Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimai ir nesivystantys nėštumai

QUOTE(noraxxx @ 2010 07 09, 19:52)
As siandien grizau is ligonines po nesivystancio nestumo, man pirma karta tai atsitiko ir labai isgasdino daktares zodziai, kad nesivystantis nestumas linkes kartotis... verysad.gif  As jau turiu viena vaikeli, nestumas buvo normalus, todel kai isgirdau, kad antras nesekmingas, man buvo sokas, net negalvojau kad tai gali atsitikti.. Svajoju apie antra vaika, bet sirdis dabar pilna skausmo ir baimes.. Gal kas gali parasyti ar tikrai taip yra verysad.gif

Man irgi labai keista, kad daktare taip pasake. Nors is tiesu, niekas nezino kaip ten yra... As turiu 2 vaikus nuo skirtingu vyru. Abu nestumai buvo normalus ir labai lengvi. Todel kai treciasis nutruko del vaikelio nesivystymo, ne is karto patikejau, kad tai vyksta su manim.
Privalai tiketi, kad tau viskas bus gerai!
Atsakyti
Aciu visoms uz siltus zodzius smile.gif , linkiu greiciau mums visoms sekmingai nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Stileta @ 2010 07 09, 21:02)
Keista gydytoja. Mano gydytojas kaip tik sake, kad tikimybe pasikartoti yra labai maza. 70% sekanciu nestumu buna sekmingi.
As irgi turiu viena vaikiuka, bet su kitu vyru. O su siuo, deje...Bet as zinau, kad sekantis nestumas bus sekmingas...Tiesiog, zinau...

Stiprybes tau 4u.gif Kantrybes ir tikejimo...

mano gydytoja irgi sake, kad "dziaukis", jog jau turejai viena nesivystanti, reiskias daug daugiau sansu, kad kitas nestumas bus sekmingas 4u.gif
Labai svarbu tiketi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arvile': 10 liepos 2010 - 07:43
Sveikos 4u.gif siaip visiskai nereiskia, kad jei vienas buvo nesivystantis kitas toks bus arba kaip tik nebus g.gif gamta padaro kaip jai reikia 4u.gif sekmes visoms. Viskas yra istveriama, su kiekviena diena po tokiu nesekmiu vis gereja. Man po TO pirma diena buvo siaubas, antra mazas siaubukas, trecia jau dar mazesnis, dabar jau 2 sav praejo..tai liudna tik, bet viltis yra 4u.gif o tik to ir tereikia 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif pamaciau jusu sia temuke ir nusprendziau papasakot savo istorija. 2008 su MB nusprendem tuoktis ir nusprendem nesisaugoti, nelabai tikejausi iskart pastot, bet pastojau labai dziaugemes , nulekiau pas gyd padare echo pagal mmm turejo but 5sav o buvo 4sav kelios dienos, na ji pasake , kad ateiciau po keliu sav ir tada pakartosim. Nus prendziau eit pas kita gyd pas kuria pirmu kartu nepapuoliau , nuejau pas ta kita po kokios savaites gal daugiau ji paziuri sako apie 6sav , bet sirdele neplaka nieko, sako ateik po savaites pasitikrint del sirdeles, tada labai sunerimau ir labai pergyvenau, po keliu dienu man pradejo tepliot labai issigandau (mane gyd perspejo, kad jai atrodo , kad nieko cia gero nebus )pati gamta viska gali sudeliot, tai as gyd pasiskambinau sako ateikit po keliu dienu as dirbsiu paziuresim . kai nuvaziavau paziurejo echo, kad jau ten tuscia puslele ir mano zirniukas jau sustojo augt tada jau turejo but apie 10 sav o tiek nebuvo, teko daryt abrazija, nes as nekraujavau , o man tamsiai tepliojo, padare man abrazija liepe 3men saugotis , kad nepastociau paskui liepe ateit pasitikrint na praejus tam laikui labai laukiau kada eisiu pas gyd ir ka pasakys leis bandyt ar ne. Ji pasake dar vienu mmm sulauki ir galit bandyt. Na taip ir padarem ir ka jus manot as pastojau is pirmo kart ir tik du kart nesisaugojom per vaisingas dienas ax.gif nulekiau pas ja kai jau buvo 6sav paziurejo viskas atitiko pagal mmm tik nemate dar sirdutes, sunerimau, bet nulekus dar po dvieju sav pamate plazdancia sirdele ir va as turiu jau 1metuku dukryte. Man abrazija padare balandzio 16 o po metu as ta diena jau grizau namo su dukryte ant ranku ji gime balandzio 13d smile.gif taip , kad nepergyvenkit tikrai sulauksit savo angeleliu, o jei kartojasi persileidimai nesivystantys tai turi skirt jums tyrimus, buna del skydliaukes tokios bedos, tik nenuleiskit mielosios ranku ir tikrai sulauksit savo angeleliu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Jurgeliuz, aciu uz istorija su laimnga pabaiga ax.gif
As irgi tikiu, kad pavyks si karta smile.gif
Atsakyti
Jurgeliux, tu tikra saunuole! thumbup.gif
Aciu uz istorija ir uz tai, kad nepatingejai pasisakyti musu temeleje drinks_cheers.gif Tu suteikei vilties kitoms mergaitems, kuriems daktarai paguodos zodziu pagailejo 4u.gif
Atsakyti
Tikiu , kad ir jums mielosios pasiseks tik mes esam nekantros daug visko prisigalvojam todel mums yra sunku laukt, bet siunciu jums po 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif kantrybes ir viskas bus ok mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės. Aš praeitam persileidimų skyrelyje lankiausi, ten kalbėjau. Na paskui kai viskas aprimo širdį, nebeužeidavau ten. Kodėl aš vėl čia? Aš sau turiu gerą žinią. Šiuo metu aš laukiusi. Šią žinią sužinojau tik vakar. Bijau kad viskas nepasibaigtų kaip visada... Turėjau 4 persileidimus. Paskutinis kovo pr. Kraustysiuos pas kitas. Ir tikiuosi pas jus negrįšiu blush2.gif Sėkmės bent pastojant. O paskui Dievo ir gydytojų valioj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(matasta @ 2010 07 11, 13:06)
Sveikos, mergaitės. Aš praeitam persileidimų skyrelyje lankiausi, ten kalbėjau. Na paskui kai viskas aprimo širdį, nebeužeidavau ten. Kodėl aš vėl čia? Aš sau turiu gerą žinią. Šiuo metu aš laukiusi. Šią žinią sužinojau tik vakar. Bijau kad viskas nepasibaigtų kaip visada... Turėjau 4 persileidimus. Paskutinis kovo pr. Kraustysiuos pas kitas. Ir tikiuosi pas jus negrįšiu  blush2.gif  Sėkmės bent pastojant. O paskui Dievo ir gydytojų valioj  4u.gif

Visokeriopos sekmes tau! Ir laukiam sugriztancios su dar geresnem naujienom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(matasta @ 2010 07 11, 14:06)
Sveikos, mergaitės. Aš praeitam persileidimų skyrelyje lankiausi, ten kalbėjau. Na paskui kai viskas aprimo širdį, nebeužeidavau ten. Kodėl aš vėl čia? Aš sau turiu gerą žinią. Šiuo metu aš laukiusi. Šią žinią sužinojau tik vakar. Bijau kad viskas nepasibaigtų kaip visada... Turėjau 4 persileidimus. Paskutinis kovo pr. Kraustysiuos pas kitas. Ir tikiuosi pas jus negrįšiu  blush2.gif  Sėkmės bent pastojant. O paskui Dievo ir gydytojų valioj  4u.gif


pacios nuosirdiausios sekmes tau 4u.gif si karta turi pasisekti wub.gif

tik nepamirsk musu, uzsuk pasipasakot kaip auga nestuke.gif mums kiekviena laiminga istorija suteikia vilti ir padeda toliau svajoti ir laukti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(matasta @ 2010 07 11, 16:06)
Sveikos, mergaitės. Aš praeitam persileidimų skyrelyje lankiausi, ten kalbėjau. Na paskui kai viskas aprimo širdį, nebeužeidavau ten. Kodėl aš vėl čia? Aš sau turiu gerą žinią. Šiuo metu aš laukiusi. Šią žinią sužinojau tik vakar. Bijau kad viskas nepasibaigtų kaip visada... Turėjau 4 persileidimus. Paskutinis kovo pr. Kraustysiuos pas kitas. Ir tikiuosi pas jus negrįšiu  blush2.gif  Sėkmės bent pastojant. O paskui Dievo ir gydytojų valioj  4u.gif


Sekmes tau! smile.gif labai tikiuosi, kad galesi cia parasyti panasia istorija, kaip Jurgeliux ax.gif Labai jau ju reikia......
Atsakyti