Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto "kultūra" rūbinėse, sportuojant

Sporto klube nėra reikalavimo nusiauti prieš įžengiant į persirengimo kambarį. Nėra reikalavimo- nėra problemų... smile.gif
Gyvenu šalia klubo- dušu nesinaudoju. Gal iš dalies net dėl tų švaros- higienos ir grybų auginimo dalykų... Parbėgu ir savame duše pliuškenuosi... mirksiukas.gif
Didelis trūkumas- asmeninė liaudies švara- drįsčiau pastebėti, abiejų lyčių, gal apie dešimt procentų tokių. Kvapeliai prakaito užmuša norą šalia tokio treniruotis, pažastys moterų nedepiliuotos(estetiškai fui)... Rūbus kai kurie irgi retokai skalbia, bet tai tik vaizdą gadina. Erzina panaudotų vienkartinių rankšluosčių bei tuščių vandens buteliukų palikimas bet kur, bet kaip. blink.gif
Kadangi persirengimo kambarys nėra itin erdvus, kyla problemų greta gavus spinteles. Nei vienai nepatogu. Spintelės pastatytos taip, kad durų varstymas netrukdo persirengti ar visai nusirengti.
Apie moterų įpročius aerobikoje mažai galiu pasakyti- einu tik į treniruoklių salę.
Atsakyti
Man irgi teko pamatyt "gerų" vaizdelių duše:
Užeinu i dušo kabiną, o ten visam "gražume" paliktas panaudotas paketas doh.gif
Nu atsiprašau tam yra šiukšlekai....bet negi sunku moteriškėm aplink save apsižiūrėt g.gif
Aišku yra valytojos, bet kol jos ateis, tai į tą kabiną dar kiek moterų užsuks fui
Atsakyti
Idomi tema ax.gif
Pati lankausi sporto klubuose tik 2 menesius, bet jau pakankamai, kad galeciau susipazinti su taisyklem ir "kultura". Del nusiaunamu batu, tai tik pirma karta taip dariau, nes buvau naujoke, ir nezinojau kas ir kaip. O po to pamaciau, kad niekas nesiauna g.gif Nu tai pasekiau blogu pavyzdziu blush2.gif Dusuose dar neteko matyt kraupiu vaizdeliu. Siaip jokiu nusiskundimu irgi neturiu, gal tik kai lankiausi ten, kur rubinej pirtele buvo, tai nepatikdavo kai nueina ten kokia moteriske, atsigula sau viena, o uz jos jau eile darosi... Nors ten kuo puikiausiai dviese galima tilpti. Tai daznai nebudavo noro laukti... O visa kita kol kas ciki thumbup.gif
Ai, dar prisimiau! Bet cia labiau apie vyriskius smile.gif Daznai treniruokliu salej, kai ju nemazai prisirenka, tai vis sedi ant kokiu treniruokliu, plepa, o tau tai pratima reik atlikti... Nors klubo taisyklese parasyta, kad negalima ant treniruokliu sedeti ar guleti. Pati kartais nusizengiu tai taisyklei, bet ne tada, kai sale pilna tongue.gif
Atsakyti
Pati lankausi Grand Gyme. Viskas butu tvarkoje, man netrukdo tai, kad nueina i rubine su batais, jeigu tik batai svarus, juk niekas basas be tapkuciu nevaiskto ten. Bet bjauriausia vieta - WC - slykstu, tokios netvarkos niekur nemaciau: amzinai primetyta popieriaus panaudoto, begantis is bakelio vanduo ant zemes, as nekalbu apie tai, kad nera popieiruas. Dar ten nevalomos kriaukles, pilnos plauku uzsikimsuios - tiesiog prasta valytoja. Didelis trukumas prasti fenai plaukams, ir nera rozeciu. Bet siaip uzsiemimai aerobikos viska atperka. Vienas tik trukumas, bet cia gal tik man - labai garsi muzika, nnuo jos po 45 min visai koordinacija judesiu prarandu, tik smilkiniai ,,kalti'' pradeda.
Atsakyti
Prisipažinsiu, kai kurie jūsų pasakojimai mane labai nustebino.ohmy.gif Seniai sportuoju ir nieko panašaus neesu mačiusi. Nuėjusi į savo sporto klubą, net specialiai labai atidžiai apžiūrėjau rūbinės ir dušo grindis – jokio purvo… Nors pas mus nėra spec.spintelių batams ir visos einam į rūbinę su batais. Pati tema aišku labai reikalinga, kai kurių moterų elgesys tikrai vertas kritikos. Mane tai labai nervuoja, kai kuri nors ateina pavėlavusi ir užlenda tiesiai tau prieš nosį. Labai norisi tokiai įspirti… Arba yra tokių, kurios ateina tiek prisikvėpinusios, kad uždusti galima šalia jų sportuojant… fitness4.gif
Atsakyti
Na ir as skustis negaliu per daugiausiai.Tiek moterys, tiek vyrai tvarkingai batus palieka atskirose spintelese ir i rubines ateina su slepetemis ar kojinemis smile.gif Kadangi klubas su vandens zona, tai dazniausiai rubineje buna slapios grindys, nes ne visos i dusa ir baseina einu su slepetemis.Tai tik toks nepatogumas.
O kalbant apie treniruokliu sale, tai pastebejau, kad vyrai didesni megejai uzimti treniruokli ir plepeti sustojus biggrin.gif
Atsakyti
Dar turiu pastebejima, bet ne del lankytoju, o turbut del administracijos ar vadovu, net nezinau.. Keista, kad toki stora, kieta ir nemalonu popieriu reikia naudoti treniruokliu saleje ar prie kriaukliu veidui valyti g.gif Kai tuo tarpu wc popierius uzpakaliui kaip serveteles kudikiui valyti blush2.gif As nieko pries, kad uzpakali svelniai nusivalyti, bet man atrodo, daugumos zmoniu veido oda jautresne nei ano galo g.gif
Atsakyti
As irgi lankau Grand gym`a ir lygiai taip pat galiu prisideti prie cia issakytu komentaru: tualetai, kriaukles kazkoks siaubas, fenai...neturiu zodziu, ir besiskutinejanciu paneliu maciau ir popieriu, siuksliu primetyta, todel be batu man ten ieiti tikrai nejauku. Nusimauciau batus, o paskui su kojinemis per ta purva schmoll.gif Nieko nereikia noreti, kai klubas didelis, zmoniu apsilanko labai daug, todel ir betvarkes daugiau. Bet mane galbut daugiau nervina, kad atejus gali negauti dideles spinteles arba ner kur paltu pakabinti. doh.gif Cia jau organizacines problemos: parduoda daug abonementu, o kai jie visi sueina per piko valandas, tai gali likti ir nepasportavus unsure.gif Nekarta maciau kaip teko nusivilti merginoms, atejusioms i aerobika, bet vietu nera (visi stepai paimti arba svareliu, gumu nebera), nors iki uzsiemimo dar visos 10 minuciu. Visos laukia prie duru pries pusvalandi ir kai baigiasi pries tai buves uzsiemimas, tai puola kaip per ispardavima stepu uzsiimti...Man kazkaip tas nepatinka...vakare norisi ramiai pasportuoti, o cia dar turi kovoti del vietos, nors uzsimokejai...
Atsakyti
Na ir as pasiskusiu siadnien blink.gif
vakar gi turskiuosi sau visa patenkinta duse po pirteles, nuotaikele super duper ir pajuntu kazkoki nebais malonu, aitroka kvapa g.gif mintyse susiformuoja vaizdelis, as zvilgt sau po kojom - o ten gresmingai is kitos kabinos atvinguriuoja geltona srovele blink.gif nepasigedinau iseit is kabinos, nueit i gretima kabina,pasibelsti ir pasiulyti parodyti, kur yra tualetas - atsakymo,zinoma, nesulaukiau doh.gif
I kabina nebegrizau,isejau i kita gala, bet kaip taip galima doh.gif doh.gif gerai-laiku pajutau,pamaciau,pabegau ir su slepetem buvau, o jei pajausciau silumele ant kojyciu blink.gif tai buciau turbut ta boba uz plauku istempus is to duso ir administracijai pasiskundus mad.gif

tai va merginos, buna ir blogiau uz plaukelius, atplaukusius i kompanija doh.gif
Atsakyti
Ohoho Moshke koks šlykštalas tavo pasakojime blink.gif Kaip taip galima, viršūnė blink.gif

Nors pas mus prieš kelias savaites irgi buvo toks nesusipratimas. Vaizdas- daug žmonių, vos ne eilės prie treniruoklių, o vienas bičas dvokia prakaitu, net ne tik jis pats, bet salės pusė nuo jo- irgi. Nemalonu labai. Treneris jį pasivedęs pasakė nebeišlaikęs, kad ne sausra, muilo yra...Reakcijos -0, toliau sau vaikštinėjo ir savo skunkišką smarvę nešiojo. Na aš suprantu, gal žmogus savęs negerbia ir nesimaudo, bet tai gerbk aplinkinius, nes feee. Kai pagaliau iščiuožė, treneris atsinešė savo dezodorantą, kiek kitaip kvepėjo papurškus... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Linda-: 20 sausio 2006 - 16:16
Uzvakar tiek mane,tiek mano vyra sunervino vienas dalykas:
Atejo tryse vaikinai, kokiu 25 gal matu amziaus, uzsieme viena trenitruokli, ir davaaaaaai ant jo valanda pakaitomis,pasededami,paplepedami doh.gif ir as stovejau naglai spoksojau,ir dar pora zmoniu maciau taip darant-jokios reakcijos schmoll.gif susibesinau tiesa sakant, bet nelindau aiskint gyvenimo tiesu, nes vis tiek nebutu buve naudos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(moshke @ 2006 01 20, 13:40)
Na ir as pasiskusiu siadnien blink.gif
vakar gi turskiuosi sau visa patenkinta duse po pirteles, nuotaikele super duper ir pajuntu kazkoki nebais malonu, aitroka kvapa g.gif mintyse susiformuoja vaizdelis, as zvilgt sau po kojom - o ten gresmingai is kitos kabinos atvinguriuoja geltona srovele blink.gif nepasigedinau iseit is kabinos, nueit i gretima kabina,pasibelsti ir pasiulyti parodyti, kur yra tualetas - atsakymo,zinoma, nesulaukiau doh.gif
I kabina nebegrizau,isejau i kita gala, bet kaip taip galima doh.gif  doh.gif gerai-laiku pajutau,pamaciau,pabegau ir su slepetem buvau, o jei pajausciau silumele ant kojyciu blink.gif tai buciau turbut ta boba uz plauku istempus is to duso ir administracijai pasiskundus mad.gif

tai va merginos, buna ir blogiau uz plaukelius, atplaukusius i kompanija doh.gif



čia kuriam klube? ohmy.gif fear.gif
Atsakyti