Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas 69 tema

QUOTE(langana @ 2010 08 20, 15:04)
(pradesiu mokytis po pusantru metu bedarbystes)


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif sveikinimai didziausi!

QUOTE(klopedija @ 2010 08 20, 16:38)
Į skirtukų temą: [img]


kooooooks grooooooozis ....... bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif

rytas labas 4u.gif

kadangi sis savaitgalis buvo kupinas ivairiais renginiais, tad skaitiniais pasigirti negaleciau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janna: 23 rugpjūčio 2010 - 09:25
Jurzole, janna, aciu uz sveikinimus ir linkejimus 4u.gif
Jurzole, prasau anglu kalbos konsultacijos blush2.gif Ar frei yra tas pats kaip free? Ir kuo skiriasi Эхо nuo Exo. Nes angliskai isversta irgi Echo ir zodyne radau, kad tai aidas. Zodziu, gal gali placiau paaiskinti, nes nesupratau nieko, o noriu suprast rolleyes.gif


tutele, nera jau toks baisus man tas ''Skambutis''. Nors, aisku, cia viskas nuo jautrumo ir fantazijos priklauso mirksiukas.gif


Luiziana, supratau. Issiusiu.


laTulipe,ko gero nera. Klausausi rusisko audiovarianto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo langana: 23 rugpjūčio 2010 - 11:35
QUOTE(langana @ 2010 08 23, 12:35)
Ir kuo skiriasi Эхо nuo Exo. Nes angliskai isversta irgi Echo ir zodyne radau, kad tai aidas. Zodziu, gal gali placiau paaiskinti, nes nesupratau nieko, o noriu suprast rolleyes.gif


Nors ir nesu Jurzole, bet savo trigrasi ikisiu blush2.gif

Kiek nesa mano rusu kalbos zinios, tai rusu kalboje zodzio Exo nera, tai veikiausiai isgalvotas zodis, ir minimas Frajaus romane kaip miesto/salies pavadinimas. Nei Dalio, nei Jefremovos, nei Ozegovo ir nei Usakovo tikio zodzio nerasi mirksiukas.gif

Rusiskai gi aidas - Эхо

http://enc-dic.com/s...JEho-96761.html - gal kada pravers ir bus naudinga mirksiukas.gif

kairiame kampe rasi labai daug zodynu: nuo zoziu reiksmiu ir ju sinonimu iki specializuotu pagal sritis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janna: 23 rugpjūčio 2010 - 12:08
Sveikos, grįžau iš kelionės, registruojuosi 4u.gif

Į kelionę buvau pasiėmusi lengvą Doncovos knygą „Kvazimodas aukštakulniais bateliais“. Smagia parašyta, labai tinka atsipalaiduoti. Tik neužteko, reikėjo dar kokią pasiimti...

Dabar imsiuosi Kas nuostabu ir išmintinga cool.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2010 08 23, 16:03)
Sveikos, grįžau iš kelionės, registruojuosi 4u.gif

Į kelionę buvau pasiėmusi lengvą Doncovos knygą „Kvazimodas aukštakulniais bateliais“. Smagia parašyta, labai tinka atsipalaiduoti. Tik neužteko, reikėjo dar kokią pasiimti...

Dabar imsiuosi Kas nuostabu ir išmintinga cool.gif

Fainos atostogos,kai paskaityt turi laiko biggrin.gif ,as kada bepasiimu tai niekad neperskaitau,nebent su masina ilgai reik vaziuot,tai tada tik vaziuodama kiek perskaitau ir viskas.



Ar nieks man taip ir nepatarsite kokios saunios poezijos knygeliu? ax.gif
Atsakyti
luiziana, aš nelabai įsivaizduoju tavo skonio, juolab, kad ir tu pati neįsivaizduoji smile.gif ką galiu patart - nueik į http://www.tekstai.lt/tekstai.html ir bandyk laimę, jei kas nors patiks, pažiūrėsim, ką galima tau pasiūlyt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marakeš: 23 rugpjūčio 2010 - 16:38
QUOTE(marakeš @ 2010 08 23, 16:34)
aš nelabai įsivaizduoju tavo skonio, juolab, kad ir tu pati neįsivaizduoji smile.gif ką galiu patart - nueik į http://www.tekstai.lt/tekstai.html ir bandyk laimę, jei kas nors patiks, pažiūrėsim, ką galima tau pasiūlyt smile.gif

Dekui,nes tikrai nezinau kas galetu patikti,jog pries tai niekad nesidomejau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(luiziana @ 2010 08 23, 17:37)
Dekui,nes tikrai nezinau kas galetu patikti,jog pries tai niekad nesidomejau  blush2.gif

Man labai patinka Gintaro Gutausko ir Vlado Šimkaus eilės, gali pabandyt paskaityt, gal ir tau tiks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(luiziana @ 2010 08 23, 17:37)
Dekui,nes tikrai nezinau kas galetu patikti,jog pries tai niekad nesidomejau  blush2.gif


Man daugiau teko skaityti rusu poezijos. Bet nezinant zmogaus skonio, kaip jau ir minejo merginos, sunku ka nors ir patarti.
Atsakyti

Kaunietes (ir ne tik) gal susitinkam šį treciadieni (25 d.) apie 16,30 Berneliuose?

Martux , ar Tau tiktu?
Atsakyti
QUOTE(luiziana @ 2010 08 23, 16:27)
Fainos atostogos,kai paskaityt turi laiko  biggrin.gif ,as kada bepasiimu tai niekad neperskaitau,nebent su masina ilgai reik vaziuot,tai tada tik vaziuodama kiek perskaitau ir viskas.
Ar nieks man taip ir nepatarsite kokios saunios poezijos knygeliu?  ax.gif

Tai mes daug važiavom biggrin.gif Iki Italijos ir atgal, ir dar ją visą apvažinėjom. Bet mašinoj aš neskaitau, galvą skaudėt pradeda. Bet skaičiau prieš miegą, kaip visada, kai visi jau miega smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saule^ @ 2010 08 23, 18:52)
Kaunietes (ir ne tik) gal susitinkam šį treciadieni (25 d.) apie 16,30 Berneliuose?

Labai gerai. Bus šaunu susimatyti. thumbup.gif Tai gal šiek tiek pasiskaičiuojam, užsiregistruojam?
Renkamės šį trečiadienį (25 d.) apie 16,30 Berneliuose.
Dalyvaus:
saule^,
Dolitlė

Papildyta:
QUOTE(martux @ 2010 08 16, 22:44)
Dolitle, labai ačiū už tokį šiltą šiandieninį priėmimą.  4u.gif Dukra visa patenkinta, jau užsiprašė dar ten pat.

Oi, nėr už ką. biggrin.gif Žinok, ir man buvo laaabai smagu buvo su Tavo šauniąj panele pabendrauti. Jau kokia ji fainutė. thumbup.gif Perduok jai linkėjimus. mirksiukas.gif Jei kurį nors pirmadienį ar antradienį abi būsite netoli mano darbo, užeikite-labai lauksiu. 4u.gif
Papildyta:
Martux,rašei, kad įsigijai debiutinę D. Kalinauskaitės apsakymų knygelę. Jei galėsi, gal įsimesi į mūsų trečiadieninį susibėgimą - labai noriu ją paskaityti. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dolitlė: 23 rugpjūčio 2010 - 18:49