Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys

elzeda, tapetai superiniai - as juos irgi nuziurejau savo mazulkai tik fonine spalva kita rinkciausi. Del sviestuvo - as as meniskai irgi megstu rinktis tokius kuriuos butu galima perdaryti arba negailint pakeisti ax.gif
Vat ir dabar mazosioms kambari pertvarkineju laikinai (nes po metu - kitu reiks kapitalini remonta daryti, o atsinaujinti norisi... jau pabodo) - nuziurejau senukuose sviestuvus uz juokinga kaina, pliusas tas - as ja nudazysiu tinkancia spalva ir i ja galima bus isukti energija taupancia lempute - arteja tamsusis metas, o panos daznai pamirsta kad yra jungtukas sviesai isjungti...

Beje, istiko mane kurybine krize... prasau pagalbos help.gif

Mazajai savo nupiesiau ant sienos pieva, siena prie lovytes dekoravau varlytem
user posted image
user posted image

Lova si ir lovatiese laikinos, uzuolaida perdarysiu i pakabinama - romanete mazajai nepatogu - tampo bilekaip doh.gif Norejau gauti medziaga su varlytem sita, bet nerandu budo ja uzsisakyti, tai sugalvojau lyg naudoti sita (turiu medziaga nuo senu laiku)

user posted image

BET, galvojau pirkti Ikejoj (vaziuoju kita savaite) sita kilima
user posted image

ir jau matau kad bus per myrgu per margu doh.gif ... gal tada sita

user posted image

g.gif Bet lovatiese zadejau daryt zalia vienspalve ir pridet margu pagalveliu doh.gif
Nu vienu zodziu... strigau... Kad butu galimybe pasidet viska ir pabandyti - butu aisku, o dabar... O tikslas yra rasti optimalu nebrangu varianta...

Dar kita variantas uzuolaidai: user posted image arba user posted image

help.gif

Beje mazoji jau ivertino sienu pasikeitimus wub.gif Skaiciuoja "vavytes" ant sienos, labanakt pasako joms smile.gif, ant to pufiko/varlytes pasedi, zaidzia - net i lova salia guldyt nori doh.gif smile.gif
Atsakyti
Zaneta75, ačiū, man tapetai irgi patinka, o geltoną rinkomės todėl, kad į kambarį, nors jis ir į rytus mažai šviesos patenka. Matau, kad neprašovėm, kambarys tapo šviesesnis.
Labai gražiai sienas išpaišei ir medžiagų bei kilimų gražių prirodei. Aš visgi rinkčiausi arba margą kilimą ir vienspalves užuolaidas arba margas užuolaidas ir vienspalvį kilimą. Man labai gražios tos gėlėtos paskutinės užuolaidos ir žalias kilimas.
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2010 08 10, 12:14)
Aš visgi rinkčiausi arba margą kilimą ir vienspalves užuolaidas arba margas užuolaidas ir vienspalvį kilimą. Man labai gražios tos gėlėtos paskutinės užuolaidos ir žalias kilimas.


na ir as tos nuomones, bet kuris variantas geriau doh.gif gal naturoj pamacius tuos kilimus bus aisku, bet tas zalias man mazokas... gal dar kitoki varianta pavyks uzmatyti kur... g.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2010 08 09, 21:12)
O rankenėlių kainos tai jo... ph34r.gif Bandysiu ieškot kažko panašaus už mažesnę kainą

Gal kokiam ebay būtų? Arba gal kokiuose sendaikčiuose..lyg esu mačiusi.

Zaneta75, aš rinkčiausi žalią kilimą ir šviesias (baltas, gelsvas) užuolaidas. Nes kambarys jau dabar mirgu margu..
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2010 08 07, 20:53)

Dažytos sienos beveik baltos, o tapetas toks tamsaus aukso spalvos. Čia iš arčiau:

user posted image

Mes irgi nusižiūrėjom šiuos, tik žydru fonu smile.gif Vaikų kambaryje lubos šlaitinės, tai norėčiau klijuoti tik vieną didžiausą sieną, kažin kaip atrodytų, jei ne per visą sieną klijuoti, o juostomis? g.gif Ką apie tai manot?
Atsakyti
Zaneta75, aš 'balsuoju' už vienspalvį kilimą, vienspalvę lovatiesę ir vienspalves (blogiausiu atveju - tas dryžiais) užuolaidas..
Šauniai padirbėjai 4u.gif
Atsakyti


O rankenėlių kainos tai jo... ph34r.gif Bandysiu ieškot kažko panašaus už mažesnę kainą
[/quote]


Ieskojau idomiu rankeneliu dukrytei, tai radau tokiu cia
tik nezinau kokios kainos g.gif gal pravers, buvo cia anksciau dar ikelta nuoroda, bet as jos neberandu, ten irgi grazios buvo
Atsakyti
QUOTE(smile:) @ 2010 08 10, 19:40)
Ieskojau idomiu rankeneliu dukrytei, tai radau tokiu cia
tik nezinau kokios kainos  g.gif  gal pravers, buvo cia anksciau dar ikelta nuoroda, bet as jos neberandu, ten irgi grazios buvo


Šitą puslapiuką lietuvišką jau buvau radus. O ebay radau tas rankenėles iš angliško tinklapio už 2,5 svaro, bet baltas. Su vyru pasitarėm, tai jis sakė ištekins pats ar kur nupirksim tikriausiai medines ir papaišysiu aš ant jų kokias gėliukes, jei nerasiu nieko tinkamo.
Bet dabar naujas galvos skausmas- spalvas tai palygint lengva buvo sugalvot, ale va iš kur gaut avietinio ir švelniai rūžavo beico ar galų gale plokštės tai nežinau. Prasidaviau vakar internete niekas neturi. doh.gif Dažyt tikriausiai reiks. g.gif Sakykit, o pas ką kambariukuose ryškūs baldeliai (pvz, Puikio baldų) tai ten plokštė dažyta? Ar LMDP?

Kristaline, juostom tai nežinau kaip atrodytų g.gif . Turėk omenyje, kad kai kur po puse paukščiuko nusikirstų. Bet kai buvom užklijavę 4 juostas (truputį daugiau nei pusę sienos) tai visai gerai atrodė. Merginos, jei pačios klijuosit žinokit, kad šie tapetai labai lengvai klijuojasi, tepti reikia tik sieną. Matuoti juos reikia kruopščiai, nemažai išsimeta, nes raportas 64 cm, bet sutaikyti nėra sunku. Prilipo prie sienos idealiai, jokių pūslelių ar kt. brokų. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elzeda: 10 rugpjūčio 2010 - 17:58
Čia viena mamytė užsiima rankenėlių dažymu http://www.supermama...?...569912&st=0
Gal kam pravers
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2010 08 10, 11:54)
Mazajai savo nupiesiau ant sienos pieva, siena prie lovytes dekoravau varlytem

bigsmile.gif Labai gražu. Išduok paslaptį - trafaretus nuomavaisi ar pirkai? Ir kur? 4u.gif
O gal tu čia pati piešei? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amiletta: 10 rugpjūčio 2010 - 18:48
QUOTE(elzeda @ 2010 08 07, 21:53)


merginos, o gal galit pasakyt kiek tokie tapetai kainuoja. kokia ruloniuko kaina ir koks tapetu ilgis ir plotis. Busiu labai dekinga 4u.gif

beje gal kuri pamenat ar yra tokiu tapetu koks sviesus fonas? pieno baltumo/dramblio kaulo/sampano (kaip kas vadina) fonas domintu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristaline @ 2010 08 10, 17:07)
Mes irgi nusižiūrėjom šiuos, tik žydru fonu  smile.gif Vaikų kambaryje lubos šlaitinės, tai norėčiau klijuoti tik vieną didžiausą sieną, kažin kaip atrodytų, jei ne per visą sieną klijuoti, o juostomis?  g.gif Ką apie tai manot?

oj, juostom labai nekaip žiūrėtųsi..

kas dėl rankenėlių, jei jau tokias kaip nuo ruorodoj pirkt, tai geriau jau pačiam nusidažyt ir jei norisi dekupažuoti smile.gif

elzeda, bet jei jau dažysit dureles, tai viską reiks dažyti, nes kaip atrodys medis + dažai? (jei aš gerai įsivaizduoju). va čia yra idėjų visokių su baldų dažymu ir t.t (kairėj pusėj pasirinkit "before&after") 4u.gif ką nutarėt dėl lepos?
Atsakyti