Įkraunama...
Įkraunama...

1967 - 1970m. mamytes ir NEmociutes renkasi cia...

QUOTE(asedita @ 2010 07 27, 18:30)
Buna pirkti  biggrin.gif Didziuosiose prekybos centruose sudeti prie visokiu nutelu  biggrin.gif

sake, kad maximoj ir iki yra to riesutu sviesto.
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2010 07 27, 21:50)
sake, kad maximoj ir iki yra to riesutu sviesto.

thumbup.gif naujiena gera. Tik pas mus atšalo. Neliko motyvacijos gamintis ledus. biggrin.gif Reiks kada išbandyt. g.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif ..lietingas
geras kadras
user posted image
Atsakyti
labbas ryyytas
pas mus saule sviecia tongue.gif
QUOTE(susidomejus @ 2010 07 27, 09:22)
Gal tu knygu bibliotekoj yra? Kam pirkt  g.gif

yra bibliotekoj, bet norisi ir namie turet , da pagranddukui reikes gi....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beskaiste: 28 liepos 2010 - 08:02
Sveiki 4u.gif
QUOTE(Enija @ 2010 07 28, 07:19)
thumbup.gif  naujiena gera. Tik pas  mus atšalo. Neliko motyvacijos gamintis ledus.  biggrin.gif Reiks kada išbandyt.  g.gif

vakar vesiau buvo, o siandien siaubiakas vel. Siandien buvau Vilniuj, nu karsta labai labai, grizau ir iskart i dusa.

Ziuriu pro langa - jau lyja, tai va kodel.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo susidomejus: 28 liepos 2010 - 14:04
labas ryyttteeeelllllliiiiiiiiiissssssssss.......
nu orelis jau nevasariskas verysad.gif
vakar ant vinio atsistojau kieme ax.gif MB paliko lenta su viniais ,tai gerai kad pagrandukas neisidure, o varinejo pro ta lenta pimyn atgal ....o man istino koja ir bais skauda ,puliuoja verysad.gif ...
Atsakyti
QUOTE(beskaiste @ 2010 07 29, 08:29)
labas ryyttteeeelllllliiiiiiiiiissssssssss.......
nu orelis jau nevasariskas  verysad.gif
vakar ant vinio atsistojau kieme  ax.gif MB paliko lenta su viniais ,tai gerai kad pagrandukas neisidure, o varinejo pro ta lenta pimyn atgal ....o man istino koja ir bais skauda ,puliuoja  verysad.gif ...

console.gif
Atsakyti
Labas rytas. Ruduo? lens.gif Gal dabar grybai tiltais digs. Na jeigu per karščius neiškepė po samanomis. rolleyes.gif
Ir kaip atostogauti mieste tokiu oru su mažai pinigų? unsure.gif Net atsidrėbt ant suoliuko su knyga rankoje nesinori kai taip šalta. blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
QUOTE(beskaiste @ 2010 07 29, 08:29)
labas ryyttteeeelllllliiiiiiiiiissssssssss.......
nu orelis jau nevasariskas  verysad.gif
vakar ant vinio atsistojau kieme  ax.gif MB paliko lenta su viniais ,tai gerai kad pagrandukas neisidure, o varinejo pro ta lenta pimyn atgal ....o man istino koja ir bais skauda ,puliuoja  verysad.gif ...

uoj, kaip negerai... uzjauciu...

norejau i Druskininkus trim dienos vaziuot, bet neisejo, taip liudna... buciau vaziavus pas drauge, bet jos mociute numire... verysad.gif Tai nuotaika tokia nekokia, kad ruosiausi ir negalejau isvaziuot, norejau pas ja, nes pinigeliu nelabai yra nuomom, nes kita savaite vaziuoju i kelione brangia. Dar niekad vasara Druskininkuose nebuvau, tai norejau nors keliom dienom, tuo labiau, kad dar kita drauge tenai dabar yra, bet nepavyko. Na ka gi, negalima juk noret visko ir per viena vasara. Bandysim ryt i Birstona vaziuot visai dienai, jeigu oras geras bus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo susidomejus: 29 liepos 2010 - 10:16
QUOTE(beskaiste @ 2010 07 29, 07:29)

vakar ant vinio atsistojau kieme  ax.gif MB paliko lenta su viniais ,tai gerai kad pagrandukas neisidure, o varinejo pro ta lenta pimyn atgal ....o man istino koja ir bais skauda ,puliuoja  verysad.gif ...

doh.gif užuojauta. Pas daktarus teko apsilankyt jau? g.gif Reiktų nedelsti jeigu ką. ax.gif


Mano balkonas vėl su naujienomis:
user posted image

user posted image
Atsakyti
Kaip grazu bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Kazkaip labai man grazu, kai kaktusai zydi wub.gif
Dar nebuvau macius kaip sitas kaktusas zydi.
Atsakyti