Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas 69 tema

QUOTE(luiziana @ 2010 08 20, 14:16)
....nors man lietus rudeni irgi patinka,nepriskiriu tai prie neromantikos,netgi sakyciau tai yra romantiska,ir baisingai jauku,kai uz lango lyja,o namie silta,rusena ugnis ,i ora sklaidosi karstos arbatos aromatas ir gera knyga rankose,mociutes pledas.... wub.gif


luiziana graziai tu cia..... thumbup.gif
taikant sau, pakeisciau paryskintus zodzius i "puga ziema"/" sninga", kaip muzikini fona pasirinkciau Vivaldzio "Metu laikus" ax.gif

bet tai jau ziema...., o ne ruduo. begalo myliu ziema .....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janna: 20 rugpjūčio 2010 - 13:24
QUOTE(luiziana @ 2010 08 20, 13:16)

Noriu tokiu savaitgaliniu atostoguuuu  wub.gif  Noretusi man rudeni i Paryziu  wub.gif


Si rudeni busiu ir ten rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(SOFIJA5 @ 2010 08 20, 14:56)
Luiziana, dėkui už naują temą  4u.gif
Sveika, sugrįžusi  4u.gif
Tai, kad tų, kurioms Anonimas ir Sukė patinka, ne tiek jau daug  ax.gif Aš su Zis  lotuliukas.gif Ir dar pradingusi Saintlina  biggrin.gif oi, dar gilužę pamiršau  blush2.gif

Oi, SOFIJA5, labiausiai tavo pasmerkimo ir bijojau blush2.gif Ačiū, kad nesudirbai. Pamenu, kaip kažkada sunkiai aiškinausi dėl Irvingo. Būk gera, parašyk, kas tave veža tose knygose. Gal aš ko nesuprantu, gal kokių taisyklių nežinau. A nu, papolemizuojam mirksiukas.gif Bet, jetau, ... porą dienų vargiai prieisiu prie kompiuterio, bet pasistengsiu... Dėl Sabaliauskaitės sutinku, buvau žiauriai maloniai nustebinta.
Dėl Larsson tai, sakyčiau, skaitykit, nesikandžioja. Nepatiks - tai nepatiks, baisus daiktas. Ta proga prisiminiau pokalbį su kolege. Ji tikinti, na, bent jau vaikščioja į bažnyčią. Kažkada paklausiau nuomonės apie ,,Da Vinči kodą" ir ji man atsakė, kad niekada neskaitys rašliavos, nukreiptos prieš bažnyčią ir keliančios sumaištį. Mane taip juokas suėmė, kad nesusivaldžiau nepasakius, kad netikėjau, jog jos tikėjimas toks silpnas, jog jį gali sujudinti paprasčiausias trileris. Kaip mes dažnai viską sureikšminam....
Atsakyti
Aciu, Luiziana, uz rudeniska tema. Sikart rudens laukiu (pradesiu mokytis po pusantru metu bedarbystes)
As pabaigiau J. Apdaiko ''Ystviko raganas''. Net nezinau, ka pasakyti apie ja. Kazkokia padrika ir istesta man ji pasirode. Filmas, pamenu paliko visai nebloga ispudi. O cia truko kazko. Ne tas, vienzo.
Dabar zadu imtis japonisko siaubiako ''Skambutis''. Pamenu, kazkada amerikieciu filmas pagal ja mane rimtai isgasdino. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(luiziana @ 2010 08 20, 14:16)
Kaip sauniai papildete tema eilemis,net jau ir as uzsimaniau isigyti kazkokia poezijos knygele,atsirado trauka eiliuotai kalbai,nes zodziai liejasi laisvai,uzliuliouja siela,nuramina mintis,apsvaigina,kaip vynas ir apgaubia siluma...,kazkodel isivaizduoju toki rudenio vakara,kada noresis man poezijos knygeles po ranka,taures vyno ir grazios melodijos fone.....bet neturiu jokios poezijos knygeles,o ir nezinau kokio autoriaus galetu man patikti...gal kas galite man patarti,parekomenduoti,o gal net turite kokia atliekama knygele ir galetumet padovanoti,parduoti, iskeisti i ka nors ar dar kazkaip....zodziu aprupinti mane vienam is ateinanciu rudens vakaru  ax.gif




Man ruduo pats mėgstamiausias laikas. Kai gali šiurenti po kojom lapus, susisupus į šaliką vaikščioti wub.gif Patinka, kai tamsu lauke....

QUOTE(Aimma @ 2010 08 20, 14:58)

Dėl Larsson tai, sakyčiau, skaitykit, nesikandžioja. Nepatiks - tai nepatiks, baisus daiktas. Ta proga prisiminiau pokalbį su kolege. Ji tikinti, na, bent jau vaikščioja į bažnyčią. Kažkada paklausiau nuomonės apie ,,Da Vinči kodą" ir ji man atsakė, kad niekada neskaitys rašliavos, nukreiptos prieš bažnyčią ir keliančios sumaištį. Mane taip juokas suėmė, kad nesusivaldžiau nepasakius, kad netikėjau, jog jos tikėjimas toks silpnas, jog jį gali sujudinti paprasčiausias trileris. Kaip mes dažnai viską sureikšminam....

Va tai ir parodo kokie bažnyčios pamatai minkšti, kad vienas gerai suregztas trileriukas gali tikėjimą sumažinti.
Papildyta:
QUOTE(langana @ 2010 08 20, 15:04)

Dabar zadu imtis japonisko siaubiako ''Skambutis''. Pamenu, kazkada amerikieciu filmas pagal ja mane rimtai isgasdino. smile.gif


Oi net nelygink su filmu. Beveik nieko bendra nėra schmoll.gif net pagrindinio veikėjo lytis kita. Holivudas pasiėmė tik pačią mintį. O knygos tai labai geros ir pirma ir antra, trečioji gal kiek į lankas nuvažiavo.
Esu skaičiusi, kad kai holivudas pastatė filmą, jį pažiūrėjęs autorius atsisakė, kad jį minėtų titruose ir išvis,. kad būtų atsisakyta visų sąsajų su jo knyga. paskui persigalvojo, matyt nemažai užmokėjo.
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2010 08 20, 13:23)
luiziana graziai tu cia.....  thumbup.gif
taikant sau, pakeisciau paryskintus zodzius i "puga ziema"/" sninga", kaip muzikini fona pasirinkciau Vivaldzio "Metu laikus"  ax.gif

bet tai jau ziema...., o ne ruduo.  begalo myliu ziema .....

man tas pats tinka ir rudeniui ir ziemai,tik kad vaizdai uz lango keiciasi,is lietaus pereina i sniega,o jauku man su abiem vaizdais biggrin.gif
QUOTE(Alexia @ 2010 08 20, 13:41)
Si rudeni busiu ir ten  rolleyes.gif

wub.gif pavydziu,as nezinau ar pavyks,bet tikesiuos....paziurek man skirtuku ,jeigu ka mirksiukas.gif blush2.gif

QUOTE(langana @ 2010 08 20, 14:04)
Aciu, Luiziana, uz rudeniska tema. Sikart rudens laukiu (pradesiu mokytis po pusantru metu bedarbystes)


O,sveikinu,tikiuosi tai ines naujus vejus ir gerus pasikeitimus tavo gyvenime 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2010 08 20, 14:41)
Si rudeni busiu ir ten  rolleyes.gif


linkiu nepasigauti paryžiaus sindromo smoke.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimma @ 2010 08 20, 15:58)
1. Oi, SOFIJA5, labiausiai tavo pasmerkimo ir bijojau blush2.gif Ačiū, kad nesudirbai. Pamenu, kaip kažkada sunkiai aiškinausi dėl Irvingo. Būk gera, parašyk, kas tave veža tose knygose. Gal aš ko nesuprantu, gal kokių taisyklių nežinau. A nu, papolemizuojam mirksiukas.gif Bet, jetau, ... porą dienų vargiai prieisiu prie kompiuterio, bet pasistengsiu...
2. Ta proga prisiminiau pokalbį su kolege. Ji tikinti, na, bent jau vaikščioja į bažnyčią. Kažkada paklausiau nuomonės apie ,,Da Vinči kodą" ir ji man atsakė, kad niekada neskaitys rašliavos, nukreiptos prieš bažnyčią ir keliančios sumaištį. Mane taip juokas suėmė, kad nesusivaldžiau nepasakius, kad netikėjau, jog jos tikėjimas toks silpnas, jog jį gali sujudinti paprasčiausias trileris. Kaip mes dažnai viską sureikšminam....

1. Oi, kaip prajuokinai lotuliukas.gif Ar aš tikrai tokia pikta? Gal atidedam diskusiją? Jau lekiu namo ir važiuoju į kaimą, taip kad interneto iki pirmadienio nematysiu. O gal Gilužė už mane atsakys? mirksiukas.gif
2. biggrin.gif Aš irgi vaikštau į bažnyčią ir nematau nieko blogo nei Da Vinčio kode", nei "Marijos knygoje" - man jos abi patiko, kaip grožinė literatūra biggrin.gif
QUOTE(langana @ 2010 08 20, 16:04)
Dabar zadu imtis japonisko siaubiako ''Skambutis''. Pamenu, kazkada amerikieciu filmas pagal ja mane rimtai isgasdino. smile.gif

Filmo nemačiau, o knyga tai man patiko. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(luiziana @ 2010 08 20, 15:18)
paziurek man skirtuku ,jeigu ka  mirksiukas.gif   blush2.gif
Į skirtukų temą: didelė dalis keliaus pas Luizianą. ax.gif
user posted image

user posted image

Sveikos naujoje temoje! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2010 08 20, 10:15)
o štai aš rimtai pagalvojau- nuo kada realiai galima užrašyti...pvz vaikų bibliotekoj yra knygučių ir kur skaityti beveik nereikia- paveiksliukai, net muzikelės...tai pagal idėją, nereikia tada mokėti skaityti, o pasirašyti gali mama ar tėtis g.gif nes mūsų pagr. miesto bibliotekoj tegalima imti po 5 knygas, o kadangi limitą visada išnaudoju knygoms savo studijoms, tai vaikui nieko nebegaliu paimt...kažin, ar būtų galima savo keturmetei išimt bilietuką g.gif bandėt gal kas? g.gif


Manyciau, kad galima. Ismokyk pasirasyti, na, pvz.: pirma savo vardo raide, ir pakalbek su bibliotekininke. Joms gi vienas dziaugsmas, kad prisideda daugiau skaitytoju. O ir vaikiukui koks pasididziavimas.
Maniskis, gal kokiu 5-6 m. "uzsirase", nes as i biblioteka eidavau (ir dabar tebeeinu) vos ne su maksiminiais krepsiais. Aciu Dievui, gerosios bibliotekininkes leidzia prisirinkti kruvas knygu ir nepriekaistauja uz retus vizitus.... Bet per atostogas dar ir MB nusitempiau, tai ir tas uzsiregistravo. Taigi, kartais nesu visu 3 korteliu knygas, ir tiek pat parsitempiu atgal. Beje, jei tik galima, stengiuosi i biblioteka eiti be "jaunojo skaitytojo"- ir pati parenku jam knygu. Nes jau kai pats issirenka doh.gif tai nepataiko i savo amziaus grupe-gi traukia tai prie vyresniuju lekturos mirksiukas.gif
Atsakyti
Luiziana, graži tema 4u.gif
Lyg ir gražų šiųmetinį rudenėlį žada smile.gif

Nemoku cituoti iš anos temos doh.gif doh.gif Stiklo karoliukai, mano bibliotekoje jokių apribojimų nėra, dukra prisiima ir vaikiškų žurnalų, ir knygelių, kartu su manosiomis knygomis - pilną maišą prisidedam. Viską užrašo į mano kortelę.
Bandyk šnekėti su bibliotekininke, ar gal vyras lai užsiveda kortelę? mirksiukas.gif

O, nepamačiau, kad Mamce jau beveik tą patį parašė smile.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo martux: 20 rugpjūčio 2010 - 16:35
Ačiū Luiziana, už labai jaukią temos pradžią 4u.gif
Jei ruduo auksinis, šiltas tada geriausi draugai pledas ir knyga ... Hm, tik reikia išsirinkti ..
Užėjau ant nuorodos ir ką galvojat jau vos ne valandą klausau daineles, gražios bet visiškai nieko nesuprantu sad.gif o jei ten kokias pievas dainuoja biggrin.gif
Ryt žadu eiti į biblioteką, bet paskutiniu metu parsinešu vis ne kokį laimikį sad.gif ko noriu nėra, o kai ant smūgio išsirenku tai tik iš 4 kokia 1,5 tinkama smile.gif)
Atsakyti