Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto "kultūra" rūbinėse, sportuojant

QUOTE(Bajm @ 2006 01 26, 15:30)
čia kuriam klube? ohmy.gif  fear.gif

Cia Anglijoj sitas siaubekas blink.gif
Atsakyti
JO,Moshke,nesvarbu kokia šalis,visur yra brudnų žmonių.Na man neteko susidurti su jokiom šlykštybėm,tik va irgi nervina aerobikos salėje,ateina kokia bobšė ir įsitaiso už penkių centimetrų nuo manęs,tai kaip sportuoti? Aš visada demonstratyviai stumiu koja savo stepą ar kilimėlį ir traukiuosi nuo tokių,net nerandu žodžio,kiaulių........... mad.gif mad.gif mad.gif
Atsakyti
Gal pasirodysiu kažkokia keista, bet sporto klubų persirengimo kambariuose mane labiausiai nervina moteriškės, palei nosį besimosikuodamos savo nuogais užpakaliais doh.gif Na tik nesupraskit, kad pykstu už tai, kad vaikšto nuogos biggrin.gif Ne, bet dažniausiai sporto klubuose yra įrengti pakankamai maži kambariai, į kuriuos turi sutilpti labai daug žmonių. Bet net tokia situacija neturėtų leisti atsipalaiduoti moteriškėms, juk persirenginėja ne vienos g.gif Įsivaizduokit, aš sau ramiai kamputyje atsisėdusi rengiuosi, o šalia manęs nuoga "gražuolė" lankstosi, malasi ir būtinai savo nuogą storą rūrą kiša man prie veido 3cm atstumu!!!!!!!!! Arba būtinai reikia vieną koją užkelti ant suoliuko, išsižergti ir lėtai, palengva teptis kremu.... schmoll.gif Nuogai irgi... Nors ir kaip bebūtų maža vietos, bet manau, kad reiktų gerbti aplinkui esančius. Galų gale, kažkodėl vienos merginos sugeba palaukti, kol pasibaigus treniruotei rūbinėje šiek tiek atsiras vietos, o nelipti kitoms ant galvos ir kišti į veidą visas savo grožybes g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trampampam: 31 sausio 2006 - 12:31
QUOTE(EMILIUX @ 2006 01 30, 17:24)
irgi nervina aerobikos salėje,ateina kokia bobšė ir įsitaiso už penkių centimetrų nuo manęs,tai kaip sportuoti? Aš visada demonstratyviai stumiu koja savo stepą ar kilimėlį ir traukiuosi nuo tokių,net nerandu žodžio,kiaulių...........  mad.gif  mad.gif  mad.gif

Tai gal reikėtų demonstratyviai pastumti ne savo, o jos stepą… biggrin.gif Man irgi labai nepatinka tuos, kurios naglai užlenda kitoms prieš pat nosį… Esu sportavusi pas vieną labai fainą ir labai griežtą trenerę, tai ji nepasikuklindavo tokias aprėkti ir nuvarydavo jas į salės galą... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ida66 @ 2006 01 31, 16:14)
Tai gal reikėtų demonstratyviai pastumti ne savo, o jos stepą… biggrin.gif  Man irgi labai nepatinka tuos, kurios naglai užlenda kitoms prieš pat nosį… Esu sportavusi pas vieną labai fainą ir labai griežtą trenerę, tai ji nepasikuklindavo tokias aprėkti ir nuvarydavo jas į salės galą... doh.gif

Na tas "aprėkti ir nuvarydavo jas į salės galą" irgi tam tikrai kulturos lygi parodo mano nuomone g.gif kodel gi negalima graziai paprasyti pasislinkti-o gal zmogus pirma karta atejo ir supratimo neturi, kiek tos vietos reikia rolleyes.gif
Na zinoma,jei piktybine-su tokiom piktybiskai ir reikia, bet is kart taip...apsaukt...aprekt...zinai kaip sako-kaip sauksi,taip ir atsilieps mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ida66 @ 2006 01 31, 19:14)
Tai gal reikėtų demonstratyviai pastumti ne savo, o jos stepą… biggrin.gif  Man irgi labai nepatinka tuos, kurios naglai užlenda kitoms prieš pat nosį… Esu sportavusi pas vieną labai fainą ir labai griežtą trenerę, tai ji nepasikuklindavo tokias aprėkti ir nuvarydavo jas į salės galą... doh.gif


Aš geriau savo pastumdau bet taip jau su atitinkama veido išraiška biggrin.gif

O žinokit,vakar nuėjau į treniruotę,ir pasimečiau: visos gale susispietę,man teko eiti į priekį,nori nenori kažkam užlindau priešais veidrodį,bet sakau jos gal kaip tik nenorėjo savęs veidrody matyt g.gif ? Ai suprasi ten jas .......


Atsakyti
Dar vienas pastebejimas, nepamenu ar rasiau... Diena kai einu, zmoniu nedaug, rubine didele, bet raktelius duoda salia esanciu spinteliu. Nezinau kaip ten tuos raktelius dalina, bet negi negalima truputi "tarpu padaryti", kad didelej pustustej rubinej nereiketu grustis g.gif
O del aerobikos, tai kai pati pirma karta nuejau, pasidejau stepa, viskas ciki, laukiam pradzios, dar ateina kelios mergos, ir viena pries mane tiesiai pasistato stepa! doh.gif man trauktis nelabai kur yra - arba i siena, arba klijuotis prie kitos biggrin.gif tai sunervino, bet vis tiek truputi pasireguliavau lokacija, tai puse velnio buvo biggrin.gif
Atsakyti
Negaliu suprast kaip jaunos moterys gali but tokios nesupratingos.Pvz. baigiasi treniruote ,persirengimo patalpoj nutrenkia savo susmirdusius kedus ir pradeda rengtis, praustis,trintis kremais.O kvapas toks, kad tiesiog nosi riecia.Taip ir noris pasakyt, kad kisk tuos kedus i maisa:( Ir tokiu panasiu situaciju n
Atsakyti
Nu jo blink.gif Buna ir pas mus visokiu nesusiprateliu, bet kazkaip veliau persiorentuoja. O jus tu kurie sedi ant treniruokliu, prieje pakalauskite "gal galeciau prisijungti pertraukeliu metu" uztikrinu, pakels savo dupces lotuliukas.gif
Atsakyti
as irgi savo uzpakaliuka GrandGym'e mankstinu,tai irgi pasimato negerumai...ypac vakarais jie pasimato,tai stengiuos kuo reciau ten makaluotis tokiu metu,o del batu,tai kai lankiau Impuls,ten problemu nebudavo, visi nusiaudavo,net spinteles atskiros batam yra thumbup.gif ir siaip Grand'e kai i viena spintele sukisa ir rubus ir batus tai man labai "leva"... censored2.gif
bet siaip Grandas man vien del treneres aerobikos labai labai patinka,i jos treniruotes su mielu noru einu showoff.gif
Atsakyti
TAij dar kad stepą pasideda šalia, tai nieko, neišmanymo reikalas.....
Nu bet kad elementaraus supratimo apie higieną ir kitų pagarbą neturi, tai doh.gif
Nueinu sporto klube į kuliką, pamažinti skysčių kiekį organizme. Iš jo išeina apie 45 metų dama pašikusi. Nu negi sunku papurkšti oro gaiviklio, tuo labiau, kad prieš nosį padėtas. Čia nieko, pasportavau, po kokios pusantros valandos grįžtu persirengti - vėl ta pati dama "darosi šukuoseną" ir atsistojusi ant praėjimo purškia kažkokį dišovą standiklį metro srove, tai ir man kliuvo, nu šakės, čia nuogos šiknos tai bala namatė, reikia gi kremu pasitepti, tarkim, mažai vietos ir t.t. nu bet jau žlibumas kai kurių doh.gif wacko.gif gun_bandana.gif fear.gif bash.gif protest.gif gun_rifle.gif stupid.gif aggressive.gif cray.gif

Arba kai kedus pameta ant grindų - tai tarkim, dar gal ir įmanoma kentėti, žmogus mat turi problemų, kojos prakaituoja... bet kai išsidėlioja ant suoliuko savo bvokiančius kedus, šlapią šampūno butelį, trauzus su įklotais ir t.t. kad nėr kitiems kur atsisėst, o kai paprašai susirinti tai akim prie kryžiaus prikala schmoll.gif

Sorto salėj: mes ten labiai pradedančios. Ir grupėje sportuoja tokia blondinė. Stierva kaip reta: jei jau kam nors iš naujokių koks pratimas nelabai išeina, tai treneris duoda pastabą, parodo kaip daryt, tai ta pusdurnė tokį snukutį nutaiso, kad jautiesi kaip paskutinė šiukšlė. Nu jei jau jai per žemas lygis sportuot su naujokėm - tegu keliauka kur kitur. Juolab, kad ji viena ir yra tokia pažengusi....
Atsakyti
nu aš irgi šiandien pikta tai išsakysiu minusus dėl savo klubo:

1. viena blondinė ir jos naglumas gun_bandana.gif - ateinu prie treniruoklio, o ji koosminiu greičiu atlekia ir atsisėda ant treniruoklio prieš pat nosį bash.gif

2. ta pati blondinė džiovina batus ant radiatorių persirengimo kambaryje, nors niekas kitas taip nedaro devil.gif

3. kartais užsikemša duše skylė ir vanduo "stovi" swoon.gif

daugiau priekaištų neturiu bebe.gif
Atsakyti