Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas II

QUOTE(Edexa @ 2010 07 27, 18:03)
Dėkui toms, kurios netingi klampot po daržus, po to dar ir parodyt 4u.gif

Taigi malonumas po daržą kapstytis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 07 27, 18:47)
Taigi malonumas po daržą kapstytis rolleyes.gif

Kapstytis tai taip, malonu, bet su fotiku žirglioti per lysves ir subinę atstačius ieškot gero kadro, kad visoms nosis nušluostytum, reik talento... smile.gif
Atsakyti
Edexa, o ar uzmezge nors vienas kvapusis moliugas vaisiu?
Maniskis ne vienas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 07 27, 19:59)
Kapstytis tai taip, malonu, bet su fotiku žirglioti per lysves ir subinę atstačius ieškot gero kadro, kad visoms nosis nušluostytum, reik talento... smile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 07 27, 20:31)
Edexa, o ar uzmezge nors vienas kvapusis moliugas vaisiu?
Maniskis ne vienas schmoll.gif

Nugi ne...anei vienas, nei geltonas, nei žalias... verysad.gif net nežydi...balvonai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 07 27, 20:57)
net nežydi...balvonai unsure.gif

o tu jiems pagrasink, kad išrausi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 07 27, 19:57)
Nugi ne...anei vienas, nei geltonas, nei žalias... verysad.gif net nežydi...balvonai unsure.gif


Mano lyg zydejo, maciau ir ziedai neissiskleide su vaisiais buvo, bet kur jie dingo nesuprantu g.gif


QUOTE(diasaja @ 2010 07 27, 20:02)
o tu jiems pagrasink, kad išrausi.  smile.gif


lotuliukas.gif kokia ziauri.
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 07 27, 21:02)
o tu jiems pagrasink, kad išrausi.  smile.gif

Tai kad jie jau puikiai matė kaip mano agurkai ir kelios paprikos su visom šaknim iš šiltnamio išskrido....Išvadų vistiek nepadarė.... irnesakyk.gif
Atsakyti
O as vakar pirmaji agurku derliu nurinkau bigsmile.gif Pagaliau ir as kazka uzauginau, dar ne visiskai beviltiska lotuliukas.gif Morkos visai mikroskopines doh.gif
Nelabai tikiu, kad kas uzaugs. Sparagines pupeles zydi, jau net 2 radau ir uzaugusias, tai gal kas ir uzaugs. Moliugai dar tik ruosiasi zydeti g.gif O ju as noriu labiausiai. Graziausi ant komposto kruvos, bet dar nezydi schmoll.gif
Atsakyti
Manieji moliūgai, žydi, bet vat nemezga... Kaip ir arbūzas... Spėjau jau kvit jiems bus... Nesubrandins man šiemet derliaus. unsure.gif
Bet cukinijos ir baklažanai, bei paprikos eina iš proto. Bent tuo galiu pasididžiuoti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monada @ 2010 07 28, 13:04)
Manieji moliūgai, žydi, bet vat nemezga... Kaip ir arbūzas... Spėjau jau kvit jiems bus... Nesubrandins man šiemet derliaus.  unsure.gif
Bet cukinijos ir baklažanai, bei paprikos eina iš proto. Bent tuo galiu pasididžiuoti  bigsmile.gif



Mano ir moliūgai užsispyrę, ir arbūzas toks pat ožys doh.gif , žydi , tai net baisu, reiks turbūt bandyt tuos žiedus kepti , nes kito derliaus iš jų šiemet nesulauksiu lotuliukas.gif .Kaži ko ir cukinijos mano labai žydi, o vaisių visai nedaug.
O su baklažanais vakar juoko turėjau, vis galvoju,ko jie man tokie maži ir į viršų neauga, o pasirodo, visus violetinius išdalinau , o liko man tie balti miniatiūriniai - ir jų jau yra, o aš vis tingiu užpakalį palenkt tongue.gif . Tai, kai palenkiau vakar ir pamačiau, kad tabaluoja tie mažiai .Tik nežinau, ką su jais daryti tokiais, nes pripratus prie didelių g.gif

Nors vyras vakar kai pasakiau,kad kepsiu žiedus, tai sako - pusryčiai be manęs lotuliukas.gif
Atsakyti
as siemet isbandziau lesius sejausi, ir ka merginos nusivyliau, jau toks sudas doh.gif ankstikes mazikes knisausi puse dienos kol mazyte saujele isdarinejau, na nebent juos norint isdarineti kulti reikia, ale mat kultuvo namu salygom dar neisitaisiau lotuliukas.gif
Atsakyti