Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkų konservavimas

QUOTE(Dagma @ 2011 08 10, 13:33)
sveikos, dariau agurkus pagal recepta iš pirmo puslapio kur su garstyčiomis ir man sutraukė jas, tokia kaip varškė visur plaukioja blink.gif abejoju ar taip turi būti doh.gif ka daryt?

nieko as pernai kai taip dariau issigandau, na juk viskas gerai cia, nesijaudinkit as del varskes gumuliuku pripratau, beje garstycias saltam vandeni maisau, tada man ir tu gumuleliu maziau 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, užvakavau kaip buvo, o pradžioj jau galvojau kad pilsiu lauk ir agurkus plausiu tongue.gif tikiuosi bus skanūs 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2011 08 10, 13:18)
o as jau paverkti ant peties atejau, gi 3 sloikai konteinerin iskeliavo snd, recepta emiau is rusaiciu saito kuharka.ru forumo apie agurku koncervavima, na ten nedideles normos atrode man tiek drusko tiek ir cukraus acto irgi mazokokai ant litro tik 2 arb. sauksteliai, vat ir gailiuosi kad stipraus marinato nepadariau tai butu neissaude, o snd perplausiu sloikus ir darysiu su garstyciom niekada neissaudys, o tai paskui ziema nagus nusigrausciau, is tiesu tai gaila darbo va dabar eisiu dar rusi tikrinti kaip ten kas doh.gif  blush2.gif
Nurodytam recepte matomai buvo kalbama apie 70% acta. Skaitant kažkurioj temoj man nepatiko,kad sukelti receptai išimti iš konteksto .juose nurodytas acto kiekis šaukstais,nepatikslinana,kad tai esencija. Parašiau zinute ir ištryniau,kad nelikčiau priekabiautoja. Bet manau,kad receptu greitas sukelimas neįsigilinus meškos paslauga pradedančiom šeimininkem schmoll.gif
Atsakyti
na man buvo tai pirmas kartas sutinku kad reikia viska tikslint, aplamai daugumoj na as bent 15 metu dariau acto rugstyje o va symet is ispindejimo i rusaiciu saita ilindau kazko krutesnio ieskodama ir vis tik palikau prie isvados kad cia dauguma rasanciu tai kartu su manim prisidejus tiesiog surenka receptus is saitu ir kelia o va pirmas PSL. tai gyvenimiskos patirties isugdyti receptai, merginos jei bandysite neturejusios daug patirties manau geriausiai pasinauoditi 1-UOJU PUSLAPIU 4u.gif
p.s.atsiprasau virtuvej marinatas su garstyciu kosele kaista ir pomidorai zelatinoj beruosiami tad persiprasau uz klaideles 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo georgiana: 10 rugpjūčio 2011 - 15:10
Niu va pries pora dienu pastaciau agurku pirma karta savo gyvenime thumbup.gif Tik idomu, ar ilgai teks dziaugtis - siandien pasiziurejau ir pamaciau, kad visi agurkai sukile i virsu, o apacioje tik skystis likes... doh.gif ka tai galetu reiksti?
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2011 08 10, 16:08)
na man buvo tai pirmas kartas sutinku kad reikia viska tikslint, aplamai daugumoj na as bent 15 metu dariau acto rugstyje o va symet is ispindejimo i rusaiciu saita ilindau kazko krutesnio ieskodama ir vis tik palikau prie isvados kad cia dauguma rasanciu tai kartu su manim prisidejus tiesiog surenka receptus is saitu ir kelia o va pirmas PSL. tai gyvenimiskos patirties isugdyti receptai, merginos jei bandysite neturejusios daug patirties manau geriausiai pasinauoditi 1-UOJU PUSLAPIU 4u.gif
p.s.atsiprasau virtuvej marinatas su garstyciu kosele kaista ir pomidorai zelatinoj beruosiami tad persiprasau uz klaideles 4u.gif

Kas tai,nesupratau blush2.gif Mat kaip buna,ir sena višta....išsidilgina doh.gif mirksiukas.gif Kažkaip nustebau blink.gif Matomai,logika visada turi budeti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 08 10, 17:47)
Kas tai,nesupratau blush2.gif  Mat kaip buna,ir sena višta....išsidilgina doh.gif  mirksiukas.gif Kažkaip nustebau blink.gif  Matomai,logika visada turi budeti rolleyes.gif

na gal pas Jus ponia logikos truksta, sakoma ir svieziai vistai kiausini nepavyksta apversti, aciu uz igelimus 4u.gif
P.S. nors nepanasi naujokus macius ir kitose skiltyse, nenuvilkite kitu smile.gif ir manes:)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo georgiana: 10 rugpjūčio 2011 - 18:15
Oi, jus jumoristes biggrin.gif Ieskot lygioj vietoj slieku biggrin.gif

Dalinkimes receptais, bandymais, ispudziais, ragavimais, o ne kabinekimes prie zodziu 4u.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu ir aš receptu.Jis vienos forumietės. Šiaip skonis kiek kitoks nei įprastu agurkų,užtat paįvairinimui visada darau. Tai buvo mano pirmasis išbandytas receptas kažkada.

3 ltr.vandens
0,5 ltr. acto 9%
2 stiklinės cukraus
5 šaukštai druskos
Sv0gūnų ir morkų
Konservavimo mišinio pirktinio

Į stiklainį dedam konserv. mišinį (0,5ltr.stiklainiui - 1 šaukštas).Per pirštą morkų ir svogūnų (aš kombainu tarkuoju morkas per burokinę "tarką",svogūnus plonais griežinėliais).Pirmą kart užpylus marinatu pridengt stiklainius dangteliais ir palaukti kol atvės. Nupilti,užvirinti,užsukti,apversti,apkloti parai biggrin.gif



Bandžiau šiemet dar tokį receptą,kur acto asenciją tiesiai į stiklainį reikia pilti.Bet nesidalinsiu receptu,kol neparagausiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alekto: 10 rugpjūčio 2011 - 19:34


QUOTE(Vetra2 @ 2011 08 09, 13:04)
Galiu ir aš pasidalinti receptuku, kaip marinuoti skanius, traškius agurkėlius, nė vieno stiklainio neteko išmesti, nes nei rūgsta, nei ten kokių drumzlių atsiranda...
Na žodžiu patikimas reptukas, praėjusiais metais dariua, tai pirmiausia šiuos suvalgėm, o kiti ne taip greit valgėsi  ax.gif
Tai va, marinatui reikia: 7 stiklinių (200ml) vandens, 6 šaukštų cukraus, 3 šaukštų drusko (iš popierinio pakelio, ne juodotos), 1 stiklinės 9 % acto.
Šituos produktus sumaišome šaltus, maišome tol kol ištirpsta.
Tada dedame į stiklainius agurkėlius, dedame prieskonius (galima pirktinius, arba šakelę krapų, po kvepiantį, kartųjį pipiro žirnelį, lauro lapą).
Tada šaltą marinatą užpilame ant į stiklainius sudėtų agurkų, marinato man užtenka užpilti 7 stiklainius po 0,7 l talpos, jei gerai prikimsti. Tada dedame į puodą ir kaitiname, nuo puodo užvirimo 10-15min. Pakaitinus dėti dangtelį, apversti ir atvėsinti apie 12 val.  4u.gif


Patvirtinu, jau antri, o gal net treti metai darau pagal šį receptą, - tikrai skanūs thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaivai: 10 rugpjūčio 2011 - 20:00
ai buna visko kai naujokels lenda kur nereik, susikalbesim ir daugiau neliesim 4u.gif
beje 4 arus su sake bulviu nuvariau, jau sliekai merguces sakes kokie dideli thumbup.gif
amaralka tai floroj daugiau lankos nei cai, taip kad kiekviena savo sona jamam, ypac artimos tisklui smile.gif moderatores
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo georgiana: 10 rugpjūčio 2011 - 20:39
QUOTE(amarrile @ 2011 08 10, 17:47)
Kas tai,nesupratau blush2.gif  Mat kaip buna,ir sena višta....išsidilgina doh.gif  mirksiukas.gif Kažkaip nustebau blink.gif  Matomai,logika visada turi budeti rolleyes.gif

Nu jo,gerai aš čia surašiau doh.gif blush2.gif blush-anim-cl.gif alc.gif
Patikslinimas
Pasdyvinau,kad ir po penkiolikos metu praktikos galima susimauti,o ka kalbet apie naujokes. Aš tikrai senesne višta už jus,o ne naujoke,tad juokeli taikau ir sau,ir dar kitai,kuri išsidilgins tongue.gif Žodzius tik kartais sudėstau netinkamai blush2.gif Sklerozė,kitos ligos,pavadinimus užmiršau unsure.gif O kas acto rugstis išsiaiskinau,atikete paskaičius blush2.gif Su chemija man prasti reikalai,pasirodo fool.gif
Taika mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 10 rugpjūčio 2011 - 22:09