Įkraunama...
Įkraunama...

Pūkinės striukės priežiūra

Chm chm. O as savo nuostabiaja pirkau Mango(vienu peikiamoje, kitu- giriamoje) Ir dar brangiai mokejau...Fu
Atsakyti
Tikrai labai keista, nes kiek esu turejusi pukiniu striukyciu, tai nei viena man nesipukavo. Dabar irgi labai sekmingai tokia nesioju...
Atsakyti
tos pūkinės striukės tai košmaras doh.gif draugė nusipirko šviesią....tai kai išskalbė, nors buvo parašyta kad galima skalbti skalbimo mašinoje 40 laipsnių vandenyje, tai ištarukė visą striukę dėmėtą nuo pūkų blink.gif nugi nešė į valyklą, prasikeikė vargšė, kad tokią pirko ir jai irgi pūkai lenda lauk, geriau jau sintetika viduj nei pūkai g.gif
Atsakyti
Su tais teniso kamuoliukais tai tiesa... Jie reikalingi tam, kad skalbiant pūkai nesukristų. Bent jau taip man auškino. Mano paltas taip pat leidžia pūkus. Ir iš vidaus, ir iš išorės. Įtariu, nieko nepakeisiu. Teks mest lauk.
Atsakyti
Sūnui buvau nupirkusi pūkinę striukę. Buvo gera iki išskalbimo. Po to pradėjo lįsti pūkai, kaip iš plunksnų maišo. Pirkau ją atrodo geroje parduotuvėje "Bimbo", maniau, kad tokios parduotuvės neprekiauja prastomis, nekokybiškomis prekėmis, pasirodo klydau. Dar dabar mačiau, kad pas juos tų pačių striukių yra, tikrai nepirkčiau daugiau pūkinės.
Atsakyti
QUOTE(KUPOLĖ @ 2007 11 23, 14:25)
Sūnui buvau nupirkusi pūkinę striukę. Buvo gera iki išskalbimo. Po to pradėjo lįsti pūkai, kaip iš plunksnų maišo. Pirkau ją atrodo geroje parduotuvėje "Bimbo", maniau, kad tokios parduotuvės neprekiauja prastomis, nekokybiškomis prekėmis, pasirodo klydau. Dar dabar mačiau, kad pas juos tų pačių striukių yra, tikrai nepirkčiau daugiau pūkinės.


Aš irgi pirkau sūnui striukę pūkinę iš Bimbo, tai visa mašina buvo kaip vištidė, o pats kaip viščiukas vaikščiojo. Teko pakabint į spintą ir pirkt kitą. Dabar nei išmest nei laikyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(rudaplauke @ 2006 01 05, 21:43)
Tikrai labai keista, nes kiek esu turejusi pukiniu striukyciu, tai nei viena man nesipukavo. Dabar irgi labai sekmingai tokia nesioju...


O ar dažnai skalbi?

Aš irgi viena dabar nusiziurejau, bet itariu, kad nerizikuosiu g.gif Nes sviesi - daznai teks plaut doh.gif
Atsakyti
Yra toks dalykas, kaip cheminės valyklos mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Turiu dvi pūkines striukes - abi ne kartą skalbtos ir nei viena neleidžia jokių pūkų irnesakyk.gif Čia gal laimės dalykas kokį "puchavyką" nusipirksi mastau.gif
Atsakyti
Mano Aprangoje pirkta-irgi iš vidaus pūkuojasi,negaliu nieko tamsaus apsirengti..
Atsakyti
Turėjau dvi pūkines, abi brangias ir iš gerų parduotuvių. Pirmoji pūkavosi tragiškai ir teko pakeisti pamušalą, o antrąją perkant žiūrėjau, kad stiukė turėtų dvigubą, ar net trigubą pamušalą. Dažniausiai tos striukės, kurios yra persiūros pagalvėlėmis, yra su vienu pamušalu, ir per tas siūles leidžia pūkus. O tos, kurių tik pamušalai persiūti, dažniausiai turi kaip ir pagalvės impilus.
Atsakyti
Teniso kamuoliukai skalbiant reikalingi tam, kad pukai butu issipute (nors jie ten labiau dziovykleje o ne skalbykleje reikalingi.
Kd apsisaugot nuo puku, reikia atidziai ziuret is kokios medziagos pasiutas rubas. Audinys turi labai labai tankus, kad negalima butu iziuret tarpeliu tarp siuliuku (impilinis) ir, kaip Juruze sake, kreipti demesi i persiuvimus, nes gali is medziagos nelysti, o siules pastoviai bus pukuotos..
Atsakyti