Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas II

QUOTE(georgiana @ 2010 07 28, 19:37)
as siemet isbandziau lesius sejausi, ir ka merginos nusivyliau, jau toks sudas doh.gif ankstikes mazikes knisausi puse dienos kol mazyte saujele isdarinejau, na nebent juos norint isdarineti kulti reikia, ale mat kultuvo namu salygom dar neisitaisiau lotuliukas.gif


geras smile.gif
Atsakyti
Isroviau jau ir as svogunus ir cesnakus siandien... Prisiauginom nemazai lotuliukas.gif Ziema ir gripas mums nebaisus bus rolleyes.gif

Dar siemt uzsimaniusi prisejau garstyciu ir kalendros, tai neisivaizduoju kada tuos grudelius rinkti g.gif Ar jau kai paruduos, ar zalius nurinkti ir dziovinti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 30 liepos 2010 - 22:20
georgiana, ir man tas pats smile.gif ismeciau visus lesius, sakiau geriau nupirksiu, nei zaisiu su jais puse dienos smile.gif Galvojau cia tik mano vienos derlius netikes.
Atsakyti
Su tais lęšiais, tai tikrai geras. Aš irgi nupirkau sėklų ir mamai nuvežiau... Jau mačiau kokie bus - nežinau ar kas apsiims juos lukštent biggrin.gif

Beje, o ko iš jų norėt? Gi tokie patys kaip parduotuvėj užaugo - nė kiek ne mažesni - tai ko jūs stebitės cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 31 liepos 2010 - 08:28
Jeigu kam įdomu, ar nesat mačiusios, tai štai taip šiuo metu pas mane atrodo imbieras:
user posted image
Atsakyti
Zavioji, prasom placiau apie imbierus biggrin.gif Sodinai saknis, pirktas parduotuveje? Rudeni prisikasi svieziu saknu? Ar jie ziemoja?
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 08 01, 11:10)
Zavioji, prasom placiau apie imbierus biggrin.gif  Sodinai saknis, pirktas parduotuveje? Rudeni prisikasi svieziu saknu? Ar jie ziemoja?


biggrin.gif Eksperimetas. Kažkur interneto platybėse perskaičiau, jog galima pasisodinti imbierą. Tai bandau. Nusipirkau pardėj vieną didelę šaknį, supjausčiau, kad būtų kiekviename gabalėlyje akučių (na, kaip bulves pjausto) ir sukišau į žemę. Ar kas ten užaugs - neįsivaizduoju. Bet džiagiuosiu, kad nors išdygo. Bet dygo sunkiai ir pakankamai ilgai, vėlai prasimušė. Gal per giliai įsodinau, o gal gamtinės sąlygos nepatinka g.gif , o gal taip ir turi būti. Bet žiūrint į tuos imbierus, tai labai kyla abejonės, ar jie spės nors kokią šaknelę užauginti, nes jų krūmeliai man rodosi tokie, lyg tik pradėję augti, nedidukai. Jei priminsit, būtinai parašysiu ir apie "derlių" biggrin.gif Įtariu, kad nežiemoja g.gif

Kad paklausėt, tai dar kartą į internetą įlindau ir supratau, kad derliaus nebus biggrin.gif Ilgas vegetacijos periodas ir reikėjo vasario mėn. sodinti į vazoną, o po to perkelti į lysvę. Kitais metais reikės daryti taip.
http://www.rojaussod...snis.php?id=854
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zavioji: 02 rugpjūčio 2010 - 14:20
Sveikutės,

patarkit, ką darot su peraugusiais agurkais? Gal kokias salotas žiemai ruošiat?
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2010 08 02, 19:24)
Sveikutės,

patarkit, ką darot su peraugusiais agurkais? Gal kokias salotas žiemai ruošiat?

Mano vyras dievina ju sultis. Tik butinai atsaldyti reikia bigsmile.gif Dideli kaip tik tam reikalui labai tinka, is mazu nieko gero nesigauna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2010 08 02, 19:24)
Sveikutės,

patarkit, ką darot su peraugusiais agurkais? Gal kokias salotas žiemai ruošiat?



O aš pernai tai juos taip pat vakavau, tik pjausčiau į tris - keturias dalis, tai man jie skaniausi buvo, turbūt kaip aguročiai gavosi thumbup.gif . Vyras net šiemet paprašė padaryti tų peraugusių biggrin.gif
Atsakyti
supjaustai kubeliais, nuluptus be seklu ir i stiklaini ir daug daug druskos(sluoksniuoti), paskui ziema zaliu agurku turi, tik juos atmirkyti reiks-saltibarsciams biggrin.gif
sudyti agurkai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2010 08 02, 19:24)
Sveikutės,

patarkit, ką darot su peraugusiais agurkais? Gal kokias salotas žiemai ruošiat?

na cia labai liuks salotikes as kai netingiu uzimti darau pagal jas, va vakar dariau is sios normos, tai man isejo 8 0.8 l sloikiukai:
5kg agurkų nulupti, supjaustyti
1,2 kg svogūnų galvų smulkiai supjaustyti
6 šaukštai druskos
6 šaukštai cukraus
30 šaukštų aliejaus
18 šaukštų acto 9 proc.
žiupsnelis krapų
Viską sumaišyti,palaikyti tris valandas, užvirinti, pavirti 2-3 min. Užsukti stiklaisnius ir gerai apkloti, kad dar ilgai pabūtų šilti. cia receptelis Saulelydzio, aciu jei 4u.gif

























Atsakyti