Įkraunama...
Įkraunama...

1967 - 1970m. mamytes ir NEmociutes renkasi cia...

pas daktaru nnebuvau,praeis gal....
nu darbbu kad uzgriuvo doh.gif ....ziu vel darboholike daraus unsure.gif reik stabbdyt arklius biggrin.gif vakar vel sedyniu siuvimu uzverte , sunus nuvilkinejo , po to as siuvau, o dabar vaikis durniuoja ir surinkines iki naktiess mane keikdamas biggrin.gif nes skubbu ,zmogus i rusyna varo...
Atsakyti
Mergaites, reik jusu patarimo. Seniai noriu isigyti dziovykla, tik aisku MB bamba, kad tai nereikalingas daiktas, bet gi ne jis lygina, Is esmes ji man reikalinga ne del skalbiniu isdziovinimo , bet kad nereiketu ju lygint. Radau SM skelbimuose parduodant. kaina gera, tik kad klaseC (elektros daugiau, tik idomu kiek tas daugiau), naudota 2,5 metu ir dar garantinis 2,5 metu lieka. Isvaizdos kaip nauja *( atsiunte foto), bet kad ne labai ismanau apie jas, ir dar del sanaudu elektros nezinau, kaip jaspaskaiciuot.

Gal turit namie dziovykla ir galit manepakonsultuot.

Va cia tas skelbimas.

http://www.supermama...;#entry38936478
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2010 07 29, 22:29)
Mergaites, reik jusu patarimo. Seniai noriu isigyti dziovykla, tik aisku MB bamba, kad tai nereikalingas daiktas, bet gi ne jis lygina, Is esmes ji man reikalinga ne del skalbiniu isdziovinimo , bet kad nereiketu ju lygint. Radau SM skelbimuose parduodant. kaina gera, tik kad klaseC (elektros daugiau, tik idomu kiek tas daugiau), naudota 2,5 metu ir dar garantinis 2,5 metu lieka. Isvaizdos kaip nauja *( atsiunte foto), bet kad ne labai ismanau apie jas, ir dar del sanaudu elektros nezinau, kaip jaspaskaiciuot.

Gal turit namie dziovykla ir galit manepakonsultuot.

Va cia tas skelbimas.

http://www.supermama...;#entry38936478

neturiu tokio dalyko. Jinai lygina skalbinius? g.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2010 07 30, 00:50)
neturiu tokio dalyko. Jinai lygina skalbinius?  g.gif

Ne tai , kad lygina, bet ispucia su oru ir tada jau lyginti nereikia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2010 07 30, 08:27)
Ne tai , kad lygina, bet ispucia su oru ir tada jau lyginti nereikia blush2.gif

nezinau...
Patalynes ir taip nelyginu, kaip isdziusta istiesti, taip ir sulankstau. Lyginu tik drabuzius, staltieses ir ranksluoscius...
Atsakyti
Labukas 4u.gif
Na orelis biski jau vesesnis...va toks man patinka thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(susidomejus @ 2010 07 30, 12:07)
nezinau...
Patalynes ir taip nelyginu, kaip isdziusta istiesti, taip ir sulankstau. Lyginu tik drabuzius, staltieses ir ranksluoscius...

drinks_cheers.gif As irgi nelyginu beveik nieko.. blush2.gif nebent kokius baltinukus ar bliuzele,o taip tai sulankstau lygiai ...ir spintoje issilygina blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(beskaiste @ 2010 07 29, 08:29)
labas ryyttteeeelllllliiiiiiiiiissssssssss.......
nu orelis jau nevasariskas  verysad.gif
vakar ant vinio atsistojau kieme  ax.gif MB paliko lenta su viniais ,tai gerai kad pagrandukas neisidure, o varinejo pro ta lenta pimyn atgal ....o man istino koja ir bais skauda ,puliuoja  verysad.gif ...

verysad.gif console.gif as buvau su spragtuku issidurus...tai toje vietoje atsirado didziule karpa ...ir dar toji "gyvoji" -kur labai skaudi.....bet paskui dingo g.gif thumbup.gif
Atsakyti
laba,
as tai nelllyyginu nieko schmoll.gif tik kai rengtis reikia , tada issilygiu
nu ka , paskutine liepos diena ax.gif greit bega laikas...
kojyte da biski puliuoja , bet nebeskauda bigsmile.gif
gero sestadienio visoms ...lekiu darbuotis
Atsakyti
Labas rytas, trinuos namuose, visi draugai kazkur isdume, dumsiu ir as uz savaites, tik dabar toks tuscias metas...
Atsakyti
Labukas visoms naujuose namučiuoseuser posted image
Izabele, tu kaip visada nuostabi... Ačiū...user posted image

Na, skalbinių ir aš senokai nelyginu - tik prieš rengiantis pagal reikalą. Manau, kad tai veltui sugaištas laikas... ax.gif
Vasara bėga greit... Visoms puikaus savaitgalio, gero poilsio...user posted image
Atsakyti
MB nupirko paprasta klavetura prie kompo .nu kaifas dabar rasyti bigsmile.gif
galesiu daugiau pasireiksti ax.gif
nuneriau uzsakyma-- krikstynoms dviem mergytem kepurytes ir dekliukus zvakem ....ir tik dabar pamaciau kad viena kepuryte ilgesne blush2.gif vienu zingsniu rasto perdaug nuneriau doh.gif tikra vista biggrin.gif
MB liepe lyst i lova , o ne sm kaifuot lotuliukas.gif
Atsakyti

Asedita su gimtadieniu 4u.gif
user posted image

Laimės , geros nuotaikos, pasisekimo ir meilės tau
kad ir pavėluotai bet priimk sveikinimus...štai ką reiškia vasara...niekas niekur nebespėja
Papildyta:
QUOTE(beskaiste @ 2010 07 31, 07:29)
laba,
...
kojyte da biski puliuoja , bet nebeskauda  bigsmile.gif
gero sestadienio visoms ...lekiu darbuotis

siaubas...kaip bjauru per karščius su sužeista koja

QUOTE(susidomejus @ 2010 07 31, 09:40)
Labas rytas, trinuos namuose, visi draugai kazkur isdume, dumsiu ir as uz savaites, tik dabar toks tuscias metas...

jau greit ir Tavo fantastiška kelionė...pavydžiu blush2.gif (baltai biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo #Antradiene#: 01 rugpjūčio 2010 - 10:27
Tikrai, prazioplinom doh.gif

Asedita, su gimtadieniu 4u.gif

user posted image
Atsakyti