Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgimas X

QUOTE(GinCherry @ 2010 09 09, 11:40)
Oi,Linn,net susinepatoginau skaitydama blush-anim-cl.gif Dekui  4u.gif

O ir shiaip dekui uz patarima labai,nes ash matai ebay ziurejau, asics kelnes, va tokias

Bet ziuriu,kad maziausias dydis M pas juos.Manes negasdina jei kojos neaptemptos butu, bet jai smunka tai tada menkas malonumas begiot aishku.

Ir apskritai tiek visko prisiziurejau,kad man visko reikia ir ash visko noriu  doh.gif  lotuliukas.gif Pamaciau, kad yra kazkokie padukai i kedus dedamai, kurie atseit labai sumazina smugio jega dedant koja.Dar noreciau kojiniu begimui skirtu, lyg kazkur minejo, kad turi ir kad su jom visai netrina smile.gif Gal ko nenoriu siuo metu tai juostos ant galvos ir raishteliu uztraukiamu  biggrin.gif


GinCherry, man irgi visko prisireikia, kai pradedu naršyti kokių gėrių yra smile.gif. Aišku, galima bėgioti ir su paprasta apranga, bet specializuota tooooookia patogi, jei teisingus dydžius atsitaikai.
Kojinytes pirkau Asics - Parko išparduotuvėse yra. Labai fainos ir minkštutės!
Atsakyti
Vat aš turiu su tais įsiuvais visokiais kaip čia, bet tik čia vyriškos kojos pavaizduotos. Gražu tikrai nėra. nes dar yra toks kaip trusikų įsiuvas iš priekio. Nu kaip sakiau, labai gaila. kad nėra jau pardavime. Patogios labai, šia žiemą su jom man prie -15 nebuvo šalta smile.gif , ten iš priekio šlaunis dengia neperpučiama - neperlijama medžiaga. Na tik vienas minusas, ten pas užseniečius tikriausiai labai stori liemenys, nes nu man per didelis užpakalis ir smunka

Nu ir man nelabai tokie dalykai tinka
Atsakyti
Bėgioju jau antri metai su panašiomis į įdėtas GinCherry kelnes, tik Nike ir pas mane bridžai, net nežinau ar bėgimui ar šiaip kam jos skirtos, yra įsiuvai, tik biškiuką žemiau, iš tokios tvirtos elastinės medžiagos jos, nesigailiu tuo metu nemažai už jas sumokėjusi, niekas nedreba bėgant, jaučiuosi tokia "sportivna" biggrin.gif
Atsakyti
aš tai bėgu su bet kokiom kelnėm ir nelabai matau skirtumo unsure.gif Gal tiesiog gerų neišbandžius blush2.gif Turiu medvilninius bridžus iš kalvarijų turgaus, nike ilgas kelnes nelabai žinau kam skirtas, tokios be įsiuvų, platėjančios biški apačioj, tai bėgioju pakaitom, vienas skalbiu, su kitom bėgu smile.gif Aj dar vasarą su vyro šortais bėgiojau, tai irgi gerai biggrin.gif
Beja, ar neesat pirkusios sportinės liemenėlės iš Triumfo? Mačiau už 80-90lt ten, rašo, kad intensyviam sportui skirtos, bet pabijojau pirkt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2010 09 10, 09:09)

Beja, ar neesat pirkusios sportinės liemenėlės iš Triumfo? Mačiau už 80-90lt ten, rašo, kad intensyviam sportui skirtos, bet pabijojau pirkt unsure.gif



o, labai sudominai, reiks nueiti pažiūrėti, bo jau nubėgiojau krūtinę labiausiai tongue.gif , tai reikia kažką nusipirkti, o visokie nike, adidass labai brangu.
Atsakyti
QUOTE(linnn @ 2010 09 10, 07:55)
o, labai sudominai, reiks nueiti pažiūrėti, bo jau nubėgiojau krūtinę labiausiai tongue.gif , tai reikia kažką nusipirkti, o visokie nike, adidass labai brangu.

man irgi labai reik, galvojau iš ebay siustis, bet kažkaip nesugebėjau išsirinkt internetu doh.gif Dabar tai bėgu su paprasta liemenėle ir ant viršaus nike maikutė su įsiuvais, kur teoriškai vietoj liemenėlės yra. Tai pusė velnio, bet norėtus geresnio kažko...
Aj esu pirkus audimo už 24lt atrodo lotuliukas.gif tai ji išvis nieko nelaiko, ten tokios medžiagos kaip marlė kokia, ir dar plati tokia kad tarp krūtinės ir liemenėles galima dar 3 tokias krutines įdėt, nors savo dydį emiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Na man tai internetu netinka - reikia matuotis. O jau užsidėjus taigi jaučiasi kažkiek: ar gera, ar bloga. Juk gali pašokinėti ir jausi.
Atsakyti


Linn, tai gal tiesiog pas tave labai liemuo plonas imant pagal kitas proporcijas? smile.gif ar su kitais rubais nebuna tokiu "bedu"? smile.gif

Atsakyti
QUOTE(linnn @ 2010 09 10, 09:01)
Na man tai internetu netinka - reikia matuotis. O jau užsidėjus taigi jaučiasi kažkiek: ar gera, ar bloga. Juk gali pašokinėti ir jausi.

na jei pasimatuosi Triumfe tai pranešk, aš irgi žadu ten užsukt, bet kol kas vis laiko nerandu. Nežinau ar visuose būna, aš mačiau Flagmane..
bet kaip jau norėčiau tikrai geros liemenėlės, nes gaila krūtinės labai, kaip tu sakei "nubėgiojau" biggrin.gif
Atsakyti


QUOTE(GinCherry @ 2010 09 10, 11:15)
Linn, tai gal tiesiog pas tave labai liemuo plonas imant pagal kitas proporcijas? smile.gif ar su kitais rubais nebuna tokiu "bedu"? smile.gif


tai ne, nelabai, nuo storiausiosios biggrin.gif skiriasi apie 30cm
Atsakyti
linnn, o tu gal nebėgioji dabar vėl? Šian pažiūrėjau nike+, tai iš pirmų vietų nukritus į antrą puslapį net blink.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2010 09 10, 14:01)
linnn, o tu gal nebėgioji dabar vėl? Šian pažiūrėjau nike+, tai iš pirmų vietų nukritus į antrą puslapį net blink.gif


aha, labai tingiu dabar smile.gif
Atsakyti