Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių metų susituokėte?

QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 11, 18:18)
Gerai, kad viskas gerai baigesi  mirksiukas.gif



oho (ir kur tėvai žiūrėjo??)


Frostyfrosty - pusė metų - aistros laikas, linkiu, kad ta kita meilės forma, kuri ateis vėliau, būtų ilgai trunkanti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laukianti29: 20 spalio 2010 - 20:26
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 20, 21:25)
oho (ir kur tėvai žiūrėjo??)
Frostyfrosty - pusė metų - aistros laikas, linkiu, kad ta kita meilės forma, kuri ateis vėliau, būtų ilgai trunkanti  4u.gif



taip ir bus, aciu 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Man 22,o jam 25 smile.gif .Per vestuves bus lygiai metai kaip mes kartu biggrin.gif
Atsakyti
Kazkaip cia pagausejo vestuviu po trumpos draugystes 4u.gif As tai asmeniskai nedrisciau tuoktis po tokio trumpo laiko, man prireike sesiu metu (is ju beveik 2-ju gyvenimo kartu) , kad suprasciau, kad su siuo zmogumi noriu buti visa gyvenima wub.gif O draugystes pradzia pas visus buna rozine, vat kai prasideda rupesciai, buitniai dalykai ir rutina,tada ir pasirodo tikrasis gyvenimo skonis biggrin.gif Aisku cia mano nuomone, matyt yra zmoniu,kuriems nereikia tiek laiko ir isbandymu,kad kurti seima blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 20, 21:25)
oho (ir kur tėvai žiūrėjo??)
Frostyfrosty - pusė metų - aistros laikas, linkiu, kad ta kita meilės forma, kuri ateis vėliau, būtų ilgai trunkanti  4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 21, 21:31)
Kazkaip cia pagausejo vestuviu po trumpos draugystes  4u.gif  As tai asmeniskai nedrisciau tuoktis po tokio trumpo laiko, man prireike sesiu metu (is ju beveik 2-ju gyvenimo kartu) , kad suprasciau, kad su siuo zmogumi noriu buti visa gyvenima  wub.gif O draugystes pradzia pas visus buna rozine, vat kai prasideda rupesciai, buitniai dalykai ir rutina,tada ir pasirodo tikrasis gyvenimo skonis  biggrin.gif  Aisku cia mano nuomone, matyt yra zmoniu,kuriems nereikia tiek laiko ir isbandymu,kad kurti seima  blush2.gif
Papildyta:

drinks_cheers.gif



tame ir esme,kad kiekvieno pojuciai yra asmeniski, kiekvienos poros santykiai yra asmeniski ir skirtingi nuo koitu atveju, galu gale ir zmones juk tokie skirtingi,man uzteko pusmecio,kad suprasciau jog niekada sio zmogaus nebepaleisiu,kad esu laiminga, mylima, kad jauciu ramybe, patikimuma ir noriu seimos smile.gif o kiti tieisog bijo santuokos fakto.O mes norime buti oficialiai 'as tavo,tu mano' , nes tokie juk ir esame blink.gif tai ko laukti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2010 10 24, 11:44)
tame ir esme,kad kiekvieno pojuciai yra asmeniski, kiekvienos poros santykiai yra asmeniski ir skirtingi nuo koitu atveju, galu gale ir zmones juk tokie skirtingi,man uzteko pusmecio,kad suprasciau jog niekada sio zmogaus nebepaleisiu,kad esu laiminga, mylima, kad jauciu ramybe, patikimuma ir noriu seimos  smile.gif o kiti tieisog bijo santuokos fakto.O mes norime buti oficialiai 'as tavo,tu mano' , nes tokie juk ir esame  blink.gif tai ko laukti?  blush2.gif

Na jei nera ko laukti, tai ir nelaukit drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 21, 22:31)
Kazkaip cia pagausejo vestuviu po trumpos draugystes  4u.gif  As tai asmeniskai nedrisciau tuoktis po tokio trumpo laiko, man prireike sesiu metu (is ju beveik 2-ju gyvenimo kartu) , kad suprasciau, kad su siuo zmogumi noriu buti visa gyvenima  wub.gif O draugystes pradzia pas visus buna rozine, vat kai prasideda rupesciai, buitniai dalykai ir rutina,tada ir pasirodo tikrasis gyvenimo skonis  biggrin.gif  Aisku cia mano nuomone, matyt yra zmoniu,kuriems nereikia tiek laiko ir isbandymu,kad kurti seima  blush2.gif


zinok as sutinku su tavimi drinks_cheers.gif juk nera ko skubeti..tas stampukas pase nieko nepakeis... reikia kartu pagyventi, kartu pajusti kitoki gyvenimo skoni. O jei tai ne tas zmogus? kam skubeti? neskui isiskyrusiai moteriai sunkiau guvenime.. nors kaip kazkada Goda Alijava sake, geriau buti issiskyrusiai negu visai netekejusiai lotuliukas.gif
nors mes kartu iki vestuviu negyvenom, bet mums uztekdavo pamatyti vienas kito poelgius atostogaujant.. aisku mes iki vestuviau pradraugamo 3,5 metu, tai manau normalus laiko tarpas suvokti ar tai tikrai tas zmogus su kuriuo norisi praleisti visa gyvenima wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 10 24, 17:22)
zinok as sutinku su tavimi drinks_cheers.gif  juk nera ko skubeti..


o aš sutinku ir su Tavim, ir su *Beautiful*eyes* drinks_cheers.gif
Kartu pusė metų - tai juk pats romantiškasis laikotarpis, kai akys užpiltos rožiniu glajumi ir nesinori nieko kito matyti, tik savo mylimojo gerąsias savybes. Nesiryžčiau turbūt tekėti po pusmečio draugystės..
Atsakyti
QUOTE(*Gutte @ 2010 10 24, 18:48)
o aš sutinku ir su Tavim, ir su *Beautiful*eyes*  drinks_cheers.gif
Kartu pusė metų - tai juk pats romantiškasis laikotarpis, kai akys užpiltos rožiniu glajumi ir nesinori nieko kito matyti, tik savo mylimojo gerąsias savybes.  Nesiryžčiau turbūt tekėti po pusmečio draugystės..

Butent, apie ta as ir kalbu drinks_cheers.gif tik zmones ne visada tai suvokia ir jiem atrodo,kad viskas ir toliau bus puiku. Bet kai matai ta zmogu kas ryta ir uzmiegi su juo,kai reikia spresti problemas,tvarkyti namus,bartis del nesvariu kojiniu,numestu batu ne vietoj ir pan. tada ir pamatai,kad ne viskas rozem klota blush2.gif Daznai zmones to neivertina, kad draugyste yra ne lygu gyvenimui kartu schmoll.gif As visada sakiau,kad pagyvensiu pries santuoka su zmogumi ir tik tada tuoksiuos,jei pamatysiu,kad gali ji pakesti kiekviena diena ir bet kokioje situacijoje,tada kai linksma,ir tada kai sergi ar nuotaikos nera. Geriau pagyventi kartu ir tada tuoktis, nei pragyvenus metus skirtis doh.gif Na, bet cia tik mano nuomone, pagal kuria as gyvenu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 10 24, 17:22)
zinok as sutinku su tavimi drinks_cheers.gif  juk nera ko skubeti..tas stampukas pase nieko nepakeis... reikia kartu pagyventi, kartu pajusti kitoki gyvenimo skoni. O jei tai ne tas zmogus? kam skubeti? neskui isiskyrusiai moteriai sunkiau guvenime.. nors kaip kazkada Goda Alijava sake, geriau buti issiskyrusiai negu visai netekejusiai lotuliukas.gif
nors mes kartu iki vestuviu negyvenom, bet mums uztekdavo pamatyti vienas kito poelgius atostogaujant.. aisku mes iki vestuviau pradraugamo 3,5 metu, tai manau normalus laiko tarpas suvokti ar tai tikrai tas zmogus su kuriuo norisi praleisti visa gyvenima wub.gif

Su Godos pasakymu tai as nesutikciau, man geriau butu buti netekejusiai nei issiskyrusiai (aisku jei man butu ne 40 metu lotuliukas.gif )
O del 3,5 m. tai manau tikrai protingas laikas kito zmogaus ivertinimui ir jausmu patikrinimui drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Beautiful*eyes*: 24 spalio 2010 - 20:33
QUOTE(*Gutte @ 2010 10 24, 19:48)
o aš sutinku ir su Tavim, ir su *Beautiful*eyes*  drinks_cheers.gif
Kartu pusė metų - tai juk pats romantiškasis laikotarpis, kai akys užpiltos rožiniu glajumi ir nesinori nieko kito matyti, tik savo mylimojo gerąsias savybes.  Nesiryžčiau turbūt tekėti po pusmečio draugystės..


drinks_cheers.gif ir man tas pusmetis buvo "saldus" lotuliukas.gif ir as po pusmecio negaleciau teketi drinks_cheers.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 24, 22:35)
Su Godos pasakymu tai as nesutikciau, man geriau butu buti netekejusiai nei issiskyrusiai (aisku jei man butu ne 40 metu  lotuliukas.gif )
O del 3,5 m. tai manau tikrai protingas laikas kito zmogaus ivertinimui ir jausmu patikrinimui  drinks_cheers.gif


Zinok ji minejo kazkokius metus, bet dbr tiksliai nepamenu, tai nenoriu sumeluoti.. kazkas apie 30-40 metu smile.gif
aisku kuo ilgiau draugauji, tuo vis daugiau pamatai geru ir blogu savybiu savo antrosios puses. bet va dbr sau laimingai gyveman santuokoj, maniskis man padaro pusrytukus, indukus padeda suplauti, kojiniu ir batu nemeto po kampus, o kaip tik jo visi daiktai turi vietas.. wub.gif thumbup.gif mano vyras man yra mano svajoniu vyras wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 10 24, 22:17)
aisku kuo ilgiau draugauji, tuo vis daugiau pamatai geru ir blogu savybiu savo antrosios puses. bet va dbr sau laimingai gyveman santuokoj, maniskis man padaro pusrytukus, indukus padeda suplauti, kojiniu ir batu nemeto po kampus, o kaip tik jo visi daiktai turi vietas.. wub.gif  thumbup.gif mano vyras man yra mano svajoniu vyras wub.gif

Maniskis irgi nemeto, as tik siaip cia vaizdziai parasiau lotuliukas.gif Turejau omenyje,kad gyvenimas kartu tai tikrai skiriasi nuo pirmu draugystes menesiu, aisku nesakau,kad vien blogybes,bet vis gi rupesciu tikrai atsiranda daugiau blush2.gif O mano busimasis man irgi labai geras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 24, 23:49)
Maniskis irgi nemeto, as tik siaip cia vaizdziai parasiau  lotuliukas.gif Turejau omenyje,kad gyvenimas kartu tai tikrai skiriasi nuo pirmu draugystes menesiu, aisku nesakau,kad vien blogybes,bet vis gi rupesciu tikrai atsiranda daugiau  blush2.gif  O mano busimasis man irgi labai geras  thumbup.gif


jei butu blogas, juk neteketum lotuliukas.gif O kad atsiranda rutina ir bendri rupesciai, tai visi zn, bet ne visi supranta kaip tai yra rimta 4u.gif
Atsakyti