvitai jautrūs trankymui, tai tiesiog gal reiktų tolygiai paskirstyti tešlą formoje g.gif
Atsakyti
QUOTE(-Radė @ 2010 06 05, 22:08)
nesu labai patyrus kepėja  blush2.gif  bet kai kurie biskvitai jautrūs trankymui, tai tiesiog gal reiktų tolygiai paskirstyti tešlą formoje  g.gif

Oi,nenoriu priburt,bet visada kepdama bet koki biskvita trinkteliu gerai as ji,o jei vistiek kupra iskyla paslegiu iskepusi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruciake @ 2010 06 05, 22:41)
Norit tikėkit, norit ne, bet aš jau ne kartą patikrinau šią teoriją apie tešlos "atmintį" - nu tikrai biskivai iškepa lygūs 4u.gif (aš kepu išardomose formose)
Tikiuosi padėjau blush2.gif



Nu cia idomu, kita karta butinai padarysiu eksperimenta smile.gif aciu 4u.gif
-------------------------------------------------------------

Rodausi su savo Snikersu. Esu labiau gaivesniu , jogurtiniu tortu megeja, bet Snikerso jau antra gabala edu biggrin.gif Nu nuodemes vertas torciukas. Aciu, kas pasidalinote receptu smile.gif 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nova: 06 birželio 2010 - 16:01