Įkraunama...
Įkraunama...

Kam tos vestuvės?

as irgi turiu siurpriza iš savo sugyventinio (tfu, kaip nekenčiu šito žodžio). Jo bendradarbis, pasirodo, gyvena susimetęs, jau augina vaiką. Ir ką? Pasirodo, jis juo visai žavisi, mano, kad jam labai patogu..
Durna mano galva vis nesulaiko žodžių - iš serijos "ar mes ženysimės?", "noriu vaiko, nu labai noriu vaiko" (jau daugiau nei prieš metus garsiai jo norėjau, prieš puse metų dar pasitikslinau, kad taip, pavasarį darom).. Ir naiviai tikėjausi, kad gal pasipirš, nes pati apie vestuves pradėdama snekėti jaučiuosi tarytum kaulinanti saldainio blink.gif
jau mane tie dalykai nervuoja. jis apie tai nė žodžio nesako, pokalbio nepradeda.. apie pasipiršimą, tai net kalbos nėra! O kas jam? Juk visai patogu kartu gyvent.. Iš serijos "o kas pasikeistų? juk nieko.." Tik negalvokit, kad aš tyliu ir linkčioju galvą.. Jis žino, kad as nekenčiu sugyventinės statuso, kad vestuvių man reikia (ne, ne baltos suknelės, U raidės stalo, rūtų vainikėlio.. man reikia šventės mums, moralinės šventės)
Ir kartas nuo karto su krokodilo ašarom sedžiu ir sau sakau, kad nesižeminsiu, nemaldausiu žiedo ir jokio vaiko nebus susimetus.. Tik kad būčiau sveika (turiu tokią ligą), taip nebūtu skaudu, nes iš viso galiu niekada nepastoti. O metai bėga...

Ai.. biškutį išsiliejau, palengvėjo ax.gif
Nors ką čia palengvėjo. Rezultate aš apatiška, padaugėjo klaidelių darbe, liūdna ir kartkartėm užsidepresuojanti, kad maniškis visai kitokią sampratą turi, kad jam tai "didelės išlaidos".. *****, nors pasipirštų.. Tada būčiau sužadėtinė..... biggrin.gif

Nu, esmė ta, kad nesiženyt jiem visai patogu... sad.gif
Atsakyti
Pritariu, kad daugumai vyru tiesiog patogu gyventi susimetus...o jei dar aplink draugai toki statusa turi, tai isviso...
Atsakyti
Na maniskis man pasipirso, taciau tikiu, kad
greitai vestuviu nebusi ir zinokit as pati nenoriu
skubeti. Gyvename 2 metus, o manau , kad dar
pora ir taip istempsime lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Gal del statso, kad skiriasi suzadetine ir sugyventine. g.gif
Bet kazkaip mano irgi neskuba, o draugai aplink
apsivede, kai kurie net issiskyre, tik pora tokiu nesusituokusiu
neskaitant maniskio lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


Bet nepykit truputi pritariu kam tos vestuves, bet cia pat ziurineju
sukneles vestuvines blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitė Maja @ 2006 02 03, 22:21)
as irgi turiu siurpriza iš savo sugyventinio (tfu, kaip nekenčiu šito žodžio). Jo bendradarbis, pasirodo, gyvena susimetęs, jau augina vaiką. Ir ką? Pasirodo, jis juo visai žavisi, mano, kad jam labai patogu..
Durna mano galva vis nesulaiko žodžių - iš serijos "ar mes ženysimės?", "noriu vaiko, nu labai noriu vaiko" (jau daugiau nei prieš metus garsiai jo norėjau, prieš puse metų dar pasitikslinau, kad taip, pavasarį darom).. Ir naiviai tikėjausi, kad gal pasipirš, nes pati apie vestuves pradėdama snekėti jaučiuosi tarytum kaulinanti saldainio  blink.gif
jau mane tie dalykai nervuoja. jis apie tai nė žodžio nesako, pokalbio nepradeda.. apie pasipiršimą, tai net kalbos nėra! O kas jam? Juk visai patogu kartu gyvent.. Iš serijos "o kas pasikeistų? juk nieko.." Tik negalvokit, kad aš tyliu ir linkčioju galvą.. Jis žino, kad as nekenčiu sugyventinės statuso, kad vestuvių man reikia (ne, ne baltos suknelės, U raidės stalo, rūtų vainikėlio.. man reikia šventės mums, moralinės šventės)
Ir kartas nuo karto su krokodilo ašarom sedžiu ir sau sakau, kad nesižeminsiu, nemaldausiu žiedo ir jokio vaiko nebus susimetus.. Tik kad būčiau sveika (turiu tokią ligą), taip nebūtu skaudu, nes iš viso galiu niekada nepastoti. O metai bėga...

Ai.. biškutį išsiliejau, palengvėjo  ax.gif
Nors ką čia palengvėjo. Rezultate aš apatiška, padaugėjo klaidelių darbe, liūdna ir kartkartėm užsidepresuojanti, kad maniškis visai kitokią sampratą turi, kad jam tai "didelės išlaidos".. *****, nors pasipirštų.. Tada būčiau sužadėtinė.....  biggrin.gif

Nu, esmė ta, kad nesiženyt jiem visai patogu... sad.gif

na, nezinau.. man rodos tokioj situacijoj geriausia butu tiesus pokalbis. tiesiog liaukis zirzeti o nuteik savaji rimtam pokalbiui ir tiesiai sviesiai pasakyk kad sitoj situacijoje esi nelaiminga, kad tave tai skaudina.. nereikalauk atsakymo is karto. duok jam laiko viska apgalvoti. bet jeigu myli - negi toliau tave taip kamuos? nors aisku situacija nepavydetina.. juk turbut kiekviena mergina svajoja apie romantiskas pirslybas ir t.t. visgi nepasiduok ir buk stripri. 4u.gif
p.s. o jei didziausia problema - sugyventines statusas gal galimas kompromisas oficialiai susizadejus? tada butum nebe "sugyventine" o "suzadetine". skamba vos ne geriau nei zmona biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garbane: 04 vasario 2006 - 15:18
Individualus dalykas, bet aš visiškai pritariu, kad frazėje "kam tos vestuvės" esama tiesos.
Mano situacija atvirkštinė, vaikinas anksčiau buvo ne kartą užsiminęs apie vedybas, bet kai aš atsisakiau, apie tai nebekalba. Tiesiog man gerai, kaip yra, bent jau kol kas. Kartu esam virš 4 metų, iš 3 gyvenam kartu.
Nesureikšminų tokių dalykų kaip statusas visuomenėje, graži suknelė ir pan. Gražią partnerystę laiduoja toli gražu kiti dalykai.
Atsakyti
QUOTE(mildunux @ 2006 02 04, 17:25)
Individualus dalykas, bet aš visiškai pritariu, kad frazėje "kam tos vestuvės" esama tiesos.
Mano situacija atvirkštinė, vaikinas anksčiau buvo ne kartą užsiminęs apie vedybas, bet kai aš atsisakiau, apie tai nebekalba. Tiesiog man gerai, kaip yra, bent jau kol kas. Kartu esam virš 4 metų, iš 3 gyvenam kartu.
Nesureikšminų tokių dalykų kaip statusas visuomenėje, graži suknelė ir pan. Gražią partnerystę laiduoja toli gražu kiti dalykai.

Negi Tu tikrai nenori isteket? Atleisk,bet persasi mintis, kad esi neapsisprendus arba, kad jo nemyli arba myli nepakankamai. Reta mergina nenori isteket...
Atsakyti
QUOTE(Atlante @ 2006 02 03, 23:36)

Bet nepykit truputi pritariu kam tos vestuves, bet cia pat ziurineju
sukneles vestuvines  blush2.gif  ax.gif



Nu matai, vadinasi kažkur giliai ten širdelei nori tų vestuvių lotuliukas.gif
Atsakyti
Na, mano atveju buvo tų tiesių pokalbių. Jis žino.. Tik va gal jis laukia to laiko, kai aš jau iš viso nesitikėsiu ir tada imsis priemonių. Na, dar valentynkė priešaky ax.gif

Iš mano pusės, manau, jau buvo pakankamai spaudimo, kad reikia ženytis. Vis tikiuosi, kad nustebins smile.gif Bet išsimaldauti santuokos tikrai nenooooriu!

Mintį, kad jis nesieja savo gyvenimo su manim atmetu - šiais metais statysimės namą.. Manau, kad tai ne šiaip butą nuomotis (ką jau beveik metus darome) smile.gif Ir norisi namą pasistatyti šeimai, o ne šiaip sugyventinių porai blink.gif

Ai, žiūrėkim į šviesų rytojų biggrin.gif
Tik kad laukti sunku lotuliukas.gif

O dėl to fakto, kad kai kuriom nereikia / nesinori vestuvių, gal galima traktuoti, kad gal jos su tuo žmogum nemato senatvės kartu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitė Maja @ 2006 02 05, 15:11)
Na, mano atveju buvo tų tiesių pokalbių. Jis žino.. Tik va gal jis laukia to laiko, kai aš jau iš viso nesitikėsiu ir tada imsis priemonių. Na, dar valentynkė priešaky ax.gif

Iš mano pusės, manau, jau buvo pakankamai spaudimo, kad reikia ženytis. Vis tikiuosi, kad nustebins smile.gif  Bet išsimaldauti santuokos tikrai nenooooriu!

Mintį, kad jis nesieja savo gyvenimo su manim atmetu - šiais metais statysimės namą.. Manau, kad tai ne šiaip butą nuomotis (ką jau beveik metus darome)  smile.gif  Ir norisi namą pasistatyti šeimai, o ne šiaip sugyventinių porai  blink.gif 

Ai, žiūrėkim į šviesų rytojų  biggrin.gif
Tik kad laukti sunku  lotuliukas.gif 

O dėl to fakto, kad kai kuriom nereikia / nesinori vestuvių, gal galima traktuoti, kad gal jos su tuo žmogum nemato senatvės kartu smile.gif


Kas labai laukia - tas ir sulaukia lotuliukas.gif
Atsakyti
Ir aš prie jūsų prisijungsiu....
Vat ir aš, iš dalies nesuprantu kam tos vestuvės, bet iš kitos pusės - kažkaip man jų reikia iki pilnatvės. IR man nepatinka tas "sugyventinė".
Ir ima nervas. Su saviškiu apie pora metų kartu esam, pusantrų kartu gyvenam, šeimom bendraujam, jo mama jau seniai marčia mane visiems įvardyja ir t.t. Jis pats irgi viską planuoja su manimi, perkam sklypą kartu, galvojam koks namas bus irgi kartu, tik kad nesiperša nors tu ką... IR kaži kodėl?
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 02 07, 23:35)
Ir aš prie jūsų prisijungsiu....
Vat ir aš, iš dalies nesuprantu kam tos vestuvės, bet iš kitos pusės - kažkaip man jų reikia iki pilnatvės. IR man nepatinka tas "sugyventinė".
Ir ima nervas. Su saviškiu apie pora metų kartu esam, pusantrų kartu gyvenam, šeimom bendraujam, jo mama jau seniai marčia mane visiems įvardyja ir t.t. Jis pats irgi viską planuoja su manimi, perkam sklypą kartu, galvojam koks namas bus irgi kartu, tik kad nesiperša nors tu ką... IR kaži kodėl?


Tikriausi todel, kad mano, jog tau ir taip gerai...
Atsakyti
QUOTE(Akrila @ 2006 02 08, 13:42)
Tikriausi todel, kad mano, jog tau ir taip gerai...


O negi jam nesinori mane po paduku paspausti? g.gif
Atsakyti