Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgimas X

QUOTE(Cinside @ 2010 08 27, 19:57)
O aš turbūt nenormali, bet man geriausias laikas bėgiojimui - ruduo ir ankstyva žiema (kol dar šaligatviai neužversti sniegu, kurio niekas nenuvalo). Gaivu, nekaršta, o ir ilgais tamsiais vakarais nėra ką veikt, tai gera prasibėgiot  biggrin.gif

man irgi geriausia vėsiu oru bėgt, daug lengviau bėgasi drinks_cheers.gif
Šian planavau bėgiot, bet padą susipjausčiau taip, kad ir vaikščiot sunkiai galiu doh.gif O taip laukiau savaitgalio su mintim pabėgiot laiko nespaudžiamai.. verysad.gif
O šiaip aš kaitalioju bėgiojimą su kitokiais sportais, bėgu kokius 2 kartus per savaitę, dar 2 ką nors kito darau smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Norėčiau sužinoti, koks yra vidutinis mokyklinio stadiono ilgis? Arba bent jau kiek apytiksliai ratų reiktų bėgti, norint nubėgti 10 klometrų?
Atsakyti
QUOTE(Harriet @ 2010 08 30, 19:30)
Sveikos. Norėčiau sužinoti, koks yra vidutinis mokyklinio stadiono ilgis? Arba bent jau kiek apytiksliai ratų reiktų bėgti, norint  nubėgti 10 klometrų?


manau apie 300-330 metru
Atsakyti
QUOTE(Harriet @ 2010 08 30, 18:30)
Sveikos. Norėčiau sužinoti, koks yra vidutinis mokyklinio stadiono ilgis? Arba bent jau kiek apytiksliai ratų reiktų bėgti, norint  nubėgti 10 klometrų?


būna 250m arba 330m.
Atsakyti
Dėkui. TIkiuosi maniškis 330 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2010 08 27, 19:57)
O aš turbūt nenormali, bet man geriausias laikas bėgiojimui - ruduo ir ankstyva žiema (kol dar šaligatviai neužversti sniegu, kurio niekas nenuvalo). Gaivu, nekaršta, o ir ilgais tamsiais vakarais nėra ką veikt, tai gera prasibėgiot  biggrin.gif


man irgi patinka begioti kai tamsu ir vesu.

siandien issiruosiau pabeginet, bet ne savo iprastus sprintukus 100m x 10, o uzsimovus minkstus kedus begau laikui. taip ramiai is leto, oro negaudant ir laikant sirduke 150-180 duzu/min intervale, istipsenau visa valanda ir sudeginau 620kcal bigsmile.gif tempciau ir ilgiau, bet tie seni supuve kelienai neleidzia unsure.gif
Atsakyti
Merginos, o miniskas kartais randasi ne vidinėje šlaunies pusėje ties keliu? rolleyes.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Ačiū jautiena už vaizdų paaiškinimą 4u.gif

Įtariu man tą miniską ir skauda(ar gali taip būti?), jau antra savaitė, labiausiai jaučiu kai pakreipiu koją ties keliu į šoną, truputį skauda einant ir nemaloniai miegant. Tik vakar susigriebiau ką nors daryti, tiksliau tepti Voltarenu, sakykit nuo ko galėjo man atsirasti tas skausmas, prieš atsirandant kaip tyčia kelias dienas net nebėgiojau unsure.gif
Atsakyti
o as pradejau begiot, bet su vaiku smile.gif jis su dviraciu vaziuoja o as salia begu. Bet begioju dar nedaug, bet vaikas jau nepatempia tiek kiek as noreciau begiot. O jau ir vesta. Per velai pradejau begiot. Ziema reiks arba i sporto kluba eiti arba pabandyt namie pasportuot.
O siaip noriu paklaust begiotoju, ar tikrai svoris krenta begiojant?
Atsakyti


Sveika, Kyka,


jei mityba lieka lygiai lygiai tokia pati t.y nepadidini suvartojamu kcal kiekio tai svoris krenta kai kuriom smile.gif Ish esmes tai begiojimo nauda ne tame, kad krenta svoris, o tame kaip keiciasi kunas begiojant, nes nesulyginsi kaip atrode kunas kai nebegiodama sveriau pora kg maziau ir dabar, kai begioju nuo geguzes menesio, bet sveriu pora kg. daugiau smile.gif


Man patinka dabartiniai orai begiojimui, ryte toks saltukas buna, bet nelyja smile.gif Siandien 10 km. prabegau po ilgokos pertraukos smile.gif Labai nelaukiu lietingo sezono, nors pokolkas turiu pasiryzimo ir per ji begiot smile.gif
Atsakyti
Na jau per lietu tai tikrai niekada manes niekas neisvarytu begiot smile.gif
Na ziuresim kaip man seksis. Mazinu ir maisto ir stengiuos judet kuo daugiau.
Atsakyti