Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis - 23 tema

QUOTE(Ulė @ 2010 07 28, 09:33)
o jei as deciau maskarpone,nieko nereiktu papildomai ideti? noriu tokio tvirto kai Jusu 4u.gif


Manau galima deti bet koki minksta suri:mascarpone,philadelphia,rikota ar uk varske,kuri tokios pat teksturos,kaip mano mineti produktai.Recepte nepamineta jokio specifine,tad esminio skirtumo nebus.As,kaip jau minejau,dejau sauksta krakmolo,man tai garantija,kad tikrai viskas gerai susilies i viena visuma ir pjaunant nebus skysta.Bet cia dar ir mano senutes orkaites ypatumai dadeda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(wilioke_ @ 2010 07 27, 15:32)
gaminau siandien si, bet deja niekas man nesigavo verysad.gif tas sviesus blynas tai kazkokia kiausiniene iskepe, net nepanasu i pyraga verysad.gif neissivaizduoju ka blogai padariau, jei viska dariau ir dejau kaip nurodyta, dabar kepa kakavinis blynas, ziuresiu kas ten gausis..kai pasiziuriu koks paveikslelyje pyragas tai net nervas ima, kad man š.. gavosi..ir kad mano net panasumo nera i ta kuris pavaizduotas..aisku jau sveciam tokio tikrai nepatieksiu, iskepsiu taip seimynai,  jei aisku nereikes ismesti..



Db darau aš jį, tai biskvitai tikrai nekokie gavosi, schmoll.gif manau dėl to, kad sviestas sudėtyje yra. Kai kepu biskvitus be sviesto, gaunasi gražiausi, galiu net į tris dalis padalinti g.gif
Atsakyti
Nu va, koks gavosi "Trijų spalvų" tortas- pyragas:) tik mano su raudo. serbentais, dėjau daugiau želatinos, gražiai sustingo viskas.
pyrago foto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukinė prerija: 29 liepos 2010 - 10:51
Va mano kepti Ules sausainukai smile.gif Tirpsta burnoje wub.gif

O jetau , kokia didele nuotrauka doh.gif kaip reik sumazint?

Va bandau kitaip kelt blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aistee:): 29 liepos 2010 - 20:22
QUOTE(Aistee:) @ 2010 07 29, 21:07)
Va mano kepti Ules sausainukai    smile.gif    Tirpsta burnoje  wub.gif

O jetau , kokia didele nuotrauka  doh.gif  kaip reik sumazint?

Va bandau kitaip kelt  blush2.gif    http://yfrog.com/jdpict2878j


Kaip vezliukai smile.gif nu reiks ir man isbandyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 07 29, 20:21)
Kaip vezliukai smile.gif nu reiks ir man isbandyt smile.gif


Pabandy tikrai mirksiukas.gif nesudetinga ir greita thumbup.gif
Atsakyti
Varškės pyragas su šilauogėm wub.gif


Laaaaaabai skanus bigsmile.gif

user posted image
user posted image


Originalus receptas


P.S. Aš tik dariau su šilauogėm, dėjau 500g 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nailea: 30 liepos 2010 - 17:48
Nieko sau,as vakar ta pati pyraga kepiau lotuliukas.gif tik pas mane jis su raudonaisiais serbentais pagal originalu recepta,Sonatinos g.gif
http://www.supermama...p;#entry5533173
user posted image
Atsakyti
Visu originalus receptai biggrin.gif as taip susiduriau su Krokuvos varskiniu pyragu biggrin.gif
Atsakyti
g.gif nu jo cia geras, as tai bloge ji radau tai ir nesuprasi kas kaip g.gif bet esme tame, kad labai skanus wub.gif
Atsakyti
Rytoj bandysiu ir as kept tuos sausainiukus su cornflake.Jei iseis nesios ant ranku. biggrin.gif Kadangi labai megstu sausainius ir visokius kepinius,o pirkti labai brangu tai bandysiu pati dazniau kepti pagal jusu receptukus. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adžani: 30 liepos 2010 - 19:35
QUOTE(adžani @ 2010 07 30, 20:34)
Rytoj bandysiu ir as kept tuos sausainiukus su cornflake.Jei iseis nesios ant ranku.  biggrin.gif Kadangi labai megstu sausainius ir visokius kepinius,o pirkti labai brangu tai bandysiu pati dazniau kepti pagal jusu receptukus.  thumbup.gif


Saunuole! Pacios kepti skanestai patys skaniausi! drinks_cheers.gif
Atsakyti