Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis - 23 tema

QUOTE(rugiagele26 @ 2010 07 30, 19:39)
Pacios kepti skanestai patys skaniausi!  drinks_cheers.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 07 30, 20:39)
Saunuole! Pacios kepti skanestai patys skaniausi!  drinks_cheers.gif

Ir nepamirstam,kad sveikiausi. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(EgluteN @ 2010 07 30, 19:03)
: tik pas mane jis su raudonaisiais serbentais pagal originalu recepta,Sonatinos g.gif

Senai jį nužiūrėjus buvau, tik nedrįsau, nes niekur neradau atsiliepim apie jį.. kaip ten su ta serbentų rūgštele? Ar skanus, saldus šis pyragas? bigsmile.gif
Atsakyti
Mergaites, zinau kad ne visai i tema, bet....
Ketvirtadieni ziurejau "As" su Paksaite ir ji ten dare pyraga. Ten berods varske, sausianiai, kondensuotas pienas... ir nepamenu ar dar kas nors ieina ar cia jau viskas (puose braskemis) g.gif Toks visai skanus pasirode, tik neuzsirasiau, o dabar jau nepamenu doh.gif
Atsakyti
Aha, man šiandien apie tą pyragą irgi užsiminė, bet neprisiminė viso recepto.. būtų įdomu sužinoti, ką ta Paksaitė valgo ( biggrin.gif juokauju, žinoma) smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2008 07 12, 21:44)
Pyragas su juodaisiais serbentais

1 st. sijotų miltų (naudoju tiesiog karališkus)
1,5 š. sviesto
2 kiaušinių
50 ml pieno
5 š. cukraus (naudoju splendą)
1 a. š. kepimo miltelių
Vanilinio cukraus
Juodųjų serbentų (kiek norit)
Cinamono
Sviesto skardai patepti

Miltus, 2 š. cukraus, kepimo miltelius ir vanilinį cukrų išmaišyti. Sudėti lydytą sviestą, kiaušinius, pieną. Tešlą sudėti į skardą.
Juoduosius serbentus nuplauti, nusausinti ir suberti ant tešlos. Pabarstyti cukrumi ir cinamonu.
Kepti 180 laipsnių orkaitėje apie 40 min. Prieš pjaustant ataušinti.

Kas mėgsta saldžiai, cukraus kiekius reikėtų bent jau dvigubinti. Nes išeina rūgštokas, labai gaivus ir skanus pyragas smile.gif
*


drinks_cheers.gif
Kol dar yra uogų, išmėginau šį pyragą, tik vietoj pieno dėjau grietinę ir, kaip recepto autorė patarė, dvigubinau cukrų.
Skanus, purus, gaivus, bet paragavę vaikai sakę, kad vistiek dar perrūgštus huh.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo incikas: 01 rugpjūčio 2010 - 13:08
QUOTE(Makra @ 2010 07 31, 12:09)
Mergaites, zinau kad ne visai i tema, bet....
Ketvirtadieni ziurejau "As" su Paksaite ir ji ten dare pyraga. Ten berods varske, sausianiai, kondensuotas pienas... ir nepamenu ar dar kas nors ieina ar cia jau viskas (puose braskemis)  g.gif Toks visai skanus pasirode, tik neuzsirasiau, o dabar jau nepamenu  doh.gif



QUOTE(Zhaliaakee @ 2010 07 31, 22:52)
Aha, man šiandien apie tą pyragą irgi užsiminė, bet neprisiminė viso recepto.. būtų įdomu sužinoti, ką ta Paksaitė valgo ( biggrin.gif juokauju, žinoma) smile.gif biggrin.gif

tv3.lt tinklapyje yra WEB TV skiltis - ten galima pasižiūrėti visas buvusias laidas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Makra @ 2010 07 31, 12:09)
Mergaites, zinau kad ne visai i tema, bet....
Ketvirtadieni ziurejau "As" su Paksaite ir ji ten dare pyraga. Ten berods varske, sausianiai, kondensuotas pienas... ir nepamenu ar dar kas nors ieina ar cia jau viskas (puose braskemis)  g.gif Toks visai skanus pasirode, tik neuzsirasiau, o dabar jau nepamenu  doh.gif

...Braskes.
2pak. sausainiu, 2 pak. varskes, indelis kondens.pieno ir braskes.
Viska sutrinti, sumaisyti ir 2 val saldytuve.
Kaip pasake Paksaite: ir atgaivina ir sotu.
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2010 07 28, 20:03)
Db darau aš jį, tai biskvitai tikrai nekokie gavosi, schmoll.gif  manau dėl to, kad sviestas sudėtyje yra. Kai kepu biskvitus be sviesto, gaunasi gražiausi, galiu net į tris dalis padalinti g.gif

o man niekada nesigavo blogai su sviestu
pabandykit
4 kiausianiai
kondensuoto 1,5 indelio
apie 10 saukstu miltu, kepimo milteliu saukstelis
sviesto pakelis lydytas, viska is leisle sudedi ir vuolia thumbup.gif skysta mase, bet puri puri, as darau biskvitui ji, kai tepu su kokiu jogurtiniu idaru.
Atsakyti
QUOTE(Reginok @ 2010 08 03, 15:33)
...Braskes.
2pak. sausainiu, 2 pak. varskes, indelis kondens.pieno ir braskes.
Viska sutrinti, sumaisyti ir 2 val saldytuve.
Kaip pasake Paksaite: ir atgaivina ir sotu.


Na taip tikrai, dar braskes. Aciu mirksiukas.gif Bet... man itartinai skamba, ta prasme, nelabai tikisi, kad sustingsta be jokio zelatino g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistee:) @ 2010 07 27, 18:40)
Ir as galvojau, kad nesigaus, tai bandziau is puse normos tai gavos tik keli hihihi.gif  bet kita kart tai darysiu dauggggg , nes labai skanu  thumbup.gif

na ka reik ryt bandyti ir man biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(M&V @ 2010 08 04, 20:56)
na ka reik ryt bandyti ir man  biggrin.gif


Zinok tikrai verta thumbup.gif

Vakar kepiau is dvigubos normos thumbup.gif
Atsakyti