Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkit. Alkoholikas tėvas

QUOTE(aistluka @ 2006 08 04, 14:56)
Visko neskaičiau, tai nepradėsiu savo išvedžiojimų, nes nusišnekėsiu. Turiu draugą su ta pačia bėda. Labai padėjo knygos. Aišku, visų pirma man. Bet ir jam.




alkoholikas knygas skaitys acha kurgi lotuliukas.gif nors kai mano tevas negerdavo ir skaitydavo knygas,bet tikrai tokio pobudzio neskaitytu.O be to visu pirma reikia ne knyga isigyt o valios ir kantrybes, noro pasveikt,noro padiet.Knyga gal kaip pagalbininkas koks butu,nes kol tu skaitysi jis dar viena buteliuka uzlenks ir dar viena,o tu skaityk tipo palengves.Gal ir palengves bet laikinai,tam kartui kol prisimeni apie ka ten raso.reikia kreiptis pagalbos pas narkologus,psichiatrus ta prasme gyvus zmones!O dar svarbiau skaityk kiek nori-bet jei ALKOCHOLIKAS pats nenori arba vien kad atstotum pasako "gerai"tai cia mes eiliniai zmones bejegiai,tik sau greiciau pakenksim,nei jam padesim.
Atsakyti
QUOTE(zavute @ 2006 07 09, 19:36)
Pilnai tave suprantu.Tik pas mane situacija buvo dar blogesne.Is pradziu viskas lyg ir gerai buvo....Mes su broliu isejom nes negalejom taip gyvent.Bet mama mums vistiek buvo labai svarbi,o tevas suzverejo dar labiau.Viena nakti sulaukiau skambucio is kaimynu ir isgirdau baisia zinia-mama mire.Dar dabar kartai kaltinu save kad nesistengiau jai padet isbrist is to liuno.Finalas:MAMA UZMUSE PRISIRIJES TEVAS,NES JI NEDAVE JAM 3 LITU ANT PUSBONKIO.....


[font=Courier]doh.gif tada ir as pasipasakosiu...situacija beveik tokia pati...pradzia nebloga, atsirandu as, po to brolis...tada situacija ritasi zemyn...tevas geria...mama irgi neatlaikiusi pradeda...bet susiemusi pabega, susiranda drauga ir iseina gyventi pas ji ax.gif ...viskas tarodo super, atsipalaiduoju, nes pati jau susikurusi savo seima...brolis lieka pas mama...tevas geria toliau unsure.gif
bet islenda yla is maiso...mama geria, bet dar sugeba susivaldyti g.gif ...gimsta jos pirmasis anukas-mano sunus...ir po ramaus pusmecio atvaziuoja mano broliukas pas mane nes pas mama balius doh.gif ...ryte skambutis labai ankstyvas...MAMOS NEBERA...tik ne tevas pakele ranka, o patevis gun_bandana.gif
ir as siandiena sakau

Dar dabar kartai kaltinu save kad nesistengiau jai padet isbrist is to liuno

QUOTE(oksancik @ 2006 08 04, 14:06)
Kai stovejau prie karsto vienintele mintys-na kodel tu buvai toks silpnas,kodel jus (jis ir motina) sugriovet mums su broliu vaikyste,kodel..kodel..kodel... girtuokliavimas labai kencia vaiku psichikai ir palieka gylu randa atminti ir sirdy.Bet vistiek noriesi palinket, jums kas turi panasia problema,istvermes ir daug daug kantrybes,ir nenusigrezkyt nuo tevu nes po to bus per velu gailetis 4u.gif Man tevas liko atminti tik tokiu kada buvo negirtas,kai zaide su mumis,zvejuojo...kazkaip tikrai neprisimenu nieko blogo,[color=blue]nors kai gyvas buvo atrodydavo kad "geriau jau taves nebutu".... blink.gif

verysad.gif tos pacios mintys lydi ir mane...tik del mamos...o tevas geria ir toliau doh.gif ...
Tokius zodzius as tariau mamos mirties isvakarese doh.gif ...po to ryte suzinojau jog jos nebera schmoll.gif ...kaltinau ilgus metus save...tik dabar suprantu jog tas kaltes jausmas isikalbetas, bet vistiek sunku...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolantava: 04 rugpjūčio 2006 - 21:58
Bet juk tai natūralu ir žmogiška sakyti "geriau jo nebūtų" Aš irgi taip dažnai galvodavau ir norėdavau REALIAI, kad kas nors jam atsitiktų ir jo NEBEBŪTŲ... Bet žmonės BŪTENT kad taip neišgaruoja...o palieka kaltę ir kančias (kad kažko nepadarėm) mums verysad.gif ir mes su tuo turim gyvent...ir kurti savo šeimas....
Nžn dabartinėj mano situacijoj aš tėvui nieko nejaučiu...nu kaip nieko...man tiesiog gaila jo tokio gyvenimo...jo tokių pasirinkimų...Realiai aš jam niekuom padėt negaliu...O "kitaip" padedu nebegalvodama, kad noriu jo mirties....ir nejausdama jam neapykantos...kaip daugelį metų... verysad.gif
Atsakyti
Na, o pas mane - geria mama... Nes jos tevas buvo alkoholikas, 6 jos broliai - irgi alkoholikai, ir ji paslydo... Galeciau kaltinti savo teva, kuris yra despotisko charakterio, ir elgiasia kaip kai kurie isgere tiktai daro, nors jis taip daro blaivus. Mama nepakele nuolatinio edimo, pazeminimo. Dabar degraduoja abu. Skaudu ta matyti. Bet as nieko pakeisti negaliu. Mama kartais kalba, kad nori gydytis, bet tik kalba. Sako, reikia "paleisti " situacija - tada jie patys pradeda kazka daryti... O man vistiek skauda. Nors jau daugiau kaip puse metu vaikstau i savipagalbos grupe suaugusiems alkoholiku vaikams (Vilniuje, yra ir Kaune), bet padaryti samoneje randai valdo ir toliau. Kurios ka panasaus patyre, manau zino apie kalba eina. Alkoholizmas - uzburtas ratas, nes padaro didele zala vaiku samoneje, itraukia visus esancius salia, ir traumuoja. Alkoholiko vaikas gali pats negerti, bet jis taip sugadintas, taip elgiasi, kad savo ruoztu traumuoja savo vaikus ar mylimuosius...
Atsakyti
Mano seimoje geria tetis. Kiek pamenu, visalaik mego isgerti, bet po skyrybu su mama nieko kito ir nedare. Ir jam niekas nebuvo svarbu, tik alkoholis. Uzdirbtus pinigus iskart pragerdavo, net maistui nepasilikdavo. o po to eidavo pas mus i namus ir skusdavosi mano mazesnei sesei, kaip jam blogai. Si is namu imdavo maista slapcia nuo mamos ir nesdavo jam. Ir man taip pikta budavo, kad jis, suauges vyras, savo problemas, del kuriu pats budavo kaltas, kraudavo desimtmetei ant galvos. Todel visos lengviau atsidusom, kai jis pries metus isvaziavo gyventi i kita miesta. Ten susirado moteri, tokia pacia, kaip ir jis. Ir dabar jie per dienu dienas geria. Ir, kaip supratau, jau niekad nenustos(t.y.,kol sveikata nesuslubuos). Del to labai skaudu. Ir dar del to, kad nezinau, ka reiskia tureti normalu teti. Nes as turiu tik mama.
Atsakyti
QUOTE(druskute @ 2006 08 05, 11:23)
O man vistiek skauda. Nors jau daugiau kaip puse metu vaikstau i savipagalbos grupe suaugusiems alkoholiku vaikams (Vilniuje, yra ir Kaune), bet padaryti samoneje randai valdo ir toliau. Kurios ka panasaus patyre, manau zino apie kalba eina. Alkoholizmas - uzburtas ratas, nes padaro didele zala vaiku samoneje, itraukia visus esancius salia, ir traumuoja. Alkoholiko vaikas gali pats negerti, bet jis taip sugadintas, taip elgiasi, kad savo ruoztu traumuoja savo vaikus ar mylimuosius...

g.gif as buten ir norejau paklausti, gal yra kokie uzsiemimai suaugusiems alkoholiku vaikams g.gif ...bet matau tik didieji miestai turi, o mes is mazuju liekam vel ant ledo unsure.gif
na ka, kapsciausi savo jegomis nuo mazens, manau ir toliau pati kapstysiuos...
Atsakyti
QUOTE(jolantava @ 2006 08 05, 12:13)
g.gif as buten ir norejau paklausti, gal yra kokie uzsiemimai suaugusiems alkoholiku vaikams g.gif ...bet matau tik didieji miestai turi, o mes is mazuju liekam vel ant ledo  unsure.gif
na ka, kapsciausi savo jegomis nuo mazens, manau ir toliau pati kapstysiuos...


O is kokio esi miesto? Siaip tokie uzsiemimai yra prie baznyciu (neissigask, jei tau tai yra svetima - ten niekas nevercia tiketi). Gal sprendimas butu nueiti iki klebonijos ir pasikalbeti - gali buti, kad toks dalykas yra, tik apie tai nezinai? Arba - yra salia esanciame didesniame mieste?
Be to, vasaromis vyksta suvaziavimai SAV - Sventojoje (sia - jau buvo). Ten galima pasisemti stiprybes. Ir pagalba ten - nera profesionali, tiesiog susirenka panasia patirti turintys zmones ir vadovaudamiesi 12 zingsniu programa, sveiksta nuo neteisingos seimos itakos. Mokosi atrasti save ir gyventi santarveje su aplinka.
Na, as dar nelabai sitame patyrusi - ta prasme, del sios grupes palitimo nesu gerai informuota. Taciau, jei zinociau, kuriame Lietuvos kraste esi, gal ka suzinociau ir parekomenduociau.
Atsakyti
QUOTE(druskute @ 2006 08 05, 14:51)
O is kokio esi miesto? Siaip tokie uzsiemimai yra prie baznyciu (neissigask, jei tau tai yra svetima - ten niekas nevercia tiketi). Gal sprendimas butu nueiti iki klebonijos ir pasikalbeti - gali buti, kad toks dalykas yra, tik apie tai nezinai? Arba - yra salia esanciame didesniame mieste?
Be to, vasaromis vyksta suvaziavimai SAV - Sventojoje (sia - jau buvo). Ten galima pasisemti stiprybes. Ir pagalba ten - nera profesionali, tiesiog susirenka panasia patirti turintys zmones ir vadovaudamiesi 12 zingsniu programa, sveiksta nuo neteisingos seimos itakos. Mokosi atrasti save ir gyventi santarveje su aplinka.
Na, as dar nelabai sitame patyrusi - ta prasme, del sios grupes palitimo nesu gerai informuota. Taciau, jei zinociau, kuriame Lietuvos kraste esi, gal ka suzinociau ir parekomenduociau.

ax.gif mano profilyje yra miestas is kurio as kilusi mirksiukas.gif ...o baznycios as nemegstu schmoll.gif ...tad gal geriau kapstysiuos pati cool.gif
Atsakyti
Tai va....nebeturiu aš jau savo tėčio verysad.gif
Jis šį ryt nusprendė užbaigti savo gyvenimą šioje žemėje...ir pasikorė verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2006 08 28, 06:43)
Tai va....nebeturiu aš jau savo tėčio  verysad.gif 
Jis šį ryt nusprendė užbaigti savo gyvenimą šioje žemėje...ir pasikorė  verysad.gif


ziauru kas lietuvoj daros blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2006 08 28, 17:43)
Tai va....nebeturiu aš jau savo tėčio  verysad.gif 
Jis šį ryt nusprendė užbaigti savo gyvenimą šioje žemėje...ir pasikorė  verysad.gif

Labai uzjauciu tave del tecio netekties, vat ir as daznai pagalvoju , kad tik jam nesautu kas panasaus i galva kai uzgeria, bet negaliu jam ipirsti pagalbos kai nenori, perskambinau gydyklas , apsiklausiau ir visi iki vieno sako nenores niekas nedalaikys, jokie kodavimai ar stebuklingi vaistai, tai jiems patiems turi dasilti... verysad.gif
Atsakyti
o yra kokiu budu, kad tevas susiprastu? ( naivu tiketis bet..) dabar tai jei ka pasakai blogo apie koki alkoholika tai i akis puola..baisu ir del mamos, nes jis kai pergeria samagono suzvereja verysad.gif
Atsakyti