Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgimas X

QUOTE(linnn @ 2010 09 07, 14:11)
tai tu valingesnė už mane. Aš kai vakare grįžtu, tai tingiu jau.

eik tu, valingesnė biggrin.gif aš maximum tris kartus per savaitę išbėgu, va tau ir valia blush2.gif smile.gif
QUOTE(GinCherry @ 2010 09 07, 14:19)
Bamba, na ishbandysiu lietinga diena, gal ir man bus per karshta, bet tada po apacia maziau pasirengsiu smile.gif

Ash kadangi ziema zadu jau ne Lietuvoje buti, tai manau begiosiu ir ziema smile.gif Tik laiko reikes surasti kazkaip tam, jauciu irgi vakarais teks.Dabar begioju rytais, bet jau gerokai veliau nei anksciau.
Ir shiaip labai smagu, nes MB sake, kad daug begiojanciu ten labai, atrodo kartais, kad 24 val. per para zmones begioja  biggrin.gif Nes pas mus tai kazkaip i begiojancius kaip i baltas varnas dar ziuri  biggrin.gif

aš praeitą žiemą nelietuvoj buvau, tai tikrai smagu bėgt, visada bėgikų pilna, ir saugiau jauties daug smile.gif Bet lietaus bent aš tai niekur neišvengiau, nebent tu į šiltus kraštus važiuosi biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos. Aš praeitą savaitę sąžiningai nelaksčiau. Lietus ir visa ką... Šalta.. jau galvojau uždarysiu bėgiojimo sezoną. Nė velnio. Atsikėliau pirmadienį ryte ir supratau, nieko nebus aš noriu bėgt. Ir išbėgau. Tik jau su bridžiukais vėsoka. Antradienį striukytę dar užsivilkau, o šiandien jau ir kepurę pasiėmiau. KAIFAS.
Tik va, kaklui vėsoka, o apsimūturiuoti ašjo labai nemėgstu. Reiks kažką galvot. Kol nelis aš dar tikrai bėgiosiu smile.gif

QUOTE(ernesin @ 2010 09 07, 22:23)
Geras jausmas po tokios pertraukos pabėgioti ane? mirksiukas.gif

Jep cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 09 07, 23:23)

Geras jausmas po tokios pertraukos pabėgioti ane? mirksiukas.gif



oi, tikrai taip biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena smile.gif


QUOTE(bamba @ 2010 09 08, 07:47)
Bet lietaus bent aš tai niekur neišvengiau


Na lietaus,kad neishvengsiu tai zinai,bet ir ner man baisu lietus smile.gif Ash labiau sniego ir ledo bijau,o sito tikiuosi ishvengti unsure.gif biggrin.gif

Pas mus praeita savaite nors ir lijo, bet ash kazkaip pataikydavau pabegiot tada, kai nelyja biggrin.gif
Atsakyti
Labas, Bėgikės smile.gif,

Pastaruoju metu aš irgi rečiau išbėgu - vėsu, temsta anksti. Nors vakarais kai tamsiau bėgioti man visai nieko.
Na bet šį sekmadienį atsiimsiu už viską lotuliukas.gif . Bėgsiu pusę Vilniaus Maratono - pirmas kartas, tai jauduliukas kažkoks jaučiasi blush2.gif .
Beje, dėl rūbelių. Norėjau nusipirkti bridžiukus specialiai bėgiojimui. Senokai nepildžiau savo sportinio garderobo ir baisiai norėjau nusipirkti iš Nike Dry Fit kolekcijos. Matyt gerokai atitrūkau kiek tie dalykai gali kainuoti...
Pakraupau nuo skurdaus pasirinkimo ir kosminių kainų sad.gif. Mokant buvo baisiai gaila tų pinigėlių, bet kai išbėgau tą patį vakarą, tai aišku, buvau labai patenkinta... Bet vis tiek plėšikai sad.gif. Apsilankiau ir išparduotuvėse, bet liūdnuma...
Gero bėgiojimo wink.gif. Šiandien oras tam tobulas smile.gif
Atsakyti


Gintariukstis, o kiek sumokejot? Brangus tas begiojimo inventorius, ash tai ebay ziurineju viska ir jau planuojos, kad reiktu to ar ano biggrin.gif

Sekmes jums maratone, lauksim ispudziu smile.gif Ash visai noreciau kada gyvenime pabandyti, bet kadangi begu labai letai, tai jauciu niekad ir nepasiryshiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 09 08, 15:32)
Gintariukstis, o kiek sumokejot? Brangus tas begiojimo inventorius, ash tai ebay ziurineju viska ir jau planuojos, kad reiktu to ar ano biggrin.gif

Sekmes jums maratone, lauksim ispudziu smile.gif Ash visai noreciau kada gyvenime pabandyti, bet kadangi begu labai letai, tai jauciu niekad ir nepasiryshiu biggrin.gif


Už kelnes sumokėjau 129 Lt, o už džemperiuką 229 Lt. Daug sad.gif. Abu iš Nike ir iš naujos kolekcijos teko pirkti, nes NIEKO kito neradau sad.gif. Radau išparduotuvėje vienus bridžiukus, bet būčiau pametus tongue.gif.
Dėkui - man šis bėgimas pirmas, tikiuosi ne paskutinis smile.gif. Nenoriu sakyti "op" neperšokus griovio ax.gif . Būtinai pasidalinsiu įspūdžiais ką pavyko pasiekti smile.gif.
Beje, toli gražu nesu greita bėgikė ir bėgsiu tikrai ne laikui, o tam, kad įveikti ir pajausti malonumą smile.gif.
Atsakyti

Brangoka tikrai, bet tarnaus ilgai bent jau mirksiukas.gif Nors man begiojimui tai ne bridzu, o ilgu noris tympu smile.gif Vasara kazkiek su bridzais begiojau, kol ilgu neturejau, tai kojos taip ir idege doh.gif biggrin.gif

Ciel bleu turejo puse Vilniaus maratono dalyvauti, kazin kaip sekes smile.gif

Ash shiaip suprantu, kad dalyvaujama ne tam, kad laimet kazka, o del saves, ai bet nenoreciau atbegti pati pati paskutine,o taip ir butu jauciu biggrin.gif
Atsakyti
Aš turiu ilgas nike bėgimo kelnes - man nepasiteisino - per didelės, smunka. Nors užpakaliukas mano ne toks ir mažas, o kelnes ėmiau S. Tai kad ir kaaip susiveržiu, vistiek pasmunka, tai negražiai atrodo. O bėgimo kelnės kur už kelių baigiasi - super. Ir šiaip, jei neturi gražių kojų, tai tos bėgimo kelnės negražiai man žiūrisi labai tongue.gif .

Atsakyti
Na, kojom lyg ir nesiskundziu biggrin.gif Ner super grazios, bet ner ir negrazios, kojos kaip kojos biggrin.gif Man ilgos tai grynai del silumos ir patogumo ir del to, kad neidegt netolygiai vasara biggrin.gif
Begiociau ir toliau su tympom ilgom, bet tas, kad per lietu perslampa jos sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 09 rugsėjo 2010 - 09:56
QUOTE(GinCherry @ 2010 09 09, 10:55)
Na, kojom lyg ir nesiskundziu biggrin.gif Ner super grazios, bet ner ir negrazios, kojos kaip kojos  biggrin.gif  Man ilgos tai grynai del silumos ir patogumo ir del to, kad neidegt netolygiai vasara biggrin.gif
Begiociau ir toliau su tympom ilgom, bet tas, kad per lietu perslampa jos sad.gif



Tavo kojos labai gražios. Tau tokios kelnės tiktų. Tavo lieknos blauzdos, visa tokia liekna tu. Aš norėjau pasakyti, kad apsimoka tas specialias kelnes pirkti, bet reikia matuotis ir pasimatavus dar pašokinėti lotuliukas.gif , pažiūrėti ar nekrenta. Gaila, kad tų kelnių jau nelikę nike puslapyje, parodyčiau.


Šiaip fainos, gali keliu bėgti tamsiai - atšvaitų prisiūta biggrin.gif
Atsakyti

Oi,Linn,net susinepatoginau skaitydama blush-anim-cl.gif Dekui 4u.gif

O ir shiaip dekui uz patarima labai,nes ash matai ebay ziurejau, asics kelnes, va tokias

user posted image

Bet ziuriu,kad maziausias dydis M pas juos.Manes negasdina jei kojos neaptemptos butu, bet jai smunka tai tada menkas malonumas begiot aishku.

Ir apskritai tiek visko prisiziurejau,kad man visko reikia ir ash visko noriu doh.gif lotuliukas.gif Pamaciau, kad yra kazkokie padukai i kedus dedamai, kurie atseit labai sumazina smugio jega dedant koja.Dar noreciau kojiniu begimui skirtu, lyg kazkur minejo, kad turi ir kad su jom visai netrina smile.gif Gal ko nenoriu siuo metu tai juostos ant galvos ir raishteliu uztraukiamu biggrin.gif
Atsakyti