Įkraunama...
Įkraunama...

Kreivos kojos 3

laba laba, sekasi neblogai, suku jau antrą dieną po keturis kartus per dieną ir dar nė karto neprašiau vaistų nuo skausmo, tai nežinau tai gerai ar blogai ax.gif po kol kas vis dar ligoninėj bet ryt jau kalbėsiu su gydytoju kada mane paleis, tikiuos ilgiausiai užsibūti iki penktadienio ir su vėjeliu lėkti namo. kas dėl skausmo, tai net nežinau ką pasakyt g.gif nenoriu nieko gąsdinti, visi skirtingai mes jį pernešame, bet mano patirtis tokia-nėra taip baisu ir skaudu, kaip aš galvojau. Taip, vaikštant maudimas yra, bet tai normalu esant sulaužytom kojom biggrin.gif labiausiai man tai skauda kairės kojos mėlynė, nes ji per visą blauzdą, ir kai einu toks jausmas kad ta vieta suakmenėja, na bet čia jau nieko nepadarysi teks išlaukt kol susitvarkys. taigi, tokios naujienos. linkįjimai visoms.

p.s. revlon padėjo man ir patalpino mano foto prieš operaciją, kai jau grįšiu namo jei bus matyt skirtumas nufotkinsiu ir galėsit palyginti
Atsakyti
Didžiausi sveikinimai Sause, pasidarius operaciją thumbup.gif Aš taip pat noriu pasidaryti kojų operaciją. Tik nežinau į ką galėčiau tiesiogiai kreiptis dėl tos aparačiukų eilės. Gal kaip naujokė aš ir per daug noriu, jūs manęs nei viena nepažįstate, aš čia pasirodžiau nesenai, o jau noriu į eilę stot, bet šią temelę jau daugiau nei metus vis atsiverčiu paskaityti... ir tik dabar apsisprendžiau, kad aš noriu operuotis kojas ir kad galiu tai padaryti. Anksčiau kaustė baimė ir nežinomybė, bet dėka jūsų merginos aš taip pat noriu jaustis savim pasitikinti ir būti laimingesnė pasidarius operaciją. Tai į kurią iš jūsų galėčiau kreiptis? blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,
Sause, kaip tau sekasi? Labai smalsu?
As darausi operacija lapkricio menesi ir tikrai aparatai yra dar vieni. Kreipkites tiesiai i gydytoja kam reikia. Nebutina cia laukti eiles taip ilgai. Zodziu yra dvi galimybes issinuomoti aparatus. Sekmes visoms! 4u.gif
Atsakyti
Labas visoms, na sekasi kaip ir normaliai, operacija praeitis, sukimai dabartis smile.gif didžiausias skausmas man yra vaikštant, šiaip nei sukant nei gulint neskauda, kiek pamaudžia kai atsiguliu po ėjimo, bet per kokias 10 -15 min tas skausmas nurimsta. Po operacijos vaikštant skaudėjo kairė koja, nes ant jos buvo didžiulė mėlynė, na bet dabar ji jau praeidinėja.
Rugiagele o tai jau sutarei operacijos datą? buvai konsultacijai? susitarei dėl aparatų? nes šiaip tai kai aš dar kalbėjau su imone kuri parvežė tuo aparatėlius kurie dabar ant mano kojų, tai jie sakė kad antrų aparatų dar neturi, o tik sprendža ar juos įsigyti, nes neaišku kiek būtų norinčių nuomotis ir pan. nes aš jau nieko dabar nebesuprantu yra jie ar ne?
na jei kas domins prieš operacija rašyk, papasakosiu.O iš kokio tu miesto?
Atsakyti
Sause, yra tie aparatai. Smulkmenu dar neaptariau su gydytoju. Po konsultacijos parasysiu kaip viskas bus. Kaina ir visa kita papasakosiu. Kol kas planuoju savo darbus ir laika. Parasyk vis kaip tau sekasi. Kol kas man tu klausimu kaip ir nera, nes dabar as tokioje euforijoje, kad is vis galesiu taip greit pasidaryti ta operacija thumbup.gif
Atsakyti
Tai dėl visko reikia kreiptis į gydytoją, jei gerai supratau... Tik kaip man papulti pas tą gydytoją, kur jį rasti? blink.gif
Atsakyti
trumpai parašysiu naujokėms:4u:
dėl aparatų, pirma : taigi yra vieni aparatai, kurie priklauso kelioms merginoms ir jie yra išnuomojami jei kuri iš savininkių dėl kokių nors priežasčių negali darytis operacijos suplanuotu laiku ir tiesiog tie aparatai tuo momentu yra laisvi. Taigi šie aparatai šiuo metu ant mano kojų ir jei viskas gerai manau atsilaisvins gruodžio mėnesį, blogiausiu atveju sausio mėn. Mano žiniomis sekanti turėtu būti Ilgakase, paskui grįžta Raseliukste, na o toliau jau nežinau, gal Ilgakase galėtų pasakyt kas ten toliau; antra, kaip ten yra su tais antrais aparatais tai nieks nieko tiksliai nežino, na nebent rugiagele kažką naujo sužinojo. Tiesiog kai aš buvau pas gydytoją prieš operaciją užsiminiau, kad gaila kad tik vieni aparatai, ir tiek ilgai reik laukt, tuomet jis pasakė, kad įmonė, iš kurios pirktas pirmasis aparatas, turi antrą ir planuoja nuomoti. Taigi tardamasi dėl vinučių aš užklausiau ir dėl to antro aparato ir man pasakė (tai buvo pirma rugsėjo savaitė) kad po kol kas to aparato nėra ir jie tik planuoja skaičiuot, kada tas aparatas jiems atsipirktų jei jį įsigytų ir pradėtų nuomot. Tagi tokios mano žinios apie antrą aparatą. Išvada paprasta: dėl pirmų realiai esančių aparatų reik kreiptis turbūt į Ilgakasę, nes ji šauni vadybininkė ir sutvarko visus reikaliukus 4u.gif na o dėl antrų nežinia ar tikrai esančių aparatų reiktų subendrauti pirmiausia su įmone, iš kurios perkam vinutes ax.gif Jei jis tikrai egzistuoja, tai pirma Rugiagele pasidaro ir tada aparatai vėl laisvi. Ir dar, dėl šventos ramybės visiems - visas kainas ir kitas smulkmenas susijusias su pinigėliais aptarinėkim tik per AŽ, juk nenorim niekam pakenkti biggrin.gif Gero vakaro visoms.
Atsakyti

Doniukas, sveika prsijungusi ax.gif drasiai junkis i musu rateli, kartu isgyvensim viska ax.gif is kokio tu miesto???? drasiai klausk kas domina ir rasyk savo mintis...

sause, labai dziaugiuosi uz tave, kad bent kol kas tas skausmas dar normaliai isgyvenamas ir nera taip pragariska thumbup.gif tikrai esi labai istverminga, tikiuosi ir as tokia busiu, nors po antrojo butent naturalaus gimdymo pasidariau labai jautri skausmui, na bet isgyvensiu, juk tas sukimas netruks amzinai...

sause, ar jau matosi kokie nors POKYCIAI kojytese????????????Ar jau rytoj vaziuosi namucio pas savo brangiausius zmogeliukus?

aciu, kad parodei savo kojas pries operacija, mane dar labiau nuramino, nes musu kojytes daug maz vienodo kreivumo...ir jei taviskes taip idealiai issitiesins kaip pas Revlon, tai as irgi gulsiu po skalpeliu visiskai ramia sirdimi ir sviesia viltimi ax.gif na bet kaip ten bebutu rezultatas, kojos tikrai bus grazesnes ir tiesesnes nei dabar...

merginos, kaip sause gerai ir parase, visos pavardes, istaigos ir kiti reikalai dabar tik per az, kam rizikuoti, juk visos norim igyvendinti savo didziausias svajones ir negalim rizikuoti mums padedanciu zmoniu gerove....dekoju uz supratima rolleyes.gif

sekmes sause ! labai lauksim vaizdines medziagos ir bet kokiu ziniu!

na musu aparatelio tokia ir eile kol kas - sausi as, paskui raseliukste, jei niekas nepakoreguos musu planu. Nuo rugsejo-spalio aparaciukai turetu buti laisvi....
Atsakyti
Taip ryt lekiu namo ax.gif o dėl pokyčiu g.gif na kažkas lyg ir matosi, tik va bėda, nežinau kaip man tie keliai susiglaus, nes jau dabar liečiasi aparatu vinutės viena į kitą ir niekaip neina sudėt kad jos viena kitai netrukdytų blink.gif tai net nežinau kaip reiks nužiūrėt kada jau viskas bus gerai, jau net baisu darosi, kad nenužiūrėsiu gerai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sausis1 @ 2011 09 22, 20:32)
Taip ryt lekiu namo ax.gif o dėl pokyčiu g.gif  na kažkas lyg ir matosi, tik va bėda, nežinau kaip man tie keliai susiglaus, nes jau dabar liečiasi aparatu vinutės viena į kitą ir  niekaip neina sudėt kad jos viena kitai netrukdytų blink.gif  tai net nežinau kaip reiks nužiūrėt kada jau viskas bus gerai, jau net baisu darosi, kad nenužiūrėsiu gerai  doh.gif


Sause,viskas bus gerai,man irgi suglaudžiant kelius rėmėsi aparatai vienas į kitą (ne varžtai).Bet aš vieną koją pakeldavau aukščiau,suglausdavau,pasižiūrėdavau,kaip vaizdelis...Sąžiningai žymėkis kiekvieną sukimą,kad tiksliai galėtum suskaičiuoti.Juk rašiau tau,kad nerimas gali būti dažnas palydovas sukimo metu.Vis kils ir kils abejonių,ar ne per daug pasukta,ar ne per mažai...Man padėjo nuolatinis žiūrėjimas į veidrodį, merginų nuomonė,daktaro žodis ir pačios intuicija.Viską sudėsi į krūvą ir turėsi gerą rezultatą.Ir aš abejojau,paskutiniuosius pasukimus pasukdavau į priekį,po valandos jau nuo veidrodžio bėgdavau sukti atgal doh.gif Po kiek laiko vėl sukdavau į priekį g.gif
Įdėjau į albumuką foto,kaip atrodo kojos,praėjus mėnesiui po aparatų nuėmimo.
Labai džiaugiuosi dėl Rugiagelės, greitai išsipildys ir jos svajonė. Visos žinom,ką reiškia laukti eilėje metus ar du...Aš tiek būčiau neišlaukusi (juk nebe jaunėjame) ir nežinia,kaip viskas būtų pasisukę,jeigu nebūčiau pasidariusi operacijos tuoj po forumo atradimo.Visoms norisi turėti tiesias kojeles tuojau pat. Tikrai labai gerai,kad yra nauji aparatai.O jie tikrai yra. mirksiukas.gif Sėkmės Sausei.Rugiagele,stiprink organizmą vitaminais,teigiamom mintim ir gera nuotaika smile.gif Tikiuosi pasimatyti Lietuvėlėj lapkrity rolleyes.gif
Atsakyti
Aciu tau, Revlon, uz toki nuosirdu palaikyma. Tikrai esu labai laiminga , kad nereikes taip ilgai laukti. Ruosiuosi operacijai moraliskai ir visaip kitaip smile.gif Sause, kaip tau sekasi? Ar labai skauda? Kiek jau dieneliu suki?
Atsakyti
Labukas visoms. Na va, aš jau namie. Šiandien suku šeštą dieną, kiek suksiu dar sunku pasakyti, nežinau kaip reiks nužiūrėt kada gana, nes aparatai žiauriai trukdo. Kitą penktadienį važiuosiu pas gydytoją bandys pasižiūrėti kaip vaizdas. Šiaip man labiausiai kaip ir minėjau skauda vaikštant ir tik kairė koja, ji dar tebėra ir gerokai patinusi ties kelėnu, bet kas liečia sukima, tai su ja neturiu jokių bėtų. o va dėšinioji sukime atsilieka, tiesiog jei pradedu sukdama jaust kad skausmas ne už kalnų tiesiog neišsuku to 15 min intervalo kaip priklauso ir tiek. Tai jau net ir gydytojas sakė kad dešinė kiek atsilieka nuo kairės biggrin.gif Tai va tiek trumpai. Įkeliau pora foto, pažiūrėkit, pakomentuokit. Gero likusio savaitgalio 4u.gif
Atsakyti