Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgimas X

Na, gal nėra jau kur kristi - būna ir taip - gi yra kažkokia riba. O gal, pradėjus sportuoti ir maistelio atitinkamai padaugini.
Atsakyti
QUOTE(linnn @ 2011 06 08, 12:08)
Na, gal nėra jau kur kristi - būna ir taip - gi yra kažkokia riba. O gal, pradėjus sportuoti ir maistelio atitinkamai padaugini.

yra dar kur kristi 163 cm i r 60 kg.
taip, bėgiojant daugiau valgau.
Atsakyti
QUOTE(Leblon @ 2011 06 08, 13:23)
yra dar kur kristi 163 cm i r 60 kg.
taip, bėgiojant daugiau valgau.


Aš dėl tos priežasties derinu BF (bodyflex) ir bėgimą, nes BF darant mažiau valgyt norisi smile.gif
Atsakyti
Aš šiais metais irgi mažiau bėgu, 3-4,5km, jei tik yra galimybė stengiuosi kasdien ir tik vėlai vakarais nes anksti ryte negaliu atsikelti, o kitu paros metu galima išvirsti iš koto tokiame karštyje karsta.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 08 birželio 2011 - 15:23
o kiek laiko begate tuos 2km?nes as begu laikui pvz. i viena puse 15ir atgal 15min doh.gif
Atsakyti
QUOTE(shogeta @ 2011 06 08, 16:38)
o kiek laiko begate tuos 2km?nes as begu laikui pvz. i viena puse 15ir atgal 15min doh.gif

aš 2 km nubėgu per 14,5 min, pernai per 16 min nubėgdavau.
Atsakyti
Man 2km - 14 minučių maždaug smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusė @ 2011 06 09, 14:47)
Man 2km - 14 minučių maždaug  smile.gif


As per 15 min apibegu 10 mokyklos stadiono ratu. Taciau nezinau, kiek 1 toks ratas turi metru. 200 m ar 250 m ?

Atsakyti
Laba diena visoms. Ar galima buti prisijungti prie Jusu. 4u.gif
Vakar pradejau begioti. Galvojau tikrai nieko nesigaus. Nes pernai bandziau pabegioti is karto padusau, sona skauda ir t.t. Bet pabandziau ir labai puikiai gavosi, labai patiko. Manau ir svoris turejo itakos, nes pernai sveriau 10kg daugiau. Siandien vel pabegiojau, irgi viskas puiku. As einu begioti 5val ryto, kol vyras su sunuciu miega mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurosoma @ 2011 06 09, 16:21)
Laba diena visoms. Ar galima buti prisijungti prie Jusu.  4u.gif
Vakar pradejau begioti. Galvojau tikrai nieko nesigaus. Nes pernai bandziau pabegioti is karto padusau, sona skauda ir t.t. Bet pabandziau ir labai puikiai gavosi, labai patiko. Manau ir svoris turejo itakos, nes pernai sveriau 10kg daugiau. Siandien vel pabegiojau, irgi viskas puiku. As einu begioti 5val ryto, kol vyras su sunuciu miega  mirksiukas.gif


Žemai lenkiu galvą prieš tokį pasiryžimą smile.gif. Šaunuolė!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariukstis @ 2011 06 09, 17:34)
Žemai lenkiu galvą prieš tokį pasiryžimą smile.gif. Šaunuolė!!!  thumbup.gif


oi blush2.gif aciu 4u.gif
Kazkaip keistai jauciuosi, jau svajoju apie ryta lotuliukas.gif Idomu nenusibos g.gif
Papildyta:
Tiesa, merginos turiu toki klausimeli. Zodziu pries nestuma buvau gan aktyvi, sveriau tiek pat kiek dabar, bet kunas buvo tvirtesnis. O dabar numetus kokia 10, netgi daugiau kilogramu, pradejo rysketi celiulitas. idomu ar pades begiojimas man ji sumazinti? gal turit kas nors patirties?
Atsakyti
Labas rytas!

Kitoj temoj busiu aktyvesne, gerai?

Po fitneso varzybu ir vel begioju sia savaite. Savim didziuojuos, kad keliuosi 6val ir prasibegu 30 min.
Prisistatau:nuo sausio men. numeciau su treniruokliais 9 kg, apimtys super pasikoregavo: 92-66-87 (nuo klubu -7cm), slaunyte 50 cm (-6cm). 4 men. maitinausi tik baltymais (na, cia tie kulturistiniai valgiarasciai: varske liesa, krutinele su salotos lapu, kiauso baltymai ir sauja ryziu. Viskas!) Po pirmo vaiko tokiu pat budu numeciau 12 kg

Tai va, begioju tam, kad islaikyciau dabartini svori: 174 cm 57.5kg siandiena. Pries varzybas irgi begiojau (bet kai begioji del to, kad reikia- nejauti kaifo, o kai begioji del saves- visai kas kita. Reikejo, kad skiltu raumuo, tirptu riebalas ir t.t.)

KLAUSIMAS begiojanciom su stazu:
- Kaip pasikeite kojyciu raumenynas? Ryskios, grakscios, nedrebancios?
Pradedu galvot, kad nebeisu i treniruokliu sale, o begiosiu krosus. Speju, kad tokiu budu ryskios kojos turetu islikt, yoac blauzda, o ant slaunytes nesusidarys celiulit.

Papildyta:
QUOTE(Aurosoma @ 2011 06 09, 20:30)
oi  blush2.gif aciu  4u.gif
Kazkaip keistai jauciuosi, jau svajoju apie ryta  lotuliukas.gif Idomu nenusibos  g.gif
Papildyta:
Tiesa, merginos turiu toki klausimeli. Zodziu pries nestuma buvau gan aktyvi, sveriau tiek pat kiek dabar, bet kunas buvo tvirtesnis. O dabar numetus kokia 10, netgi daugiau kilogramu, pradejo rysketi celiulitas. idomu ar pades begiojimas man ji sumazinti? gal turit kas nors patirties?


Panasi istorija. Cia ne celiulitas, o sukritusi odyte. Vartok daugiau pieno (kokteiliukas: 300ml pienas, bananas, 3-4 ledukai. Viskas mix- super atgaiva po treniruotes) Begiojimas turetu padet, po jo saltas kontrastinis dusas su astria kempine, kaos tirsciu prasom nepamirst. Ir!!! Lazdyno riesutu nerafinuotas aliejukas imasazavimui (Mole yra spec. alieju parduotuve, pilstomas) Jei procedura tesi 2-3 men, pamatysi progresa. Ir aisku: mesk lauk bloguosius anglevandenius! cool.gif
Atsakyti